Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska według Jarosława Kaczyńskiego
Sondaże, sondaże, sondaże.... jeszcze 100tyś. razy będą się zmieniały i zmieniały.
A ja pytam, co one mnie i nas obchodzą ?? Lepiej nam po tym jakie są sondaże??

Ku..rde, jaki program, jakie propozycje, jakie zmiany, konkretnie - kawa na ławę - co do zaproponowania mamy Polakom. To mnie interesuje! A nie kolejny idiotyczny sondaż którym żyją pół tygodnia równie idiotyczne media, a ciemny lud to kupuje. Ty też ?
Nie obchodzi mnie czy SLD jest na pierwszym miejscu w sondażach czy na 6, czy PSL wejdzie do Sejmu czy nie. Z jednego powodu, wszystkie cztery partie nie gwarantują zmian w Polsce! Jakim trzeba być naiwnym człowiekiem, żeby wiedząc o doświadczeniach kilkunastu lat (w moim przypadku) ekscytować się przed wyborczymi bredniami Panów Millera, Tuska, Kaczyńskiego i innych ?! Pogadają, pogadają kitu nawciskają, podzielą po raz kolejny społeczeństwo, po czym między sobą podzielą władzę. Raz my a raz Wy, i tak odkąd pamiętam.
A jam mam ich dość. Dyskutujmy o Polsce i programach dla niej, ale jak to robić kiedy programów się nie realizuje. Wtedy właśnie ogłupia się ludzi obietnicami i sondażami. Sorry, jeszcze na tyle samodzielnie myślę, by się nie nabrać tym politykierom.
Odpowiedz
@abcde już wcześniej pisalem , że z Jesionem , Oscarem i jeszcze paroma dyżurnymi "zwolennikami" PO nie da sie dyskutować . Oni mają jeden cel bronić za wszelką cenę PO. Chociaż z drugiej strony to co zrobił Hofman jest kompromitujące i tacy ludzie powinni zniknąć z naszej polityki. Dla mnie jest mało zrozumiałe Twoje tlumaczenie że on byl po pracy i można mu to wybaczyć. Nie nie można tłumaczyć i wybaczyć pijaństwa Kwaśniewskiego , grubiaństwa śp. L Kaczyńskiego czy innych wybryków polityków. Media powinny zmusić ich do dymisji i wycofania się z życia politycznego.
Odpowiedz
@Kiarb zauważ, że napisałem dwa podpunkty. W jednym o tym, że byli po pracy i nie stało się tam nie wiadomo co kompromitującego. Zresztą sam Hoffman przeprosił i przyznał, że to grubiańskie żarty.
A w drugim, że przecież mamy taką klasę polityczną jaką mamy i zachowanie posłów PiS na filmiku w porównaniu z tym co wyczyniano w polskim Sejmie i jego ''salonach'' to malutki pikuś!
Nie porównuj pijaństwa Kwaśniewskiego na grobach w Charkowie do idiotycznych żartów posłów po alkoholu, w czasie prywatnym.
A teraz spójrz - prezydent Kwaśniewski stał nad grobami w Charkowie nawalony jak brzdąc, całowanie ziemi przez jego ministra po wyjściu z helikoptera, oraz inne skandale z alkoholem podczas i po zdaniu funkcji, i co? Ano to, że Polacy zawsze najwyżej cenili prezydenta Kwaśniewskiego. Nie chore...
Dziwne to wszystko w naszym kraju, zero jakiegoś kręgosłupa.
Odpowiedz
Oscar napisał(a):To bardzo przykre ze w głowie masz tylko taki smutny obraz. Ale jednak rzeczywistość jest inna, jest wiele osób które robią to bezinteresownie.
Szkoda że Twoja mentalność nie jest w stanie ewoluować do obecnych standardów i zatrzymałeś się myśleniem i przekonaniami w epoce PRL'u. Aby robić coś dla ludzi lub miasta, nie trzeba liczyć na korzyści majątkowe.
Tak to przykre , że cytujesz zdania lub części zdań z moich wpisów i probójesz mnie zdyskredytować , komentując je. To jest wyjątkowa prymitywna metoda manipulacji znana właśnie w czasach PRL-u. No cóż , jak rzecze moja córka "całe życie z baranami".
Odpowiedz
abcde napisał(a):Sondaże, sondaże, sondaże.... jeszcze 100tyś. razy będą się zmieniały i zmieniały.
A i wybory nauczyły nas że sondaże bywają zawodne.Smile
abcde napisał(a):Politycy to także ludzie i w prywatnym czasie mają prawo do takich samych spotkań jak każdy inny Polak.
Tu masz racje. Chociaż ja sobie nie przypominam abym po pijaku chwalił sie wielkością swojego członka. Smile
abcde napisał(a):Czy przekroczono jakieś standardy?
Tak bym tego nie oceniał. Smile Raczej podciągnąłbym to pod zabawna anegdotkę z życia posła.Smile
kiarb napisał(a):Oscarem i jeszcze paroma dyżurnymi "zwolennikami" PO nie da sie dyskutować .
Zawsze kiedy ktoś ma przeciwne zdanie do Twojego to "nie da się dyskutować" zawsze to samo.Wink
kiarb napisał(a):Oni mają jeden cel bronić za wszelką cenę PO.
Wiesz co, ale tutaj to już kłamiesz. Od dawna staram się nie komentować partyjnych spraw z najwyższej póki, bo mamy tu lokalnie ważniejsze problemy niż jakieś decyzje posłów czy senatorów. Problem jest w Twoim postrzeganiu świata.
kiarb napisał(a):Tak to przykre , że cytujesz zdania lub części zdań z moich wpisów i probójesz mnie zdyskredytować ,
To że zacytowałem kawałek wypowiedzi nie oznacza że odnoszę się tylko do tego kawałka, ale do całości wypowiedzi. Zawsze tak robiłem i będę robił czy CI się to podoba czy nie.
kiarb napisał(a):No cóż , jak rzecze moja córka "całe życie z baranami".
Znaczy Twoja córka tak do Ciebie mówi? Smile
Jak nic pozdrów córkę ode mnie. Wink
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Znaczy Twoja córka tak do Ciebie mówi?
Jak nic pozdrów córkę ode mnie.
odgryzłeś się jak bak na krowiej dupie.
Odpowiedz
http://finanse.wp.pl/kat,1033759,title,K...aid=111546
Odpowiedz
może lepsza stawka 39% niż 23% VAT.
Odpowiedz
kiarb napisał(a):może lepsza stawka 39%
Dla Ciebie pewnie tak. Smile

Pewnie Ranking Polityki na najlepszego posła już wiedzieliście. Jeśli nie no to link tutaj. http://www.polityka.pl/kraj/1556381,1,ra...niety.read
Ale nie o tym mowa, chciałbym dowiedzieć się co sadzicie o zachowaniu Pani Poseł Pawłowicz ( http://www.youtube.com/watch?v=kl1QgQ7bsKU ) spowodowanej otrzymaniem "Żółtej kartki" w tym rankingu.
Odpowiedz
Nic nie sądzę. To kolejna chamska odsłona, walki PO-PiS, a Ty @Oscar niestety w tej walce obiektywnym być nie możesz.
Twoje ukochane PO nie wiele różni się od PiS.
Przy okazji, szkoda, że nie śledzisz z równą zaciekłością działalności obecnego rządu. A myślę, że mógłbym Ci uświadomić wiele kwestii z tejże działalności.
Odpowiedz
abcde napisał(a):Ty @Oscar niestety w tej walce obiektywnym być nie możesz.
Twoje ukochane PO nie wiele różni się od PiS.
Abcde, prosze przestań pierdolić takie farmazony bo aż mnie skręca.
W tym momencie zachowałeś się dosłownie jak niezbyt rozgarnięty dzieciak. To że wrzuciłem link do dosyć śmiesznego zachowania posłanki uważasz za brak obiektywizmu? Może w Twoim świecie takie twierdzenia mają racje bytu. Ale realnie zderzają się z rzeczywistością.
abcde napisał(a):Przy okazji, szkoda, że nie śledzisz z równą zaciekłością działalności obecnego rządu.
Znowu kulą w płot. To że nie piszę postów z taką zażartością jak TY nie oznacza ze nie śledzę poczynań rządu.
Pewnie nie dopuszczasz do głowy takiej myśli że po prostu mam inne zajęcia niż fanatyczne bronienie swoich przekonań.
abcde napisał(a):. A myślę, że mógłbym Ci uświadomić wiele kwestii z tejże działalności.
O tak, no zapomniałem jaki malutki jestem wiedzą przy Tobie. Smile I ile Ty to wiesz. Smile
Ja jednak spasuje, i zostawię Cie w tym błogim przekonaniu. Wink
Serdecznie Cie pozdrawiam. Smile
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Znowu kulą w płot. To że nie piszę postów z taką zażartością jak TY nie oznacza ze nie śledzę poczynań rządu.
Pewnie nie dopuszczasz do głowy takiej myśli że po prostu mam inne zajęcia niż fanatyczne bronienie swoich przekonań.
Życzę Ci byś pracował tyle co ja, a o ile mi wiadomo nie masz zatrudnienia. Ale nie to jest ważne, nie o tym dyskusja i nie obchodzi mnie Twoje życie, więc do rzeczy...
Moja ''zażartość'' wynika z obłudy Twojego ukochanego rządu. Gdyby ten rząd realizował swój program dla Polski byłbym pierwszy który by go wychwalał, a tak niestety głównie jest za co ganić. Choć i pozytywy potrafię docenić, bo staram się być maksymalnie obiektywny.
@Oscar, jeżeli cokolwiek w tej ''zażartości'' Ci się nie podoba to się odnieś, merytorycznie, a nie personalnie jak to właśnie zrobiłeś w cytowanym poście.
A masz szansę w dyskusjach o Twoim ukochanym premierze i rządzie. Merytorycznie. Potrafisz? Bo tam nie widać Twojej aktywności...
Oscar napisał(a):O tak, no zapomniałem jaki malutki jestem wiedzą przy Tobie. Smile I ile Ty to wiesz. Smile
Ja jednak spasuje, i zostawię Cie w tym błogim przekonaniu. Wink
Serdecznie Cie pozdrawiam. Smile
Ciebie to się jednak dobry humor trzyma...
Napisałem ''Przy okazji, szkoda, że nie śledzisz z równą zaciekłością działalności obecnego rządu. A myślę, że mógłbym Ci uświadomić wiele kwestii z tejże działalności''. - więc nie wyrywaj zdań z kontekstu, bo ani nie jestem alfą i omegą, ani nie twierdzę, że mam zawsze rację. Po prostu szanuję rzetelną dyskusję. Ty nie bierzesz w niej udziału więc po co mi docinasz ??
Myślisz, że sarkazmem cokolwiek zyskasz? Co najwyżej w swoim przekonaniu, czyli swojej rzekomej nieomylności i poprawisz swoje i tak już nad wyraz wysokie mniemanie o sobie.
Mnie natomiast interesuje wymiana rzetelnych informacji, nie bierzesz w dyskusji udziału, więc jeśli cokolwiek Ci nie pasuje to zapraszam na PW i nie psuj dyskusji, jak to nie nie raz raczyłeś zrobić.

@Oscar, gorąco więc apeluję do Ciebie - jeśli chcesz się odnieść do tego postu to zrób to w temacie, czyli o Polsce według Jarosława Kaczyńskiego, ewentualnie o PO a daruj sobie cytowanie pojedyńczych zdań. Odnieś się do meritum. Wierzę, że chociaż to potrafisz.
Odpowiedz
tytuł wątku- " POlska wg J.Kaczyńskiego"-jaka może być Nasza Ojczyzna zdaniem ideowego socjalisty,pseudo-narodowca? jak czytam wypowiedzi fanatyków obecnego reżimu,a także jego przeciwników to śmiać mi się chce bo...wy się w ogóle od siebie nie różnicie,tak samo będziecie Nas okradać,nas obywateli z Naszych pieniędzy.PO weżmie dla "młodych,zdolnych" hehe,PIS na emerytów,Palikot na kondomy dla nastolatków a Pawlak na dopłaty do ha...a i komuchy z sld ale Oni tylko dla siebie biorąSmile ja dziękuję za takie Państwo Smile
volenti non fit iniuria
Odpowiedz
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,348...LokWarsTxt
Prezes PiS, po odzyskaniu władzy nad naszym krajem, zakaże lotów nad warszawskim Ursynowem. No nic, może zamknijmy w ogóle Lotnisko Chopina? Bo po co mają samoloty latać... i spokój burzyć.
Debilizm, przez duże, drukowane "D".
Odpowiedz
Wiesz tutaj Prezes PiS ma trochę racji, ponieważ fajnie gdyby samoloty nie latały nad blokami (a przynajmniej przy schodzeniu) Tyle że z tego co lotnisko pisało, to nie ma możliwości przy pewnych warunkach atmosferycznych.
A a to znowu grozi niebezpieczeństwem dla latających.
Odpowiedz
Pewnie ze fajnie by było... sam wiem, jakie to bywało uciążliwe. Ale przecież nie można utrudniać - i tak już trudnego życia - warszawskiemu lotnisku.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Ale przecież nie można utrudniać - i tak już trudnego życia - warszawskiemu lotnisku.
No dokładnie masz racje.
Odpowiedz
Pomysły tego ludzika są na miarę partii którą kieruje.
Odpowiedz
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,1...Nawet.html
Wszystkich zainteresowanych zachęcam do obejrzenia talentu wokalnego naszego posła. Smile
(link pobrany z jego tablicy na FB) Smile
Odpowiedz
choć nie do końca wiem, co ma śpiew posła do "Polski wedlug Jarosława Kaczyńskiego" - ale śpiewa całkiem fajnie Smile
Odpowiedz
Pacuda napisał(a):choć nie do końca wiem,
Polskę według JK będą tworzyć właśnie posłowie jak Krzysztof Lipiec. Smile
A druga sprawa, czemu mam wrażenie że to kolejny klon Pelka?
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Polskę według JK będą tworzyć właśnie posłowie jak Krzysztof Lipiec.
Oscar – jak mało kiedy – tym razem się z Tobą zgodzę. Oczywiście w tym kontekście, że dobrze aby nawet poseł był normalnym człowiekiem co to nie boi się zaśpiewać , choćby i nie miał głosu jak Madonna . Ja tam wolę takich, niż naburmuszonych bufonów.

Ale tym razem sytuacja uległa zmianie. I to ogromnej zmianie. Pozwolisz, że troszkę zmienię temat, ale prawdopodobnie - z Twoją „pomocą” ( Big Grin ) za chwilę powiększy się ilość kont zbanowanych.
Analogicznie do Twojej wypowiedzi, można rzec, że Platformę Obywatelską tworzą właśnie tacy ludzie jak TY. I prawie chce mi się wierzyć co mówi nowy szef lokalnej PO o prawdzie i uczciwości. Ale czy nie są to tylko słowa które można wypowiadać wiedząc, że inni „wyczyszczą” przedpole ?? Bo przecież bardzo łatwo mówić „ ja mówię prawdę” jeśli się wie, że inni „zastrzelą” wszystkich politycznych oponentów. Prawda ?

A teraz meritum rzeczy : dwa miesiące temu zbanowałeś konto bardzo bliskiej mi osoby które pisała pod nickiem PeGe. Zarzuciłeś Jej kłamstwo którego nie byłeś i nie jesteś w żaden sposób udowodnić. Sytuacja się zmieniła o tyle, że osoba która pomyliła się co do PeGe - jest teraz szefem lokalnych struktur partii, osoba zaś która na podstawie tej pomyłki rzuciła bezpodstawne oskarżenie jest członkiem zarządu tejże. Toż to teraz osoby baaardzo publiczne. Nieprawdaż ?? I tu – parafrazując - można by rzec : „bo POlskę tworzą właśnie tacy ludzie jak …. „
Argumenty o „obraźliwości” oraz klonowaniu kont są w tym wypadku tylko dymną zasłoną, co jestem w stanie udowodnić.

Polecam wątek http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=80035#p80035 zwłaszcza posty nr 35 – 36 – 37
Prawdopodobnie nie będę miał (chwilowej ) możliwości aby odpowiedzieć, ale poprosiłem p. Marka Materka o komentarz – w końcu to od Jego słów wszystko się zaczęło, choć – jak już pisałem - uważam to za zwykłą pomyłkę.

Pozdrawiam wszystkich - Pelek
Odpowiedz
Pacuda napisał(a):A teraz meritum rzeczy : dwa miesiące temu zbanowałeś konto bardzo bliskiej mi osoby które pisała pod nickiem PeGe.
No to teraz opowiem co ta bliska osoba odpisała. Smile
Okazuje się że spod konta PeGe, pisała kobieta (co najdziwniejsze wszystkie posty pisał/a jak mężczyzna)
Dodatkowo pisząc od tych samych dostawców co Pelek i robiąc niemal te same błędy stylistyczne. Smile
Dodatkowo publikowała ta osoba posty, ponoć za Pelka. Smile
Pacuda napisał(a):Pelek
PS: wystarczyły 2 posty aby zorientować się że to jesteś Ty. Smile

Pacuda napisał(a):Prawdopodobnie nie będę miał (chwilowej ) możliwości aby odpowiedzieć, ale poprosiłem p. Marka Materka o komentarz – w końcu to od Jego słów wszystko się zaczęło, choć – jak już pisałem - uważam to za zwykłą pomyłkę.
Jeszcze jedno. Aby była jasność. O tym że jest to Twoje konto wiedziałem po około 20 postach, po około 30-40 Poinformowałem Cie o tym że wiem, ale pomyślałem ze każdemu należy się druga szansa. Liczyłem że nawet jeżeli nie zgadzamy się w wielu kwestiach, może wreszcie zrozumiesz że nie warto mnie obrażać. No ale jednak zrobić to ponownie. Dlatego Twoje konto zostało zablokowane. Tak samo jak to. Czekam na oficjalne przeprosiny, do tego czasu drogi Pelku będę blokował Twoje konta jedno po drugim. (Dla niewtajemniczonych, taką samą propozycje złożyłem mu przy pierwszym banie) o ile się nie mylę odpisał mi "Gratulacje poczucia Humoru"
Odpowiedz
CzołemSmile

Dostałem mail z prośbą, żeby zabrać głos na forum. Nie mam czasu czytać wszystkich wpisów w tym temacie, których jest dużo, próbuję zrozumieć o co chodzi. Póki co nie bardzo rozumiem.

Jeśli chodzi o słowa o prawdzie i uczciwości to nie są słowa rzucane na wiatr. Staram się to egzekwować nawet jeśli dla kogoś bywa to bolesne i musi zapłacić za to określoną cenę.

Proszę o wyjaśnienia związku przyczynowo skutkowego pomiędzy mną a zbanowaniem jakiegoś użytkownika, bo tego nie potrafię zrozumieć.

PozdrowieniaSmile
Odpowiedz
Marek Materek napisał(a):Proszę o wyjaśnienia związku przyczynowo skutkowego pomiędzy mną a zbanowaniem jakiegoś użytkownika, bo tego nie potrafię zrozumieć.
Nie ma. Jedyny związek to że mieliśmy przyjemność pisać w tym samym wątku. Smile
Trzeba już przywyknąć bo w jego przypadku zawsze on jest bez winy, a to wszyscy inni ponoszą odpowiedzialność.
Marek Materek napisał(a):Dostałem mail z prośbą, żeby zabrać głos na forum.
Znając życie skarżył się na mnie w tym e-mailu. Już to przechodziłem, bo to samo robił do Huberta. A skoro nie zdało to rezultatu to teraz próbuje to robić do Ciebie. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości