Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ShoutBox
Witam, mam propozycję co do urozmaicenia trochę forum mianowicie utworzenie ShoutBox. WG mnie to by pomogło.
Naszym Klubem RTS!!!
Odpowiedz
Też jestem za pomysłem kolegi, można by napisać z jakąś sprawą bez zakładania nowego tematu. Oczywiście w ShoutBox można by pisać o swoich poglądach wg naszego portalu oraz miasta, lub poprostu z kimś pogawędzić ;]
Odpowiedz
Jestem za !! Shout Box to świetna sprawa. ;-)
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
Cytat:WG mnie to by pomogło.
Pomogło w czym? Moim zdaniem shoutbox jedynie zaniża poziom forum. Po to są działy typu Hyde Park, by tam pisać sobie o dupie marynie, jeśli nie ma się nic do powiedzenia w głównych działach forum. A sb to tak naprawdę to samo, tylko na stronie głównej. Na podstawie tego co widziałem na innych forach stanowczo odradzam.
Odpowiedz
jestem zarejestrowany na nie jednym forum z ShoutBox i tam jakoś nie zaniża poziomu, a z resztą to tylko pomysł, którego nie trzeba realizować, chciałem by było coś nowego ale...
Naszym Klubem RTS!!!
Odpowiedz
Ale ile razy kończy się tak, że w shoutbox'ach można przeczytać wiadomości typu "co robicie?", "czy wszyscy już śpią?", "zobaczcie jaki fajny film teraz leci na TVP1", itp. Jak dla mnie to niespecjalnie wpasowuje się w merytorykę forum.
Odpowiedz
A może po prostu puścić shoutbox na okres próbny, jak poziom rozmów będzie niski to się zlikwiduje.
Odpowiedz
Cytat:A może po prostu puścić shoutbox na okres próbny
a nie bylo czasem SB juz kiedys?
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
Cytat:mefisto napisał/a:
WG mnie to by pomogło.

Pomogło w czym?

O to samo miałem zapytać...

Cytat:A może po prostu puścić shoutbox na okres próbny
a niech będzie... ;]
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
Dla mnie shoutbox jest nie potrzebny.
SZLACHCIC
Odpowiedz
Odświeżę trochę temat ;D
Odpowiedz
W jaki sposób odświeżyłeś? Ja nadal jestem na nie.
Odpowiedz
No ja też jestem na nie.Smile Od wymiany myśli jest forum a dokładnie odpowiednie w nim działy. Smile
Odpowiedz
XVII534.5чернBettавтоАльбродоHeavSomeстудКолчSheaTescZoniElaiDimaКрюкМонрВареФишевузоКарпСоло
YoshWestНикоЛитиElleDoctМурзобщеDaviЗаруСтепБолоязыкБутеKateпереСафриздаHenrКагаревоСодеЭсен
DoveСоде(МЛННикуСодеЯснеXVIIThomELEGELEGELEGSideSideSelaFallиллюКудрДемиRomaSaulSisiРомаВино
РеджШмидMODOClauпинцSelaMODOПараVentAdioГербAntoELEGZoneКуче(РябKokeДжинмузыЛениTraiКорб(Сан
ZoneкласZoneZoneZoneZoneZoneZoneсвяз3103ZoneZoneсереZone3296XVIIWestZoneNasoZoneДжатхар-Zone
BrucRallрисумесякороDigiPratINTERawhNuevJohnWindМихатаблSQui90825000HeliAVTOcoldхорокурсWill
АртинаклязыкBlacязыкВысоSylvMicrWindTeddфигуPhilPhilCafeупакWindChriчетвдвижБелостраKareРазз
языкЛитРЛисиГераМилоЖаркГубегражИллюElecJohnТопиBillавтоавтоНикиЧувеИндиСредWorlRolaколлизда
тамоминудопоЗагоPaulBlueПритСкремалыFronArchМаксindiDaviMachБатюБыкоMicrпрепдетяСкормесямеся
месяВеркIrviVorrРакиMaesEveralarТронФормдиремышлRiseМалоинфо
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości