Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vectra
Od 8.40 do ok. 16.00 nie miałem netu
Odpowiedz
Ludzie, to nie miejsce na zgłaszanie problemów z Internetem czy telefonem. Od tego są specjalne numery telefonów. Czy informacja, że nie miałeś netu od 8:40 do 16:00 komuś się przyda? Czy może liczysz na to, że wsparcie Vectry śledzi stronę forum i samo zadzwoni do Ciebie Wink ?
Odpowiedz
Lakim, a kto zgłasza? Wymieniamy się informacjami czy jest ok czy też nie :>
Jeśli chodzi o mnie to tylko zapytałem, żeby wykluczyć posypanie się mojego sprzętu.
Kross nie zgłasza bo napisał już po awarii Wink
Nawet jakby wsparcie Vectry śledziło forum to jak ma do mnie zadzwonić? Wink
Luzik!
. . .
Odpowiedz
Macie może kontakt do któregoś z przedstawicieli Vectry? Kiedyś w skrzynce znalazłem ulotki (2 razy). Ceny u przedstawicieli są lepsze niż online. Jednak od pewnego czasu nie ma ulotek.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Przyłączam się do pytania.
Odpowiedz
533 353 932
Odpowiedz
Witam zamawiał ktoś usługi właśnie u przedstawiciela?
Odpowiedz
Hej.

Ma ktoś może ten internet do 150 Mb/s ?
Chodzi mi o to jakie prędkości macie na ich sprzęcie?
Montują takie coś - http://www.haldon.pl/pl/produkty/urzadze...1440038336 Da to radę?
Odpowiedz
Kod:
Łączenie do 8 kanałów downstream o łącznej przepustowości przekraczającej 440 Mbps.
Łączenie do 4 kanałów upstream o łącznej przepustowości przekraczającej 120 Mbps.
[Obrazek: 6941128263.png]
[Obrazek: 6941130930.png]
Mam nadzieje że pomogłem. Smile
Odpowiedz
Pomogłeś. Zainstalowane. Dobra karta sieciowa i wyniki takie same. Po kablu. Bo wifi troszkę słabsze bo ok.120
Odpowiedz
No i super. Smile A po wi-fi to i tak dobrze Ci idzie. Ja mam gorsze wyniki.
Odpowiedz
Prędkość całkiem zacna. Chociaz sam mam o wiele mniejszą ( 30 mbit/s) i również śmiga nieźle. Myślę,ze jeśli ktoś wykorzystuje internet jedynie do przeglądania internetu czy czasami ściągnie sobie jakis flim to nie potrzebuje akurat aż takiej dużej prędkośći. Najbardziej opłacalne są poza tym pakiety typu internet plus telewizja. Czy internet plus telewizja plus telefon stacjonarny. Najlepiej jest sobie to wszystko porównać
Swoją drogą to ma ktoś moze światłowód? Możecie opisać jak przedstawia się prędkość i stabilność?

[mod]
Odpowiedz
starmilks napisał(a):Swoją drogą to ma ktoś moze światłowód? Możecie opisać jak przedstawia się prędkość i stabilność?

Znajomy w Radomiu ma "światłowód" od Vectry i nie narzeka, światło jest podpięte do boku a dalej po kablu antenowym, 600mbps lata spokojnie no i stabilnie. Jeśli chodzi o FTTH od Klikomu to jest również stabilne i nie sprawia problemów.
xonar + flac <3 // Exq
Odpowiedz
kleksiq napisał(a):Znajomy w Radomiu ma "światłowód" od Vectry i nie narzeka,
Kiedyś dzwonili do mnie z Vectry i mówili że z racji że przeszli na światłowód w mojej lokalizacji to mogą mi ciekawą ofertę zaproponować. Smile Do domu dochodzi miedź, w cs:go mam ping na poziomie 5. Więc może coś w tym jest. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości