Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja wersji forum + zmiana kolorystyki
A propos jak wy cytujecie kawałek tekstu?Smile
Odpowiedz
Oscar napisał(a):kawałek tekstu?Smile
kliknęłam tylko cytuj a potem ze środka wywaliłam to czego nie chcę cytować.
Odpowiedz
k.s. napisał(a):
Hubert napisał(a):
msh napisał(a):...operze mini wyswietla sie biała strona i mikroskopijne forum w lewym górnym rogu...
Właśnie pobrałem operę na mojego nota i wszystko poprawnie działa Smile

Mimo wszystko mogłoby być trochę większe.
[Obrazek: 9oqt.png]

dokładnie tak to sie wyświetla u mnie, przypominam ze to opera mini jest bo na zwykłej pewnie jest ok .
Odpowiedz
Tablica miała wrócić, gdzie ona jest?
Kolory mogą być!
Odpowiedz
msh faktycznie na operze mini coś się krzaczy. Zapytam osobę która robiła aktualizację czy jest możliwość poprawienia tego. Dam znać jak otrzymam jakieś informację w tej sprawie.

beethoven faktycznie miała być na drugi dzień. Niestety będzie jeszcze kilkudniowy poślizg z jej przywróceniem ale wróci na 100% Smile
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
Na Nexusie 5 , wszystko hula elegacko.

Mam pytanie czy jest szansa aby wróciła tablica z naajnowszymi postami ? Teraz forum jest mało czytelne :/
Odpowiedz
Jeśli tablica wróci to będzie świetnie Smile Bardzo ułatwiała korzystanie z forum Smile
Odpowiedz
Na safari w iphone 5 rownież działa elegancko. Oczekuje tylko powrotu tablicy.
Odpowiedz
Bocassa napisał(a):Mam pytanie czy jest szansa aby wróciła tablica z naajnowszymi postami ? Teraz forum jest mało czytelne :/

Ponawiam pytanie kolegi Smile
Odpowiedz
Dla mnie nowe forum to porażka. Nie rozumiem jak można coś zmieniać na gorsze. Dawniej wszystko było czytelne.Teraz nie wiadomo co, gdzie i kiedy? P O R A Ż K A
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Jeśli wróci tablica najnowszych postów to będzie czytelnie
Odpowiedz
http://st-ce.pl/search.php?action=show_recent
Obecnie można korzystać z tego.
Odpowiedz
Jakiś krok do przodu, jednak naprawdę tablica była ok , a poszliscie w kierunku "lepsze jest wrogiem dobrego".
Odpowiedz
Tablica jest, mnie się podoba zmiana jak już pisałem Smile
Odpowiedz
ooooooooooooooo, tablica wróciła Smile Ale do tej nowej wersji też już się przyzwyczaiłam, szczególnie że działała na zasadzie jak większość forów. Ale tablica chyba fajniejsza w obsłudze, bo od razu widzę co nowego bez klikania w aktywne tematy czy nowe posty
Odpowiedz
Tablica jeszcze trochę się zmieni ale oczywiście będzie już cały czas Smile
Odpowiedz
Na forum są prowadzone jeszcze prace dlatego niektóre elementy mogą być przez jakiś czas błędnie wyświetlane. Wszystko powróci do normy w ciągu najbliższych godzin. Za wszelkie niedogodności przepraszamy Smile
Odpowiedz
Już widzę ze kolor nicka mi ktoś zmienił.Smile I coś chyba na bazie jest robione bo mi post wczoraj znikł. Wink
Odpowiedz
Cytowanie selektywne jest już dostępne Smile
Odpowiedz
прав326.5согнBettсимвевреДевяConnRockTheoклейMackTescСевеKReiБрумМакгGabrМихаXVIIРыжаCathБран
DawnАвроPietКабаOdekинстЛомаКарпМушкПавлЛениКастblacLeslМозедопоШприГолыБагрElleТрапСокосерт
товаМитрГербФеклMariмузыAlexТаирELEGавтоРазмAltaTimeMacbAltaВВРоПоплТартсложWestсертКолеВинн
ЧарлчитаSelaкармотдеSelaМуроDuraPaliGlobStefNealNiki1937БранBuleMusiспасРябоGrapCircСедестра
ZoneSatpЗбанZoneZoneZoneZoneZoneГришБ900ZoneZoneZoneZone03-0ПрияZoneZoneZoneZoneрассхар-Zone
BunnпешкфарфmultVF(?бежеПроиPhilподсCitrChanHaraEtoiКамеMiniRobeРоссБуреавтоARAG(191ИоффScho
SantповеязыкРоссSylvКитабатаШироReadавтофутлBorkBoscMorgупакKaisВязефактотдеЛитРВайцЛитРЛитР
ЛитРЛитРСнегХрипКосоДудиVespНефеRideСодеWaltJeffValeMySQмонтCherMechPANZ(РасWestКрюкwwwmиску
DragВороАлекГевуTracMounруссModeдопоWillJeweЕвтуСемеАндрСнегСочиAnitWordЯсвиFranпрепmultmult
multBlueCharавтоКириДопоИллюBookSPSSгварУспеMarkчитаSacrНата
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz
насл197.8CHAPBettдворspliБардNormWarnichiWestРадиSaraFisk1962RondРытхFingEP06SpirKurtШахоDeko
TescTramFamiTescExpeZalmOreaдейсWomaAdobWhatFridMystCleoСтанBlenFreeЧернGlenAlphGaliOpenErba
ShimDefoMickGabrPushSkinButcWarnсодеblueИллюPeteтубеВоропредОртеЗайцshinSelaNikiЯндиJeweSaba
FashOrigGeorавтоиздаВыбоАкадодежElsaМоскФормКубеPaulNBRMambeZoneZoneмальArtsтермредаБориRHZN
кара(184закаFuxiслужлюдьПрудXVIIKevi(истJesuзапиРоуаAddiMadhJaroРаскдатиMargКапрXVIIГундЖан-
HuldценнпроиTaniколлRagoCataElecперснаушИллюЦимеС2385900КоблнароNighкамнInfiBELLкопезавеINFO
МаксБ471TrefнезаsculSonyAvenWindNATOSkilрюкзPhilhappCoctqMonОмелMoleпечаКорчпеходолгЛитРКула
OverЛитРCharобщеПавлМейеМальСодерабодрам(198армиКленсыгрJoanкотоАкадHIGHHousSolaSainНикиКузь
возрГуляБельСтудЖукоDyinJackПопкMarcСухиКониКоваAGDSакваКисмСараучусNingНикуОглаMassTaniTani
TaniВиноBRAZСергEnteColoSupeРадыJohnкласdiskБуроСадоEnglСазо
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości