Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska według Jarosława Kaczyńskiego
Cytując klasyka Big Grin : ".....wy wszyscy jesteście PO.....ani " :lol: , to taki mały żarcik z rana , nie bierzcie go do siebie.

ps. właśnie słyszałem na RMF-ie iż nie żyje Tadeusz Mazowiecki....
Odpowiedz
@Prober, ale kręcisz...
Piszesz o niewinnym żarcie ze swojej strony i mojej rzekomej frustracji, człowieku skąd te wnioski??
Czy nie zauważyłeś, że sam ironizuję i trochę sobie z tego żartuje? Zawsze to robię kiedy ktoś sobie ''żartuje niewinnie'' jakie to wielkie zło czeka Polskę jeśli wygra wybory PiS. więc daj spokój z tą frustracją i prawdziwą naturą bo wysuwasz za daleko idące wnioski. jak do tej pory to Ty wobec mnie używasz inwektyw w postaci nazwania mnie frustratą i małym mściwym socjopatą - więc to Ty jesteś jednym z tych który także dzieli i ubliża tym z którymi się nie zgadza.

Na pewno z jednym się zgodzę: kampania nienawiści trwa od 2005r. i wygranych przez PiS wyborach wtedy.
Od tamtego czasu obie partie skutecznie podzieliły społeczeństwo, a ja ani nie jestem przedstawicielem ''myśli wiodącej'' PiS ani tzw. lemingiem, natomiast śmieszy mnie kiedy ktoś z góry obawia się, że Polskę czeka jakiś kataklizm. A gdybyś nie zauważył właśnie żyjemy w państwie pełnym pruderii, podziałów, kłamstwa i zakłamania.
Idealnym dla mnie rozwiązaniem jest kiedy PO się dzieli i rozpada, a PiS nie jest samodzielnie w stanie rządzić za to wyrasta nowa siła polityczna, i nie ukrywam że mam na myśli ruch Gowina, Kowala i Wiplera.
T79 napisał(a):ps. właśnie słyszałem na RMF-ie iż nie żyje Tadeusz Mazowiecki....
Szkoda, dużo mu zawdzięczamy.
Odpowiedz
Czytam właśnie Twój post @abcde, odpowiedz pokrętna jak i pokrętna logika jaką się kierujesz.
Odpowiedz
już pisalem , że to troll nad trole.
Odpowiedz
@Prober przeczytaj swoich kilka postów ostatnich i dopiero porozmawiajmy o logice.
Zarzucasz różne rzeczy na forum innym, a sam głównie w dyskusjach zdarza się Ci bezpodstawnie obrażać.
Kiedy ''niewinnie żartujesz'' to tylko żarciki, kiedy ja ironizowałem o zamordyzmie i wyjezdzie z kraju to ubliżasz.
Nie ma o czym pisać, stosujesz pokrętną logikę.
Temat brzmi Polska według J.K. i mam zamiar trzymać się na poważnie jego meritum.

@Kiarb spuszczam zasłonę milczenia na Twoje posty.
Większego trolla internetowego od Ciebie na tym forum nie było. Oprócz krytykowania wszystkiego na około w 90% swoich postów nie wynika z Twoich wpisów NIC, czego przykładem są tego typu posty jak powyżej.
Baw się dalej w swojej piaskownicy.

P.S. Tak przy okazji, brakuje mi w Polsce polityków podobnych do ś.p. Tadeusza Mazowieckiego. Może gdyby był młodszy byłby w stanie jakoś poukładać ten bajzel co być może przełożyło by się także na relacje między ludzkie, także na tym forum.
Odpowiedz
Prober napisał(a):Czytam właśnie Twój post @abcde, odpowiedz pokrętna jak i pokrętna logika jaką się kierujesz.
Dlaczego tak napisałeś? Przecież jego odpowiedź jest jasna

kiarb napisał(a):już pisalem , że to troll nad trole.
Nie muszę występować w roli adwokata abcde ale się odezwę. Wybacz, ale przyganiał kocioł garnkowi. Możesz się nie zgadzać z abcde, ale jego odpowiedzi są merytoryczne i na temat. To Ty często udzielasz się przez zamieszczenie postów takich jak ten tylko po to chyba żeby komuś wbić szpilę beż żadnego uzasadnienia i nie pytany. Bardziej pasujesz do definicji trolla.

T79 napisał(a):ps. właśnie słyszałem na RMF-ie iż nie żyje Tadeusz Mazowiecki....
Nie mam zdania na ten temat nie znam działalności Pana Mazowieckiego.
Ale właśnie przeczytałem o żałobie narodowej. Jak pisałem potrafię ocenić jego działalności więc zapytam. CZy żałoba narodowa to nie jest przesada ?
Odpowiedz
@Luks, Prober stara się na co dzień być miły i stosuje ton często pouczający, kiedy on ''niewinnie żartuje'' jest ok, kiedy ktoś ironizuje na podstawie jego wypowiedzi to... to mnie obraził i jeszcze mi zarzuca pokrętną logikę... Zastanawiam się czy ktoś panuje nad tym forum hmm? dziwnie to wszystko tutaj wygląda.
Co do @Kiarb-a to już się nie wypowiadam. człowiek ma jakiś problem, nie udziela się na forum dłuższy czas wejdzie raz na tydzień i spamuje prowokując w 1-2 zdaniach.

@Hubert zostałem nazwany frustratą i małym mściwym socjopatą i nikt na to nie reaguje. Nie będę się za specjalnie skarżył, bo sam czasem łapię nerwa ale w ten sposób nikogo nie obrażam. Czy panujecie nad tym co się tutaj dzieje czy to forum ma być jednym z setek na którym użytkownicy tylko dlatego, że się nie zgadzają to sobie ubliżają ?
Luks napisał(a):Ale właśnie przeczytałem o żałobie narodowej. Jak pisałem potrafię ocenić jego działalności więc zapytam. CZy żałoba narodowa to nie jest przesada ?
Zastanawiając się teraz nad tym ciężko mi się określić, po prostu nie wiem czy upamiętnienie premiera Mazowieckiego wymaga żałoby narodowej.
Co do działalności... różnie jest oceniany, budzą kontrowersje jego decyzje o tzw. ''grubej kresce'' (i sam często o tym myślę), ale z drugiej strony to był bardzo odpowiedzialny polityk i w kilkanaście miesięcy podjął więcej ważnych decyzji niż jakikolwiek inny przez lat kilka.
Na pewno to osoba która przysłużyła się Polsce, choć jak to w polityce: różnie są oceniane jego działania. Ja go szanuję także za sposób robienia polityki i sposób dyskusji także z oponentami. Obecni politycy przy nim to warcholstwo.
Odpowiedz
abcde napisał(a):czasem łapię nerwa ale w ten sposób nikogo nie obrażam.
hmmm... postawiłbym tu znak zapytania Smile

Luks napisał(a):Ale właśnie przeczytałem o żałobie narodowej. Jak pisałem potrafię ocenić jego działalności więc zapytam. CZy żałoba narodowa to nie jest przesada ?
Czemu to ma być przesada?
Zmarł pierwszy premier wolnej Polski, człowiek-symbol. Pogrzeb będzie miał charakter państwowy i będzie organizowany przez KPRM, więc nie wydaje mi się, żeby żałoba była nadużyta...
Odpowiedz
@Jesion znajdz wypowiedz gdzie nazwałem kogoś tylko dlatego, że się z nim nie zgadzam: małym mściwym i lokalnym socjopatą albo frustratem i psychopatą etc. ?!
W dyskusjach np. z Tobą ponosiły nas obu nie raz emocje i czasem napisaliśmy obaj o kilka słów za dużo ale zazwyczaj i ja i Ty mieliśmy tego świadomość odpuszczając.

Czytam właśnie, że żałoba ma trwać tylko jeden dzień tj. w dniu pogrzebu premiera Mazowieckiego.
Myślę, że w takiej sytuacji nie jest to przesadą jednak.
Odpowiedz
09:4337.6CHAPCHAPTygePhilдругCuorCoolEaglизмеШурысборTescStylBasiTescРоко6311страпатиИллюDeko
BlacцветвстуЗемсКашаДегтпрозMemoРазрПервHarlувидГурчSchrИллюRobeMaryголоLiliВронCeruИвашжизн
RobeRomaPushWildFrieдеятThisфакуКогаунивсертCircШефеНатуCircQuikJeveVIIITetsBazmЦиммJoliPush
JohnPushдиагRoxyElegКолеустрZoneSpliРоскZoneZoneSelaErneПавлопубЗусмсутоШерсPatrOsirZoneунив
ФирсZoneБрумПетрУлейZoneMORGChetZone02-1АнтоZoneZoneZoneZoneчистPUREкараТрубZoneзакаZonediam
ZoneOZONвкраPCIeStudKronSolsCampсбор148-доми9099ДревJardXXIIBestЩедрАртиProlHeliCompхируtrac
ValiEducязыккрасhelpNoblзакоWindWindCreaZanzязыкChouAdidWhisЛитРШридРассWoodЛитРTellLikeUniv
ЛитРЛитРсемиОктяразнErneНикоГураBirgМатвчитаYevgгварКалаGiveянваTerrPeteKarlпостSuchперевеще
янваавтоNapoКири33-4XVIIГармКротБелоPeopоднаRudyRobeIntrCharYMCAНашебольDaviмалыКурсPCIePCIe
PCIeвыпуЕвсеТатьКоноStevИманЗавяавтоSoakсослКрыжКрасAdobРадз
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości