Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka jest najlepsza sala weselna w Starachowicach??
Sa 3 opcje menu, 180zl, 220zl i 250zl.
Odpowiedz
Potwierdzam ... ja osobiście wziąłem środkową.
Odpowiedz
Mógłby mi ktoś doradzić jakiś fajny zespól na wesele ze Starachowic ewentualnie z okolic w cenie ok 4 tys . Zależy mi na tym wiadomo żeby ładnie śpiewali , grali , ale żeby umieli poderwać gości do zabawy , żeby mieli w zespole tego tz wodzireja
Odpowiedz
U mnie na weselu grał OIOM Cover Band i żaden wodzirej nie był potrzeby bo grają tak dobrze, że goście nie chcą schodzić z parkietu. Ale oczywiście zespół prowadzi całe oczepiny, mają przygotowane mnóstwo zabaw do wyboru, nie robią długich przerw i dostosowują się do tego jak bawią się goście. Jeśli dobrze kojarzę, to ich gitarzysta (Olaf) jest również "certyfikowanym" wodzirejem więc nie będzie pewnie problemu aby podczas całego wesela jeszcze bardziej rozkręcał zabawę.

Przy wyborze zespołu niektórzy z rodziny mieli wątpliwości czy zespół który gra bardziej rockowo i nie gra disco polo będzie odpowiedni. Po weselu nie było ani jednej osoby która by narzekała na zespół. Przekrój gości był bardzo duży, ale dosłownie KAŻDY pytał się skąd wzięliśmy taki zespół.

Ich cena niestety jest większa niż podane tutaj 4tys, ale na prawdę warto. Z zespołów które my braliśmy pod uwagę byli najdrożsi, ale na prawdę warto. Byłem w zeszłym roku gdzie grał inny starachowicki zespół (ich cena to 3,5tys) i nie ma ŻADNEGO porównania do tego co na weselach robi OIOM!
Dodam, że na koniec wesela ludzie bawili się tak dobrze, że ostatnia godzina przypominała bardziej koncert rockowy niż weselne zabawySmile A przy tym widać, że i zespół świetnie się bawi jak widzi tak zadowolonych gości.
Odpowiedz
Polecam :

https://www.facebook.com/garstkadance/?fref=ts
Odpowiedz
OIOM Cover Band fajnie grają ale niestety nie są na moją kieszeń a uwierzcie , że 1tys tu drugi tam i robi sie z tego kurcze 7 tys . Tym bardziej , że wesele organizuje sama z przyszłym mężem i nie mogę sobie na wszystko pozwolić . Słyszałam , że po tym jak Paula wystąpiła w the voice.. to ich cena jeszcze poszła w górę . No ale na pewno są jakieś fajne zespoły godne polecenia , a więc proszę o pomoc Smile
Odpowiedz
Maks a jakie zespoły brałeś jeszcze pod uwagę ??
Odpowiedz
Przejrzeliśmy w necie zespoły które ogłaszają się z okolic Starachowic, przesłuchali ich próbki na fb/yt i tak na prawdę do wyboru były dwa zespoły: Toffi Band oraz właśnie OIOM. Piszę, że były do wyboru tylko dwa zespoły, bo braliśmy pod uwagę tylko zespoły grające w 100% na żywo i nie grające typowo "weselnie"Smile
Na podstawie tych kilku nagrań które jedni i drudzy prezentują w necie wynik był bardzo wyrównany, z lekkim wskazaniem na OIOM. Wcześniej nie mieliśmy możliwości posłuchać żadnego z tych zespołów na żywo więc wybór nie był prosty. Zależało nam na aby w zespole był też saksofon i/lub akordeon i Toffi Band to oferują, OIOM nie. I pomimo to, i pomimo faktu, że OIOM jest ponad 1tys droższy (przynajmniej tak to wyglądało na jesieni 2014 - nie wiem jak jest teraz) to jedna rzecz która zdecydowała za OIOM był fakt, że "wizualnie" prezentują się o wiele lepiej, eleganckie koszule, wszyscy jednakowo ubrani. Być może dla niektórych nie ma to znaczenia, ale dla nas miało i ten fakt zadecydował o wyborze OIOM.

Między tym momentem (jesień 2014) a naszym weselem (jesień 2015) byliśmy na weselu gdzie grał Toffi Band i wtedy utwierdziliśmy się w przekonaniu, że OIOM jest na pewno lepszym wyborem. Toffi Band niby grają tak jak trzeba, na żywo, mają różne instrumenty, prowadzą zabawy przy stołach itd, a więc oferują to wszystko co trzeba, i na pewno wyróżniają się na tle innych zespołów, to jednak nie jest to samo co OIOM.
Warto wiedzieć, że OIOM ma swoje zasady: nie grają przy wyjściu z domu panny młodej (dla nas to nie był problem bo tam mieliśmy inny, rodzinny zespół), nie grają piosenek diso polo (dla mnie akurat to plusSmile) i nie są tani to na prawdę warto ich wybrać.
Rozumiem argument z kosztami, my przynajmniej woleliśmy wybrać tańszego kamerzystę (2tys zamiast 3,5tys), nie robić z fotografem żadnych plenerów, a więc kolejne 500-1000zł zaoszczędzone (plener w dzień ślubu raczej trudno zorganizować, a robić go 2-3 tygodnie po ślubie jest bez sensu, dochodzą koszty fryzjera/makijażu, trafi się sporo czasu po to żeby zrobić kilka zdjęć - to opinia wielu znajomych którzy właśnie tak robili). I właśnie tak zaoszczędzone pieniądze woleliśmy przeznaczyć na lepszy zespół.

To oczywiście tylko moje doświadczenia i moje opinie, niektórzy mogą mieć inne zdanie, ale ja chętnie dzielę się swoim, bo sam niedawno to wszystko przerabiałem więc chętnie w ten sposób mogę pomóc.
Odpowiedz
Ja polecam zespół TOFFI BAND.
Postaw na solidność i wygodę w biznesie - www.polkas.pl to doskonały partner w wielu kwestiach informatycznych
Odpowiedz
Chciałabym uzyskań informację na temat Hotelu Magnat ? czy ktoś organizował tam wesele ? Czekam na opinie.
Odpowiedz
Ja pół roku temu robiłem w Magnacie swoje wesele. Pytaj co się interesuję a postaram się pomóc.
Odpowiedz
ok przesłałm wiadomość Smile
Odpowiedz
Odradzam lokal u Waldiego!!! Mieliśmy mieć zorganizowane wesele w tym roku w tym lokalu, jednak niestety tydzień przed weselem okazało się, że Ci Państwo na tą sobotę, w którą przypadał nasz ważny dzień zapisali inną parę i zostaliśmy bez sali. Ale od początku: Podpisaliśmy umowę na zorganizowanie wesela z tym Panem w ubiegłym roku oraz wpłaciliśmy zaliczkę, w celu potwierdzenia terminu. Państwo zapisali sobie w kalendarzu nasz termin oraz jak duże ma być uroczystość, zostawili jeden egzemplarz umowy dla siebie, a drugi dali nam. Na ustalenie menu umówiliśmy się w poniedziałek tydzień przed weselem. W ustalonym terminie (po wcześniejszym uprzedzeniu telefonicznym) przyjeżdżamy do Państwa ustalać menu i dowiadujemy się, że "nie zgadzają się Państwo Młodzi". Otóż okazało się, w dniu, w którym miało odbyć się nasze wesele Państwo mają zapisaną inną parę. A nasza umowa nagle się gdzieś zawieruszyła. Po "odnalezieniu" naszej umowy i umowy tej drugiej pary okazało się, że nasza umowa została podpisana wcześniej (został również uregulowany zadatek). Niestety to my zostaliśmy bez sali, ponieważ u tamtej pary Ci Państwo grali i nie mogli już im odmówić(my mieliśmy własnego dj i swój samochód). Na nas zarobiliby zbyt mało, dlatego też została tamta para.Nie polecam tego lokalu, a wręcz odradzam, ponieważ nikomu nie życzę znalezienie się w naszej sytuacji i dowiedzenia w poniedziałek tuż przed weselem, że niestety nie ma się sali,chociaż została umowa podpisana wcześniej i opłacona. Nic nie jest w stanie opisać tego stresu.
Odpowiedz
I jaki finał? wesele się odbyło? jak masz mocne dowody możesz roscic na drodze cywilnej o odszkodowanie za poniesione straty moralne i finansowe. jak masz umowę sprawa wygrana.
Odpowiedz
Wesele się odbyło, ale w zupełnie innym lokalu, który był organizowany na biega w poniedziałek przed ślubem, na szczęście ten drugi lokal spisał się na medal-mam na myśli Merkurego, którego mogę gorąco polecić. Umowa jest, ale nie chcę sobie psuć wspomnień z ślubu i wesela sprawami sądowymi oraz dojeżdżać do Starachowic na rozprawy (mieszkamy z mężem na drugim końcu Polski). Dodałam ten komentarz, ponieważ chciałam ostrzec inne pary przed tym Panem, nikomu nie życzę takiego stresu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości