Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła kosmetyczka - gdzie?
Gdzie w okolicy uczą na dobrym poziomie wizażu i stylizacji paznokcia?
Chodzi o szkolenie zawodowe, przygotowujące do pracy?
Jesteście w stanie kogoś polecić?
Odpowiedz
Dobre szkoły kosmetyczne masz w dużych miastach. W mniejszych miejscowościach czegoś takiego nie uświadczysz.
Uczyłam się kilka lat temu, w Warszawie, ale trudno mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w tej szkole aktualnie.
I oczywiście w tym zawodzie swobodnie można sobie radzić po samych szkoleniach.
Odpowiedz
To napisz jak ona wyglądała w momencie kiedy ty się uczyłaś, jak było, ile się dowiedziałaś, jaki był program.
Im więcej będę wiedziała tym łatwiej będzie mi znaleźć jakieś sensowne szkolenie.
Odpowiedz
Mnie to zastanawia drobie Panie, jak to się stało że 2 osoby z Częstochowy mające kilka postów znalazły się na tym forum i dyskutują w tym samym temacie.
Odpowiedz
No to dopiero ciekawe, chodzę tutaj do szkoły, nie pytajcie jak to się stało, ale już prawie koniec (czerwiec)
Bardziej mnie interesuje to, żeby ktoś zaczął tutaj odpowiadać w temacie Sad
Odpowiedz
tamana napisał(a):No to dopiero ciekawe, chodzę tutaj do szkoły
Odnoszę wrażenie że adresy IP nie kłamią.Smile
Odpowiedz
Ani trochę nie kłamią - tak jak pisałam - uczę się tutaj, tzn. w Częstochowie. Najbliższych mam w Starachowicach.
Czy ktoś ma jeszcze coś mądrego do powiedzenia w temacie?
Odpowiedz
hehe... new nails, patrzyłam, zmienili adres - teraz są na Pięknej. Jeśli chciałabyś znać szczegóły - pisz.
Odpowiedz
Zanotowane. Czy na prawdę nikt więcej nie jest w stanie zaproponować innej szkoły? Chciałabym mieć chociaż kilka pozycji do porównania. Napiszcie proszę coś więcej.
Odpowiedz
Jak widzisz temat cieszy się ogromnym zainteresowaniem Big Grin Decyzja należy do Ciebie, powodzenia.
Po prostu wczytuj się w oferty, program, maksymalną ilość uczestników itd.
Odpowiedz
Pewnie tam trafię, ale dam sobie jeszcze kilka dni. Patrząc na to co piszą w sieci, chyba tak będzie ok.
Mam tylko zamiar wcześniej samodzielnie przerobić cały program szkolenia zawodowego. To powinno być dla mnie mega pomocne...
Odpowiedz
архи247.7пресPERFПисаХуккЖангХомеучреDISNВолкпечаOnliAlriКрымЧеретеатТокоSkarКривПовекрасПрон
сборWindDaniВялоGonnMicrГнедСороЗубкКороNANAВишнЦагаЛевиавтоЛоваЛитРзаочТереДубиДинаМолчЯков
сослСлезЛитвпризGeneвремEkwuБеляPeteBlinFallКарппририздаСолоУвайКондРосссамоVIIIXVIIАксаWill
МацкИллюВасаDeatСоснпехоSpirБирюпрошРяхоЛемеГришгенеPiecмногпереReadвзглПопоLeslGetrStraDavi
ZoneзакарежиSideZoneКрасСтолязыкВайнКолоZoneXIIIФомиОранЛизуZoneАтянПлатАрабШатуZoneХомиИллю
XVIIхороПанаRITMдинаMarsElecBekoмеждВолкFirsTropАлекTwinРоссWood1454FALCЯкимHYUNметаKirkMPEG
LeifскреLibeпразупаккожзигруMobiServWindPermOregуведRepoExceЛитРЛитРWindЛитРFantЛитРБорзАуди
DolaцеркучилРодиНогиXVIILabbвперSterEditЛГИТGaliзаниансарабоDawnLeonГромCharelenDianWateтехн
МитяИнесRobeМанеЧернAbbeюридSimCБароGranЕрусокошwwwrФедоЧадоDantАлпаДрогавтоВивтfoamRITMRITM
RITMEsteГордAstrовощАркоавтоГороПахнКрючКолоСолоВайнсловTass
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości