Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska według Jarosława Kaczyńskiego
Oscar napisał(a):No to teraz opowiem co ta bliska osoba odpisała.
zamiast się tak rozpisywać wystarczyło napisać, że konto PeGe było kontem mojej żony. To chyba więcej wyjaśnia.
Ale problem tkwi gdzie indziej.
Po pierwsze – i to informacja do wszystkich forumowiczów - : członek zarządu powiatowego pewnej partii, „administrator” pewnego lokalnego forum dyskusyjnego, nie cofnie się przed ujawnianiem treści prywatnej korespondencji która na dodatek nie była skierowana do niego.
Po drugie : bardzo szerokim łukiem przemilczasz Twoje bezpodstawne oskarżenie PeGe o kłamstwo. Dlaczego tego nie wyjaśnisz? PeGe prosiła cię wyraźnie abyś zamieścił cytat. Tym razem proszę cię ja: udowodnij to co zarzuciłeś PeGe (czyli, że kłamała) a ja – mówię to publicznie – tu na forum przeproszę cię wielkimi literami. Jeśli jednak nie znajdziesz takiego dowodu – oczekuję przeprosin od ciebie . Oczywiście przeprosisz PeGe, nie mnie. Chyba to uczciwy układ. Tylko czy członkowi zarządu powiatowego wielkiej partii starczy odwagi aby przyznać się do błędu !?!? Ja powątpiewam – prędzej schowa się w czeluści regulaminów, swojej „wszechwładzy” i urażonego ego. Ale obym się mylił …

Oj nie przysparzasz splendoru swojej partii, nie przysparzasz …

@Oscar widzę, że wróciłeś do starej "tradycji" kasowania postów. Przecież wiesz, że je archiwizuje. Smile
Odpowiedz
Szukam pomocnika do nauki obsługi skype'a. ANTEK M.
P.S.
POMOCY !!!
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
aba napisał(a):@Oscar widzę, że wróciłeś do starej "tradycji" kasowania postów. Przecież wiesz, że je archiwizuje.
Skasowałem to konto, a zapomniałem że z automatu jest tam zaznaczone kasowanie też postów. Smile
To zablokuje. Bo świetny sobie wizerunek wyrabiasz. Smile I nie chciałbym aby ten post zniknął. Smile
aba napisał(a):zamiast się tak rozpisywać wystarczyło napisać, że konto PeGe było kontem mojej żony.
Żony powiadasz?Smile
PeGe napisał(a):czy coś nowego ? Jeśli inne to i ja chętnie bym się zapoznał. smile
http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=78575#p78575
I 100% postów było pisane jako mężczyzna, wnioski zostawiam wam. Smile
aba napisał(a):Po drugie : bardzo szerokim łukiem przemilczasz Twoje bezpodstawne oskarżenie PeGe o kłamstwo.
Czytałeś tego posta? Przybliżę Ci, chociaż sam dałeś do niego linka
http://st-ce.pl/viewtopic.php?pid=80019#p80019
Odnosiłem się do tego co napisał Marek.Smile Zachęcam do nauki czytania ze zrozumieniem.Smile
aba napisał(a):Oj nie przysparzasz splendoru swojej partii, nie przysparzasz …
Drogi PelkuSmile Piszesz te skargi na mnie jak nie do Huberta to do Marka, a to tylko mi pomaga.Smile Bo jeżeli taki zagorzały zwolennik PiS mnie atakuje, to muszę robić swoje bardzo ale to bardzo dobrze. Wink
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Odnosiłem się do tego co napisał Marek
Jeśli tak to ujmujesz, to zwróć uwagę, że wypowiedź PeGe także odnosi się do jakiś słów i jest pewną propozycją, więc nie można mówić o obrażaniu kogoś.

W żaden sposób nie odniosłeś się także do mojej propozycji
aba napisał(a):udowodnij to co zarzuciłeś PeGe (czyli, że kłamała) a ja – mówię to publicznie – tu na forum przeproszę cię wielkimi literami. Jeśli jednak nie znajdziesz takiego dowodu – oczekuję przeprosin od ciebie . Oczywiście przeprosisz PeGe, nie mnie. Chyba to uczciwy układ.
I żeby to zakończyć : tu jest link do wypowiedzi @Marka Materka o jakiejś osobie która była na spotkaniach na temat budżetu obywatelskiego.
http://st-ce.pl/viewtopic.php?id=10512 post nr 9
A tu masz wypowiedź tejże osoby która była na spotkaniu
http://st-ce.pl/viewtopic.php?id=10370&p=7 post nr 130
Nie jest to PeGe. Boisz się konfrontacji z prawdą, niech więc każdy samodzielnie wyrobi sobie opinię kto kłamie i oszukuje.
Jak to było ?? jacy ludzie taka ….. Miej Panie Boże więc tą Polskę w swojej opiece.

Wiesz co to takiego honor ?? Bo mam wrażenie, że nie masz go za grosz.

Ja osiągnąłem swój cel - udowodniłem, że piszę prawdę. I wolę być banowany, niż na klęczkach prosić o możliwość napisania postu.
I na razie chyba to tyle ode mnie w tym temacie. Mimo wszystko – pozdrawiam.
Odpowiedz
!abaton napisał(a):więc nie można mówić o obrażaniu kogoś.
Rozumiem że u Ciebie w domu to normalne?
PeGe napisał(a):skretyniały.
Dodatkowo mógłbyś nam wyjaśnić jak to się stało ze Twoja żona pisała wszystkie posty jako mężczyzna.
!abaton napisał(a):A tu masz wypowiedź tejże osoby która była na spotkaniu
O cholera... Pelek, czy do Ciebie dociera że odniosłem się do tego co napisał Marek, nie czytam tu tak dużo postów, po prostu skwitowałem że jeżeli tak napisałeś to jest to Kłamstwo! Jeśli Marek się pomylił co do osoby to widać ciągnie to za sobą moje nieporozumienie, bo odnosiłem się do tego co on napisał.
!abaton napisał(a):Boisz się konfrontacji z prawdą
Pelku, ale ja pisałem od samego początku że na tym spotkaniu Cie nie było. Więc prawda została zachowana.
!abaton napisał(a):Wiesz co to takiego honor ?? Bo mam wrażenie, że nie masz go za grosz.
O i tutaj mogę zapytać, co się stało z Twoim honorem, bo nie przypominam sobie abyś mnie przeprosił za wszystkie obrazy w Twoim wykonaniu w moją stronę. Przypomnę Ci cytat z Twojego e-maila "I aby była pełna jasność : nie zamierzam zakładać jakichś kolejnych kont." datowanego na 11 Mar 2013 00:07:50 +0100
!abaton napisał(a):I wolę być banowany, niż na klęczkach prosić o możliwość napisania postu
Jesteś banowany z powodu tego że mnie obrażałeś, więc przestań robić z siebie męczennika. To jest po prostu żałosne.
!abaton napisał(a):Mimo wszystko – pozdrawiam.
Ja również pozdrawiam, ale muszę Cie uprzedzić że po tym poście wszystkie Twoje konta będą banowane, a posty bezwzględnie kasowane. Jeżeli to nie zda rezultatu będziemy musieli zbanować całego dostawce, a wtedy nawet nie przeczytasz sobie tutaj postów. Tak więc zastanów się dokładnie nad tym.
Odpowiedz
A tymczasem Polska wg Kaczyńskiego to Polska Macierewicza i 2 mln ludzi celowo i systematycznie wprowadzanych w błąd i ogłupianych w kwestii okoliczności katastrofy pod Smoleńskiem.
Odpowiedz
Prober napisał(a):Polska Macierewicza
A słyszałeś że zgłosił sprawę do prokuratury, bo ludzie chcieli się z nim połączyć przez skype? nazywając to atakiem hakerskim.
I to jest przykład dlaczego warto wydawać pieniądze na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.
Odpowiedz
To dlatego "przyjaciele Moskale" usuwają słynną "pancerną brzozę" po informacji(ze zdjęć) iż była uszkodzona ki8ka dni wcześniej?!
Nagle muszą tam zbudować autokomis(w zamian za obiecalny Tuskowi "pomnik").

Dlatego może media zajmują się kompetencjami ekspertów Maciarewicza utajniając listę ekspertów dr Laska(specjalisty od modeli latających i "wyrzucania ładunków z samolotów")?!

W 1990r Rosjanie wycofując się pozostawili kilka tysięcy swoich "agentów/TW" muszą właśnie w takich sytuacjach(w interesie matki Rosji)swoje zobowiązania odpracować ?!
Z perspektywy emeryta !
Odpowiedz
Ano, ano @podhalan, ty jak ruski agent judzisz , jątrzysz , siejesz zamęt. Jak dla mnie świetnie się wpisujesz w ten klimat
Odpowiedz
Popieram , podhalańczyk kwalifikuje się do leczenia w zamkniętym ośrodku Smile
Odpowiedz
podhalkańczyk nie kompromituj się próbując kompromitować Laska. Facet wie więcej o wypadkach lotniczych niż Binieda, Rońda i inni "eksperci" Macierewicza razem wzięci. Eksperci Macierewicza miejsca katastrof lotniczych widzieli tylko na Discovery, nie wspominając już o umiejętnościach pilotażu czy jakiejkolwiek wiedzy technicznej na temat lotnictwa.
BTW. mam wykształcenie wyższe techniczne, od ponad 10 lat co roku 2-3 razy latam samolotem jako pasażer, od dawna oglądam na NG katastrofy w przestworzach oraz tajemnice czarnych skrzynek, nie składałem nigdy modeli samolotów w dzieciństwie ale lecąc również obserwuję pracę silników i skrzydeł w samolotach, czy Macierewicz przyjmie mnie na eksperta, może nawet płacić mi 2 razy mniej niż tamtym.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Właśnie @olek poruszyłeś ciekawą kwestię , a mianowicie : kto płaci "ekspertom" Antoniego ? Czyżby robili to za przysłowiowe "bóg zapłać ?" Tongue ?
Odpowiedz
Panowie! Przecież "eksperci Macierewicza" to tak zacne grono... przecież profesor(?!) Rońda miał przez 16 lat diamentową kartę KajeLeM! Big Grin

Mnie kiedyś przysługiwała zniżka z WizzAir na wybraną destynacje! Zgłoszę się jako ekspert w dziedzinie latania!
Mam dużo zdjęć pracujących silników IAE V2500 model A5, myślę, że odnalazłbym się w takim gronie - bo to co napisałem nawet mądrze brzmi Smile
Odpowiedz
Panowie.
Czy Wy na prawdę sądzicie, że ma jakieś znaczenie kto i jakich ekspertów ma w swojej bandzie podczas wyjaśniania katastrofy smoleńskiej?
Jak na razie skutecznie wychodzi tym "ekspertom" jedno, a mianowicie wprowadzanie obywateli w błąd, każda z komisji ma na celu trzymanie za mordy swojego żelaznego elektoratu. Trzeba przyznać, że Macierewicz robi to najskuteczniej.
Faktem jest, że po 3 latach od bądź co bądź największej katastrofy lotniczej w Polsce po 89r. nie możemy ustalić co jest prawdą.
Fides et ratio
Odpowiedz
killFrenzy napisał(a):Faktem jest, że po 3 latach od bądź co bądź największej katastrofy lotniczej w Polsce po 89r. nie możemy ustalić co jest prawdą.
Zespół pana Macierewicza zdaje się ma za zadanie udowodnić wszelkimi możliwymi sposobami, że to był zamach. Więc prawda jest już przyjęta, teza jest. Teraz tylko poszukuje się argumentów.

Jeśli było już o bombie próżniowej, były sfałszowane zdjęcia z wycieraczki pana Macierewicza, teraz jest brzoza której de facto nie było, były zdjęcia ciał które "musiały" być dowodem na wybuch, to później pojawi się teza że np. nie było kontrolerów lotu w wieży, albo że nie było mgły.
Mnie już nic nie zdziwi w wykonaniu tych "ekspertów".

Dla Prezesa Kaczyńskiego, PiS i całego środowiska radiomaryjno-martyrologiczno-smoleńskiego, to jest idealna sytuacja.
Mają drugi Katyń, Katyń XXI wieku. Jest "antypolski rząd" Premiera Tuska, jest Prezydent "z przypadku", są służby, są "oni" i jesteśmy "my". Jednymi słowy, partia i jej środowisko cofa się do epoki komunizmu. PO jest nową PZPR, a PiS nową Solidarnością.
Cóż... historia lubi się powtarzać widocznie Smile
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Dla Prezesa Kaczyńskiego, PiS i całego środowiska radiomaryjno-martyrologiczno-smoleńskiego, to jest idealna sytuacja.
Mają drugi Katyń, Katyń XXI wieku. Jest "antypolski rząd" Premiera Tuska, jest Prezydent "z przypadku", są służby, są "oni" i jesteśmy "my". Jednymi słowy, partia i jej środowisko cofa się do epoki komunizmu. PO jest nową PZPR, a PiS nową Solidarnością.
Cóż... historia lubi się powtarzać widocznie
Ciekawe, czy Twoje słowa nie okażą się prorocze. Pewnie zweryfikować to będziemy mogli za kilka lat. Smile
Fides et ratio
Odpowiedz
olek2601 napisał(a):BTW. mam wykształcenie wyższe techniczne, od ponad 10 lat co roku 2-3 razy latam samolotem jako pasażer, od dawna oglądam na NG katastrofy w przestworzach oraz tajemnice czarnych skrzynek, nie składałem nigdy modeli samolotów w dzieciństwie ale lecąc również obserwuję pracę silników i skrzydeł w samolotach, czy Macierewicz przyjmie mnie na eksperta, może nawet płacić mi 2 razy mniej niż tamtym.
@Olek2601 widzę co piszesz, ale nie idz tą drogą Smile To była typowa (zastanawiam się kto im to udostępnił) wrzutka wyborczej, i niesamowity paszkwil mający zrobić właśnie takie wrażenie. Ci ludzie (u Macierewicza) to nie są matoły a profesorzy, chciano z nich zrobić w oczach opinii publicznej świrów i ludzi nie kompetentnych, i przykro mi czytać, że dałeś się nabrać.
Bo @Jesionowi się nie dziwię, on nie znosi PiS i całego środowiska więc wierzy w takie rzeczy.
wyborcza zrobiła niesamowite świństwo i to na prawdę gazeta paszkwil, właśnie za takie akcje jej nie czytam od kilkunastu lat.

P.S. Nie oceniam ludzi Macierewicza ani tego czy im wierzę czy nie, piszę tylko o świństwie wyborczej.
Jesion napisał(a):Zespół pana Macierewicza zdaje się ma za zadanie udowodnić wszelkimi możliwymi sposobami, że to był zamach. Więc prawda jest już przyjęta, teza jest. Teraz tylko poszukuje się argumentów.
Też tak mi się wydaje, niestety.
killFrenzy napisał(a):Czy Wy na prawdę sądzicie, że ma jakieś znaczenie kto i jakich ekspertów ma w swojej bandzie podczas wyjaśniania katastrofy smoleńskiej?
Jak na razie skutecznie wychodzi tym "ekspertom" jedno, a mianowicie wprowadzanie obywateli w błąd, każda z komisji ma na celu trzymanie za mordy swojego żelaznego elektoratu. Trzeba przyznać, że Macierewicz robi to najskuteczniej.
Faktem jest, że po 3 latach od bądź co bądź największej katastrofy lotniczej w Polsce po 89r. nie możemy ustalić co jest prawdą.
Właściwie kolega @KillFrenzy napisał o sednie sprawy. Nic dodać nic ująć.
Od siebie tylko dodam iż uważam całą sprawę w wyjaśnianiu katastrofy za nie udolną.
Wraku nie ma, skrzynek nie ma. to symboliczne a może i ważne (nie wiem), ale mijają lata a tego nie mamy mimo, że to nasza własność.
P.S. A słyszeliście jak polski wywiad wysłał człowieka z delegacją która leciała do Smoleńska, pod jego własnym nazwiskiem? Od razu wywiad rosyjski go zatrzymał. To wszystko jest ciekawa gra, choć ja nie mam powodu nie wierzyć ustaleniom komisji polskiej.
Odpowiedz
abcde napisał(a):chciano z nich zrobić w oczach opinii publicznej świrów i ludzi nie kompetentnych, i przykro mi czytać, że dałeś się nabrać.
ABCDE, ale to są ich wypowiedzi w trakcie przesłuchania. Smile Były nawet skany wrzucone jako dowód.Smile
Odpowiedz
abcde napisał(a):@Olek2601 widzę co piszesz, ale nie idz tą drogą To była typowa (zastanawiam się kto im to udostępnił) wrzutka wyborczej, i niesamowity paszkwil mający zrobić właśnie takie wrażenie. Ci ludzie (u Macierewicza) to nie są matoły a profesorzy, chciano z nich zrobić w oczach opinii publicznej świrów i ludzi nie kompetentnych, i przykro mi czytać, że dałeś się nabrać.Bo @Jesionowi się nie dziwię, on nie znosi PiS i całego środowiska więc wierzy w takie rzeczy.wyborcza zrobiła niesamowite świństwo i to na prawdę gazeta paszkwil, właśnie za takie akcje jej nie czytam od kilkunastu lat.
Nie mogę się z tobą zgodzić. Nawet jeślki to było celowe zagranie wyborczej a też tak sądzę to nie zmienia to faktu że gdyby w zespole Laska byli tacy eksperci jak u Macierewicza mielibyśmy już chyba wojną domową. zastanawia mnie jeden rzecz, dlaczego Macierewicz do swojego zespołu nie może znaleźć kompetentnych ekspertów, którzy naprawdę przxedstawiliby dowody na swoje tezy. Tak szczerze to już w tej załej ideologii Macierewicza się juz pogubiłem, najpierw miał być wybuch, później pod brzozę części samolotu miał przynieść świadek, a teraz okazuje się że brzozy nie było. Niektóre dowody wykluczają drugie, czy Macierewicz tego nie widzi że robi z siebie idiotę? Powinien chyba trzymć się jednej najrozsądniejszej teorii a nie poruszać sie jak ślepiec.

Moim zdanie przyczyny katastrofy już poznaliśmy, piloci lecieli za nisko i tyle, teraz całej "elicie" politycznej chodzi o to żeby ukarac winnych, czyli posadzić swoich oponentów w więzieniach. Teraz nie chodzi już o ludzi, którzy tam zginęli, ale o głosy wyborców i władzę.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
@olek2601

Macierewicz nigdy nie znajdzie kompetentnych ekspertów nie dlatego, że takich nie ma, tylko dlatego, że on szuka ekspertów celem potwierdzenia swojej wizji a nie wyjaśnienia prawdy. To się udać nie może, bo nawet jeśli oni znajdą coś nowego co warto było by odnotować to i tak zginie to w informacyjnym szumie serwowanym przez zespół parlamentarny.

Szczęście, że ta hucpa się już kończy, w końcu Kaczyński się wkurzy i pogna Antka do budy. I tak Jarosław ma twardą dupę, że to toleruje nadal dotąd to była woda na jego młyn, ale dziś to mu tylko zaczyna szkodzić.

Tak czy owak, życzę Macierewiczowi jak najgorzej właśnie za to co robi ostatnimi laty...
PO ma swoje za uszami, ale ile energii władz idzie na zajmowanie się katastrofą zamiast Polską to chyba się nie policzy.
Odpowiedz
Oscar napisał(a):
abcde napisał(a):chciano z nich zrobić w oczach opinii publicznej świrów i ludzi nie kompetentnych, i przykro mi czytać, że dałeś się nabrać.
ABCDE, ale to są ich wypowiedzi w trakcie przesłuchania. Smile Były nawet skany wrzucone jako dowód.Smile
@Oscar to są fragmenty wypowiedzi. zdania wyrwane, które miały ich zdyskredytować i zniszczyć. Jak widać przynosi to efekt, ja tego nie kupuję ponieważ wiem do czego jest zdolna ta gazeta oraz wiem jak to funkcjonuje.
Ośmiesza się ludzi w opinii publicznej by móc ich zdyskredytować. Przykro mi, że część z Was jest tak naiwna.
To był jeden z największych paszkwili tej pseudo gazeciny.
olek2601 napisał(a):zastanawia mnie jeden rzecz, dlaczego Macierewicz do swojego zespołu nie może znaleźć kompetentnych ekspertów, którzy naprawdę przxedstawiliby dowody na swoje tezy. Tak szczerze to już w tej załej ideologii Macierewicza się juz pogubiłem, najpierw miał być wybuch, później pod brzozę części samolotu miał przynieść świadek, a teraz okazuje się że brzozy nie było. Niektóre dowody wykluczają drugie, czy Macierewicz tego nie widzi że robi z siebie idiotę? Powinien chyba trzymć się jednej najrozsądniejszej teorii a nie poruszać sie jak ślepiec.

Moim zdanie przyczyny katastrofy już poznaliśmy, piloci lecieli za nisko i tyle, teraz całej "elicie" politycznej chodzi o to żeby ukarac winnych, czyli posadzić swoich oponentów w więzieniach. Teraz nie chodzi już o ludzi, którzy tam zginęli, ale o głosy wyborców i władzę.
@Olek2601 ja generalnie z Tobą się zgadzam a chodzi mi tylko o metody jakimi posługuje się ta pseudo opiniotwórcza gazecina.
Przecież cały ten artykuł nie powstał od tak sobie, i każdy średnio zorientowany to doskonale wie. Po pierwsze, oczywiście przypadkiem, wyciekły fragmenty zeznań a po drugie te fragmenty zostały tak przedstawione by ośmieszyć konkretnych ludzi.
Metody jak z poprzedniego systemu, sprawdzone.

Moim skromnym zdaniem Ci wszyscy ludzie od Macierewicza i z państwowej komisji powinni siąść i przedyskutować.
Tak nie może być, że w celach politycznych robi się z Polaków idiotów.
A my jako wyborcy powinniśmy całą tą ''elitę'' wysłać na emeryturę. Mam dosyć oglądania i słuchania Tuska, Kaczyńskiego czy przedstawicieli rzekomej lewicy, Millera i Palikota. Polska polityka to dno, a społeczeństwo daje się nabierać na te same paplanie od kilkunastu lat.
Odpowiedz
abcde napisał(a):Moim skromnym zdaniem Ci wszyscy ludzie od Macierewicza i z państwowej komisji powinni siąść i przedyskutować.
Tak nie może być, że w celach politycznych robi się z Polaków idiotów.
O co to to nie !
Macierewiczowi i jego ludziom należy się kop w d..ę i polityczny niebyt za kłamstwa i 3 lata skandalicznego teatru.
A za słowa o zdradach, morderstwach itp sąd i paka.
Odpowiedzialność karną powinny ponieść też osoby z drugiej barykady, wszyscy którzy przyczynili się do katastrofy, i błędy i zaniechania podczas wyjaśniania.
I na tym powinno się zakończyć całą sprawę.
Siadać i gadać można było kiedyś teraz już dość, mamy inne problemy w państwie.
Odpowiedz
halo, halo a co to za metody ?
Skoro od katastrofy Macierewicz i jego ludzie o czymś mówią to wreszcie mieli by okazję to udowodnić w dyskusji ze stroną państwowej komisji.
Jeśli nie to wtedy dopiero można mówić o ich kłamstwach i za to rozliczać. zgodnie z prawem.
Luks napisał(a):Siadać i gadać można było kiedyś teraz już dość, mamy inne problemy w państwie.
Kolego drogi z forum, zginęło 96 osób w tym prezydent, i to jest najważniejsza sprawa Polski od kilku lat.
A sposób wyjaśniania tej katastrofy, sposób reakcji polskiego państwa obnażyło jego całą ułomność w działaniu. Jesteśmy goli.
Oczywiście można przyjąć raport polskiej komisji, ale było tak dużo zaniedbań i w organizacji lotu i w sposobie wyjaśniania tej katastrofy, że ciężko przejść do porządku dziennego nad tym.
Nie wyobrażam sobie by dumni Niemcy czy Amerykanie w ten sposób wyjaśniali katastrofę w której ginie część elity politycznej.
Odpowiedz
Amerykanie do dziś nie rozwikłali sprawy J.Kennedy'ego i żyją. Wyjaśniać to można coś co w istocie chce być wyjaśnione. Tu nie ma takiego przypadku, bo jeszcze Rosyjska czy Polska komisja były w trakcie ustaleń , kiedy spiskowa teoria żyła własnym życiem. Publikacja zaś przebiegu rozmów w kokpicie samolotu na trwale oddzieliła zdrowy rozsądek od zapalczywej nienawiści. I to już tylko może się pogłębiać kolego @abcde .

Na prawdzie już mało komu zależy, na pewno nie Macierewiczowi, ten idzie w zaparte w walce o władze dla PiS-u
Odpowiedz
@abcde

Nie wiem czego oczekujesz? Co jest tak naprawdę niejasne.
Mamy się teraz zajmować tym czy to bardziej wina pilotów, kontrolerów czy też Pana Jasia? I czy to było bardzie 3% czy 5% winy Jasia i 12,5% winy kontrolerów.
Co tak Cię dziwi w sposobie wyjaśnienia? Śledztwo było i iście polsko- rosyjskim klimacie. Niczego innego nie mogłem się spodziewać mam ten obraz na co dzień jak trzeba przeprowadzić śledztwo w sprawie, że potrzebuję Druku CX2Z/Aqq/rwww/bzium i ileż to ja rzeczy muszę zrobić żeby go otrzymać chociaż można podejść do kompa i mi go wydrukować. I ten druk jest mi koniecznie niezbędny bo bez niego Pani która siedzi 2 pokoje obok nie będzie wiedziała czy ja to ja i czy to co ma w kompie przed nosem to naprawdę jest prawda. Acha ale żeby ten druk otrzymać ja muszę uiścić opłatę która składa się z 5 różnych opłat (np. rejestracja auta) i już za 3 tygodnie mogę się zgłosić zeby otrzymać kolejny świstek. Oczywiście ten świstek ma 3mc ważności bo przecież może coś się u mnie zmienić, tak ale może się też zmienić po jednym dniu a nie 3 miesiącach i co? I g@wno mam robić co mi karzą bo tak trzeba. I tyle znaczę dla Państwa ale na szczęście i vice versa z mojej strony.
To że ukazała ta katastrofa ogólną degrengoladę? Że nic nie zadziałało jak trzeba? Żyjesz w tym kraju, znajdź po 3 przykłady z każdej dziedziny życia w Polsce gdzie wszystko działa jak należy.
To samo jest w Rosji.
Żeby żyć musieliśmy zawsze kombinować i to nam zostało do dziś. Są procedury to się omija z oszczędności czasu/pieniędzy itp a tak gdzie procedur nie trzeba to się je tworzy. Nic u nas nie działa dobrze. Taka totalne dziadostwo w każdej dziedzinie życia. Oczywiście z chlubnymi wyjątkami Smile

Katastrofa bardzo przykra bez wątpienia, ale nie zmienia to faktu, że 96 osób ginie w wypadkach co 2 weekendy. Elita? Elita to dla mnie dobrzy mądrzy ludzie bo jest ich mniej niż polityków i ludzi znanych oraz na stanowiskach. To nie to samo co elita. Nie ubliżam ofiarom, bo każdego traktuję równo i po prostu tak uważam.
I jeśli to dla Ciebie "najważniejsza sprawa Polski od kilku lat" to wybacz miliony Twoich rodaków mają trochę inne priorytety roli Państwa.
Takimi rzeczami powinni się zajmować specjaliści i ludzie powołani do tego bez udziału ludzi którzy do cholery mają zając się masą problemów trapiących to Państwo.
Sądzisz, że ciągłe ględzenie o smoleńsku przez polityków nie zabieram im czasu kosztem też Twoich problemów osobistych? Jeśli przez to że Pan Tusk będzie siedział i odpowiadał na pytania dotyczące tej katastrofy to może się zdarzyć, że mu się zapomni o tym że ileś ludzi umrze bo nie dostaną leku bo premier będzie się zajmował smoleńskiem a nie jakimiś problemami. I to dotyczy każdej osoby w rządzie. Pan premier musi wkuć na pamięć co ma powiedzieć o rejestratorze bo przecie on się na tym nie zna i wie tyle co w filmie zobaczył ale ja się pomyli to go opozycja zgnoi i stwierdzi że "ocho Tusk kłamie" I biedaczek myśli o rejestratorach zamiast rejestracjach w szpitalu z datą 5 lat do przodu. Chociaż pewnie się cieszy bo w sumie łatwiej wykuć modele rejestratorów niż rozwiązać problem chorych.
Kaczyńskiemu współczuję bo ma przekichane ale jak bym w robocie po śmierci mojego bliskiego przez 3 lata w necie oglądał katastrofy lotnicze i zamiast pracować zajmował się takimi sprawami to jak myślisz ile bym utrzymał czasu zatrudnienie? Po miesiącu jak by współczucie opadło poszedłbym na zieloną trawkę i całkiem słusznie bo pociągnąłbym firmę w dół tak jak oni ciągną Polskę nieefektywną pracą.

Tak że nie jest to najważniejsza sprawa w mojej Polsce. I w Twojej pewnie też nie, bo posiedzisz poczytasz i napiszesz jak Ty to widzisz i pożytku nie ma z tego żadnego jak tylko pójdziesz do urzędu coś załatwić, zachorujesz, będziesz miał inny problem. Od tego jest nasz rząd, a nie od katastrofy smoleńskiej. Od niej są odpowiednie służby.

A po za tym. Czego oczekujesz jakiego satysfakcjonującego Cię zakończenia? Bo to co się wydarzyło to nasza rzeczywistość. Czy jak Kowalskiego z Malinowskim w trumnach zamienią to ktoś straci pracę albo pójdzie siedzieć? Nie. Czy jak źle policja zmierzy przy wypadku odległości i kogoś niesłusznie oskarżą o spowodowanie wypadku to potem będzie jakaś sprawiedliwość jak wszystko wyjdzie na jaw? Nie, policjant dostanie upomnienie albo go przesuną na inny rejon i żyje się dalej.....
Tak jest ze wszystkim.
Nie umniejszam Twojej wiedzy o naszym kraju i wiem że wiele wiesz, ale przez to chyba masz skrzywienie psychiczne i wydaje Ci się że skoro już coś się stało to zaraz coś zrobimy załatwimy i będzie dobrze. A 99,9% tego co w szarej rzeczywistości jest u nas robione, to rozwiązywanie problemów na bieżąco z motto "byle do jutra".
Produkujesz się na kilkanaście różnych tematów na forum. Powiedz mi co zostało zrobione jak być powinno, a co na zasadzie żeby tylko przetrwać kryzys bo jutro będzie lepiej?

Przepraszam za takie różne odskocznie od tematu, ale wybacz nie podzielam Twojego zdania chociaż je cenię.
Prokuratura niech wyjaśnia, politycy niech wyciągają wnioski na przyszłość, służby niech poprawiają procedury, sądy niech skazują winnych zaniedbań i tyle wystarczy w tej sprawie. Nie mogą politycy żadnej opcji rzucać oskarżeń bez dowodów pod adresem każdego oponenta bezkarnie. Do tego jeszcze oskarżać inne Państwa również bez dowodów.
A jeśli je mają można skierować sprawę do odpowiednich organów. Ile straciła Polska przez tą "aferę" Macierewicza (nie tylko pieniędzy ale wizerunkowo na świecie)? Może nawet ten wrak straciliśmy bo ja na miejscu Rosjan to po tym wszystkim bym go nie oddał, bo skoro na szczytach władzy są szaleńcy którzy próbują udowodnić coś czego nie było (dobijanie rannych, tworzenie mgły it idt) to może się okazać że po powrocie nagle tego trotylu będzie tam z tona, albo MAcierewicz w świetle kamer wyciągnie spod fotela kartkę z odręcznym pismem Lecha Kaczyńskiego i z tekstem "to Tusk mnie zabił.... Ała....Żegnajcie".
Dobra koniec, bo podniosłeś mi trochę ciśnienie, ale jak się rozpisałem to już mi spadło Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości