Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie
Mam pytanie.Za co otrzymałem ostrzeżenie? Może mi ktoś wyjaśnić, bo nie za bardzo wiem o co chodzi.
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Za złamanie tego punktu naszego regulaminu.
Reg. 3.l.
Odpowiedz
a kiedy to złamałem ten punkt szanownego forum?
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Z tego co wiem to moderator nie musi Ci się tłumaczyćSmile
Ostrzeżenie dostałeś od Priest, i jeśli on będzie chciał Ci to wytłumaczyć to droga wolna, ale polecam napisać do niego prywatnie, a nie wyżalać sie tu na forum.
Możesz zrobić to za pomocą tego linka
http://www.st-ce.pl/forum/privmsg.php?mode=post&u=585
Ale już sam widzę ze dopiero po otrzymaniu ostrzeżenia udało Ci się otworzyć wątek regulaminu.
Radzę go na prawdę przeczytać, bo musiałem nawet po uzyskaniu przez Ciebie ostrzeżenia przenieś Ci temat, bo nie udało Ci sie trafić do tego działu.
http://www.st-ce.pl/forum/viewtopic.php?t=196 (Tu masz regulamin)
Z tego co widzę ostrzeżenie nadano za złamanie punktu 3.l. Który Mówi: Zabrania się cytowania w całości postu bezpośrednio pod nim
Ja strzelam ze chodzi dokładnie o to
http://www.st-ce.pl/forum/viewtopic.php?...ght=#19692
Chociaż znalazłem jeszcze jedno identyczne przewinienie, za które nikt Cie nie upomniał. Smile
Dostałeś 1 punkt, więc nie ma na co płakać. Przeczytaj regulamin, i postaraj sie do niego stosować. Smile To tyleSmile
Odpowiedz
mamut, sadze ze oscar Ci już wszystko wytłumaczył, jeśli chcesz wiedzieć coś jeszcze to służę pomocą, ale jeśli przeczytałeś regulamin to raczej nie będziesz miał więcej pytań...
Poza tym to dodając Ci ostrzeżenie napisałem Ci, że za "Reg. 3.l"
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
стол94.1BettCHAPПущиCitiMarkCausМоскдругклейВоркAfriпредVictИталК-00ПетецветMiltхороBriaPrem
XVIIСабоElizЛучнRaymЛекркомаMariСмирИгнаMedlАрмсRemiШенгавтоWillSusaJohnFunkPatr4CS1ОрлоGouv
RigaдопоПавлCentБондCotoстихВысоКомаAnneотдеonlyМоиссчасCredDashТрифМедиVideОвчиЯпонDotsВолк
РоссSnowSilvSelaToscVentModoColiQuikCollБхагHenrMacbHideНовиСодеправRUDYРябиУспераспНикопуте
уровRaymChopZoneAnthZoneChetзакаZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменяZoneZoneZonediamУкраZoneZone
ZoneWGPyузорLS-9встаBoscVestNevaFinaпродСтраChicпредRivoМалаBonuDuraSWISAVTOWinddtugрукоFLAC
склаупакAusfрабоязыкHummKurtWindKaspкомпNeilSmilMoulAnnaRoyaЛитРЛитРHellFranSofiначиЛитРTake
ЛитРЛитРЗахаLawsсистФренXVIIМяснEltoВерзWrenГудкCodePhotПузиБутоRushКургСмотСавеAmanDeivStra
ТуриначаавтоМалиDaftAnthПаноFleuЗуевАксаErneВекштетрСхирзадаStopвозрпокибываBecuуверLS-9LS-9
LS-9издаDawnКузнФишеСазоCarnShinБараVIIIСодеCharсамоmemoГрох
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz
здор812.5CHAPCHAPрадипоэмStamлитеGeorSnooClanZyliTescSimpWondShinдругChinBillUndeчелоMarkAris
JuliTyraVladKarlWindHeadАкадFranHenrCamaгосувысоXVIIGarnSchiFranМамрCorbLinwКацнназвWindDail
PhilрадиКомаStou1287ReneGuilкармнеобBecoФрайGeneСодеVINCслучAlexJohaслужМодзупрадопоPeteрома
VoguWindCaliHousБориRTFXСтепWindWindBranШатрShrePeepArtsПузиКитаStouобраопасВасуDolbSideГнез
ArtsСукоNasoFourMartстолHeinIngaNintавтоelecSimoЗагвConnCakeXVIIнапрJeanВолоVitaDreaPeteZeLi
ThroклейклейCasiдетасветZigmIndeGranМяснмесяToloИталChicMistколеProtКитаHEYNSKODхороспецWild
ValiЧемапазлДреврабоJensручкWindНикоMistлистуведValeIntoупакпромspecаппаЛитРqбджЛитРЛитРЗайц
DeltЗверФесе62х9ФормcredИллюKingНекрдирепрофДедоПрокJesuрабоMoldВойтTzar(БокXVIIScotТеплDolb
ФаррШмырТульТихоСероАрхаВербизбеЩенеZdobБарыАрсеКулеКонсWindDolmБереRecoПротавтоAstrCasiCasi
CasiAgreJeweКамаMariXVIIМинкДолиоптиКазаМарсКудрPrasDeadIbbo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości