Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie z Januszem-Korwin Mikke w Starachowicach
Dnia 13.03.2014 (czwartek) w budynku SSM (ul. Wojska Polskiego 9) odbędzie się spotkanie z Prezesem Kongresu Nowej Prawicy- Januszem Korwin-Mikke. Jest to doskonała okazja aby spotkać tego kontrowersyjnego polityka i zadać mu pytania Smile
[Obrazek: 577377_641936045871621_1376693345_n.jpg]
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!- Stefan Kisielewski
Odpowiedz
Zachęcam wysłać informacje do redakcji portalu, to może również jako artykuł się pokaże.Smile
Odpowiedz
Niczym królewska wizyta. Błazen już zapowiedziany, pytanie tylko gdzie król?
Odpowiedz
Oooo super! Na bank przyjdę Smile

Kongres Nowej Prawicy ostatnią nadzieją dla tego kraju...
Odpowiedz
W końcu ktoś wart posłuchania. Też się wybiorę.

Może by tak zorganizować debatę Korwin-Mikkego z na przykład z Okłą-Drewnowicz albo Gieradą. Ciekawe czy mieliby poplecznicy PO na tyle odwagi, aby wyjść z prezesem KNP do dyskusji Smile
Fides et ratio
Odpowiedz
Poniżej link do wydarzenia na Facebooku. Zapraszam Smile
https://www.facebook.com/events/707473132616726/
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!- Stefan Kisielewski
Odpowiedz
killFrenzy napisał(a):W końcu ktoś wart posłuchania. Też się wybiorę.

Może by tak zorganizować debatę Korwin-Mikkego z na przykład z Okłą-Drewnowicz albo Gieradą. Ciekawe czy mieliby poplecznicy PO na tyle odwagi, aby wyjść z prezesem KNP do dyskusji Smile

A kim ten prezes jest, żeby ktokolwiek się go bał? Chyba, że chodzi o stan zdrowia psychicznego? Tu mogą być obawy.
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
mamut napisał(a):A kim ten prezes jest, żeby ktokolwiek się go bał? Chyba, że chodzi o stan zdrowia psychicznego? Tu mogą być obawy.

Korwin-Mikke ma problemy ze zdrowiem psychicznym? Skąd to wiesz? Gdzieś jest napisane? To jakieś oficjalne informacje?
Tak na marginesie to Korwin- Mikke w przeciwieństwie do Gierady czy Okły-Drewnowicz to zdecydowanie bardziej rozpoznawany polityk w Polsce.
Fides et ratio
Odpowiedz
killFrenzy napisał(a):Tak na marginesie to Korwin- Mikke w przeciwieństwie do Gierady czy Okły-Drewnowicz to zdecydowanie bardziej rozpoznawany polityk w Polsce.
Kononowicz też jest bardziej rozpoznawalny, ale to nie oznacza że skłaniałbym się do zagłosowania na tego człowieka lub do debaty jego z lokalnymi posłami. Smile
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Kononowicz też jest bardziej rozpoznawalny, ale to nie oznacza że skłaniałbym się do zagłosowania na tego człowieka lub do debaty jego z lokalnymi posłami. Smile

Zgadzam się Kononowicz jest bardziej rozpoznawalny niż Gierada czy Okła-Drewnowicz, ale chyba już nie jest politykiem.
Natomiast Kononowiczowi nadal brakuje to Korwin-Mikkego. Smile
Poza tym w świętokrzyskim to tym poza Kempą, czy Kaczmarkiem to średnio mamy rozpoznawalnych polityków w skali kraju, choć mogę się mylić.
Fides et ratio
Odpowiedz
killFrenzy, ogólnie rozpoznawalność polityków to tylko ich własna bolączkaSmile Kiedyś usłyszałem mądre słowa, czym częściej polityka widzimy w programach telewizyjnych tym mniej czasu poświęca na swoje zadania. Smile
A co do Kempy czy Kaczmarka, to wolałbym aby oni też pozostali słabo rozpoznawalni.Smile Bo mnie przynajmniej to jak reprezentują Świętokrzyskie, bardzo przeraża. Sad
Odpowiedz
Wreszcie do Starachowic przyjeżdża człowiek który ma od lat niezmienne poglądy, który potrafi ''palnąć'' lapsusa ( i nie raz robi to celowo, sam o tym mówił - by przebić się w mediach), ale który nie okłamuje ludzi i który szczerze mówi czym jest zabranie naszych pieniędzy z OFE.
Wreszcie przyjeżdża polityk który w imię koryta u władzy i z powodu przynależności do partii, nie robi objazdu po miastach i wioskach i nie okłamuje ludzi, że przesunięcie pieniążków zebranych w OFE do ZUS to dla naszego dobra.
P.S. Ostatnio w Łodzi na spotkaniu było ok.1500 osób. Mam nadzieję, że popularność JKM w internecie, i coraz większa w mediach przełoży się na kilka miejsc w parlamencie.
Poza tym, w wielu sprawach mam trochę odmienne zdanie od JKM co nie zmienia faktu, że ten człowiek w przeciwieństwie do większości polskich polityków, nie jest przesiąknięty kłamstwem, obłudą i nie musi wmawiać ludziom kłamstw w imię swojego ''być albo nie być'' przy korycie.
Prawda, według mnie jest taka, że gdyby JKM chciał za wszelką cenę dostać się do Sejmu zrobiłby to już dawno (sam to kiedyś powiedział). Musiał by po prostu okłamywać społeczeństwo każdego dnia, a przed wyborami obiecywać i kłamać podwójnie (jak największe partie). Wybrał inną, trudniejszą drogę - mówi niezmiennie to samo, co według mnie, jest gwarantem niezmienności poglądów i brakiem chęci dojścia do władzy za wszelką cenę. I choćby za to go szanuję.
A, że - nawiązując do wyborów - polskie społeczeństwo jest jakie jest, to głowne partie wiedzą od lat, że Polaczkom trzeba naobiecywać tryliardy z UE, biliony na gospodarkę, ''darmową'' służbę zdrowia, zieloną wyspę i niskie podatki a Polaczki idą i głosują. Szkoda, że nie rozumem a sercem.
Odpowiedz
JKM, jak każdy polityk chyba wie, ze aby zaistnieć w mediach/ zdobyć poparcie musi postawić na populizm (naobiecywać), albo szokować. W jego przypadku to pierwsze nie whcodzi w gre, dlatego wydaje mi się że stosuje to drugie ( np ciągle odwoływanie sie do hitlera, niepełnosprawni itp.).Nieważne jak o tobie ludzie mówią, ważne że mówią. Nikt nie chce słuchać (wiekszość) jaki porgram proponuje jkm, czy knp. Czy obrana przez niego droga jest słuszna? Ja osobiście wolałbym chyba, aby postępował tak jak inni politycy i był skuteczny, czyli naobiecywał co innego a gdyby udało mu się wejść do sejmu dojść do władzy to aby realizował swój normalny program wbrew temu co naobiecywał Smile. W Polsce inaczej sie nie da.
Odpowiedz
Janusz Korwin-Mikke rzuca hasła nie to zrealizowania . Przedstawia system polityczny utopii . Lubi szokować i to mu się udaje . W wyborach zastąpi partie Palikota . Czysty folklor . Uważam ,że prostych rozwiązań nie ma . Rozwiązania pana Korwin-Mikke są szalenie proste , czyli nierealne . To tak jak z piramidami finansowymi proste i piękne rozwiązanie ale nie realne .
Odpowiedz
Może folklor, może szokuje, ale co pozostaje? A dokładniej kto? Nie ma nawet na horyzoncie nikogo na kogo warto było by postawić.
JKM może czasem gada jak oszołom ale przynajmniej ma stałe poglądy i względnie wiadomo czego się spodziewać.

Hasła o Hitlerze i niepełnosprawnych wyciągane są przez media i ludzi, a nie że JKM ciągle o tym gada. Zresztą i ta wypowiedź o niepełnosprawnych została już przeinaczona niejednokrotnie, a to chodziło tylko o to że TVP powinna puszczać olimiadę normalną a nie paraolimpiadę. Celowo go wciągają w tą dyskusję, bo on poglądów nie zmienia więc wiadomo że powie to samo. Co jest niestety błędem, bo czasem gada bzdury.

Mam nadzieję że ktoś nagra i wrzuci NA YT film ze spotkania, ja w tym czasie pracuję, ale jestem ciekaw jak będzie na spotkaniu.
Odpowiedz
O fajnie. Może Starachowickie lewactwo wreszcie przyjdzie i posłucha dlaczego w cudownej "Strefie Ekonomicznej" jest tak wysokie bezrobocie, a ludzie uciekają gdzie pieprz rośnie. I dlaczego w Starachowicach jest tak drogo w porównaniu do innych miast. Może ambitny młody człowiek w granatowym garniturze też coś podchwyci.
To chyba jedyny człowiek który otwarcie mówi, o tym że żyjemy już praktycznie w skansenie i wymieramy taplając się trupim jadzie po komunie, i proponuje konkretne rozwiązania na wyjście z tej sytuacji - warto posłuchać!
Odpowiedz
UWAGA!!! Z przyczyn niezależnych od organizatorów termin spotkania z Prezesem Januszem Korwin-Mikke zmienia się z 12.03 na 13.03. Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia
Odpowiedz
A myślałem że cyrk do Starachowic przyjeżdża tylko w wakacje. Smile

[Obrazek: korwin-mikke-krul.jpg?w=600]
Odpowiedz
XVI napisał(a):A myślałem że cyrk do Starachowic przyjeżdża tylko w wakacje. Smile

Wybacz, ale takie demotywatory sobie możesz wsadzić. Co to za argument? Dziś Korwin nie rządzi a i tak w socjalistycznych rządach ludzie dostają 4,5zł/h

Najpierw sprawdź potem neguj. Nie wiem czy będzie lepiej, ale chyba można spróbować.
Odpowiedz
XVI napisał(a):A myślałem że cyrk do Starachowic przyjeżdża tylko w wakacje. Smile
[Obrazek: comment_UDBamThJ9O5Xq6RtPKj0XKInNLEVmG8u.jpg]
[Obrazek: comment_rWu2siO7TAonP5kdHUVzCwYjCNhQ33mj,w400.jpg]
Odpowiedz
Mało jest w Polsce osób równie inteligentnych jak JKM. Przypadkowo byłem świadkiem jego wystąpienia w Sejmie dotyczącej tzw lustracyji(to był intelektualny majstersztyk)-wtedy sobie powiedziałem iz będę na Niego głosował dopuki bedę mógł. Poglady JKM uważam za ...nieaktualne-tzn możliwe do realizacji jeżeli nie byłoby miedzyanrodowych korporacji(liberalizm JKM jest w ich interesie ) Nie ma ich popracia ponieważ jakby JKM rządził korporacje musiałyby zacząć płacić podatkima a liberałowie-libertyńscy byliby scigania jak przestępcy !
Z perspektywy emeryta !
Odpowiedz
Meritum poglądów JKM + zaproszenie na spotkanie na YT http://www.youtube.com/watch?v=4N1ndtsyaVM
Odpowiedz
Przepraszam ale poglądy niektórych tu osób to totalna aberracja jak dla mnie... . Gospodarka wolnorynkowa, niskie podatki, prywatna opieka zdrowotna, brak ZUS, płatna nauka na wyższych studiach to przecież najlepsza rzecz jaka w ogóle może się przydarzyć, no ale niestety widzę że w tym kraju ludzie mają wręcz nas...e w głowach przez socjalizm i lewicowe poglądy o równości i jak największej ingerencji państwowej w prywatne życie obywateli... .Nie mam zamiaru się tu rozpisywać na temat poglądów bo i tak to nie dotrze do ludzi z socjalem w głowach, ale chce naznaczyć jedną rzecz, skoro już tak w dużej części jesteście za opiekuńczym państwem to dajcie ludziom wybór, ja mogę nie mieć nic zapewnione z państwa jeśli nie bd płacił podatków, haraczy etc. zróbmy w sklepach ceny produktów dla socjalistów i ludzi liberalnych to szybciutko wszyscy Ci pseudo socjaliści(oczywiście nie Ci totalni żule i nieroby bo oni zawsze bd gadać ze im się należy) zmienią poglądy i staną się mega liberałami.
Odpowiedz
Podatków płacić nie chcesz, ale po drogach i chodnikach chodzisz, jeździsz też po drogach.Smile
A co do płatnej opieki zdrowotnej i studiów.... to ma być coś na kształt USA prawda? gdzie studia to koszt 30tyś dolcow a ubezpieczenie zdrowotne minimum 1.5tys (miesięcznie) (o ile nie chorujesz) Smile Smile Smile Żyć nie umierać. Smile
Odpowiedz
Studia powinny być płatne przy czym każdy powinien mieć możliwość wzięcia kredytu studenckiego na dogodnych warunkach. To są same korzyści - w mig poznikałyby te wszystkie "niby uczelnie" i wykładowcy (tyczy się to zarówno dzisiejszych prywatnych a także publicznych). Podobnie ze studentami - każdy by 10 razy przemyślał zanim by wybrał tzw. kierunek bez przyszłości. Dlatego uważam, że sprywatyzowanie tego szczebla szkolnictwa to nie jest zły pomysł, jeśli zostaną spełnione pewne warunki, ale nie ma co się rozpisywać. Co do tematu sprywatyzowania wszystkich dróg (wg. poglądów JKM) jest to nierealne moim skromnym zdaniem, a temat służby zdrowia jest zbyt trudny i złożony i sama prywatyzacja tutaj nie pomoże.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości