Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25 maja wybory do Parlamentu Europejskiego
Ok, może zle odebrałem jako atak na ludzi i polityków o konserwatywnych/prawicowych poglądach. Wybacz.

W takim razie jakie są idee Wspólnoty Europejskiej ? Czy takie, że wybieramy między swoimi czyli elitami liberalno-lewicowymi i nie dopuszczamy do większego głosu innych ?
Bo przecież z założenia ideologicznie tak to wygląda. Czego doskonałym przykładem jest to o czym pisałem powyżej.

Czy takie są idee Wspólnoty Europejskiej o których piszesz ?
''"Byłoby nie do pomyślenia, by nowym szefem KE została osoba spoza naszego grona czołowych kandydatów. W przeciwnym razie będzie można zamknąć Parlament Europejski na zawsze.
Kandydat europejskich chadeków Jean-Claude Juncker uznał, że nominowanie kogoś innego na przewodniczącego Komisji byłoby "zaprzeczeniem demokracji"
- [url]http://wybory.gazeta.pl/ParlamentEuropej...sicie.html[/url]

Czy wybór inny spośród elit lewicowo-liberalnych to zaprzeczenie demokracji ? Przecież gdybyśmy żyli w normalnej, rozsądnej Europie za takie słowa ten polityk powinien być kopnięty w zad i wyrzucony na śmietnik historii.
Ci ludzie już się nie ukrywają z tym jak według nich wygląda tzw.demokracja. Wybierajcie między nami albo jesteście antydemokratyczni a PE trzeba zamknąć.
Wreszcie mówią to co od lat mówią politycy którzy prezentują pewna formę euro realizmu.
Jeśli Ty taką Unię preferujesz to ja Ci mówię, że jeśli tak ma ona wyglądać to faktycznie lepiej niech zrobią tam burdel albo zamkną.
To co Ci Panowie powiedzieli to zaprzeczenie demokracji! czemu nie grzmisz ??

P.S. I na koniec jeszcze raz, wybacz za widocznie nie zrozumienie Twoich intencji.
abcde napisał(a):Ok, może zle odebrałem jako atak na ludzi i polityków o konserwatywnych/prawicowych poglądach. Wybacz.
Przyzwyczaiłem się do Twojej retoryki - panikarza Wink

abcde napisał(a):W takim razie jakie są idee Wspólnoty Europejskiej ? Czy takie, że wybieramy między swoimi czyli elitami liberalno-lewicowymi i nie dopuszczamy do większego głosu innych ?
Nie wiem, skąd taka teza?
Przecież w PE jest frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (należy do niej Prawo i Sprawiedliwość i Patia Konserwatywna Davida Camerona), to partia z ostrożnym podejściem do pogłębiania integracji oraz po części eurosceptyczna. Czy komuś to przeszkadza? Nie. Przecież mnogość poglądów na to jak ma szeroko rozumiana Wspólnota wyglądać, nie jest niczym złym. Za mało rozsądne upatrywałbym postulaty o wyjściu z UE, czy też w niektórych kwestiach bezwzględne stawianie własnego interesu nad ten ogólnoeuropejski. Przecież niekoniecznie w interesie np. Wielkiej Brytanii było otwarcie rynku pracy na np. polskich i rumuńskich pracowników - jak mówił Premier Cameron. Prawda?

Co do wypowiedzi tych europejskich polityków... nie widziałem jej wcześniej, więc nie mam się jak odnieść.
Jeśli już muszę... myślę że to jest odpowiedź (podsycana własnymi aspiracjami kandydatów) na nieoficjalne pogłoski o potencjalnych kandydatach na szefa Komisji Europejskiej. Pojawiało się nazwisko Premiera Polski, Irlandii, Premiera albo któregoś z ministrów z Luksemburga i chyba kogoś z Portugalii. Jeśli ów wypowiedź dotyczyłaby sporu o stanowisko przewodniczącego Parlamentu Europejskiecgo - zrozumiałbym. Ale jeśli chodzi o szefa Komisji Europejskiej... to nie rozumiem. Przecież komisarzy poszczególne kraje wskazują same, niekoniecznie osoby które wcześniej siedziały w europarlamencie. Więc nie wiem, czemu szefa KE nie można by wskazać spośród polityków spoza PE.

@abcde, ale w tym gronie pięciu przedstawicieli europejskich frakcji o którym piszemy, jest chyba też przedstawiciel Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. Więc Twoja teza o tym, że "musimy wybrać spośród liberalno-lewicowych kandydatów" nie jest prawdziwa. Bo jest tam też konserwatysta i prawicowiec Wink

abcde napisał(a):P.S. I na koniec jeszcze raz, wybacz za widocznie nie zrozumienie Twoich intencji.
Mój adwokat skontaktuje się z Tobą Wink
Jesion napisał(a):Przyzwyczaiłem się do Twojej retoryki - panikarza Wink
Napisałeś... ''Może dla Ciebie Unią powinni rządzić prawicowcy i konserwatywni tj. układający się z Putinem i postulujący rozbiór Ukrainy Premier Węgier Victor Orban (idol polskiej prawicy, ONR i Ruchu Narodowego), czy antypolsko wypowiadający się Premier Wielkiej Brytanii David Cameron'' i piszesz o panikarzu, ciekawe. Powiedziałeś A to bądz konsekwentny w swoich wywodach.
Jesion napisał(a):Przecież w PE jest frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (należy do niej Prawo i Sprawiedliwość i Patia Konserwatywna Davida Camerona), to partia z ostrożnym podejściem do pogłębiania integracji oraz po części eurosceptyczna. Czy komuś to przeszkadza? Nie.
Tak, przeszkadzało. Nie obserwowałeś jaka wrzawa środowisk lewicowo-liberalnych podniosła się po różnego rodzaju propozycjach płynących z Wielkiej Brytanii.

Jesion napisał(a):Za mało rozsądne upatrywałbym postulaty o wyjściu z UE, czy też w niektórych kwestiach bezwzględne stawianie własnego interesu nad ten ogólnoeuropejski. Przecież niekoniecznie w interesie np. Wielkiej Brytanii było otwarcie rynku pracy na np. polskich i rumuńskich pracowników - jak mówił Premier Cameron. Prawda?
@Jesion, błedzisz po ciemku w swoim wywodzie...
Sprawa 1. Wielka Brytania wyszła by z UE i co ? Przecież może współpracować będąc w Europejskim Obszarze Gospodarczym.
Poza tym niesamowicie imponuje mi naród brytyjski, byłeś tam kiedyś dłużej ? Tam nie widać żadnych fascynacji jakąś Unią Europejską. Jest rozsądek, pragmatyzm i kierowanie się interesem czyli to co cechuje ten naród od wieków.
A w Polsce... jak to w Polsce zawsze bywało... zachłystujemy się jakimiś utopijnymi wizjami. Wolę podejście brytyjskie, rozsądne.
Sprawa 2. To było w jak największym interesie państwa Brytyjskiego! To są te zawiłości polityki właśnie, dużo o tym pisano.
Premier Cameron i większość polityków doskonale wie, że otwarcie rynku na Polaków po pierwszych obawach, dzisiaj okazała się niesamowicie trafną decyzją. Gdzieś jest zestawienie ile państwo Brytyjskie zarobiło na obecności Polaków, podatki, zakładanie swoich firm.
Cameron musiał zagrać na nucie anty imigracyjnej w sytuacji kiedy UKiP zyskuje na popularności i odbiera Cameronowi wyborców konserwatywnych. To już zostało opisane przez media dość dobrze.
Dlatego warto nie kierować się tym co przekopiują polskie media ze słów np.premiera Camerona kiedy nie doczyta się o sytuacji na wewnętrznej scenie politycznej. Wypowiedz Pana premiera Camerona była bez znaczenia i użyta w konkretnym celu, kilka razy powtarzał te wrzutki! On chwali i ceni Polaków.
Jesion napisał(a):@abcde, ale w tym gronie pięciu przedstawicieli europejskich frakcji o którym piszemy, jest chyba też przedstawiciel Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. Więc Twoja teza o tym, że "musimy wybrać spośród liberalno-lewicowych kandydatów" nie jest prawdziwa. Bo jest tam też konserwatysta i prawicowiec Wink
Nie, nie ma. A przedstawiciel EPP nie gwarantuje zmian i reform wewnątrz struktur UE bo będzie zachowane status quo. Funkcjonuje w tych strukturach od dawna. Choć oczywiście ważne jest to, że jeśli już faktycznie z tej piątki to wybór Jean-Claude Juncker-a jest najrozsądniejszym dla Europy.
Jednym słowem, demokracja taka, że albo wybieracie jednego z nas albo... nie będę kończył. Wyszła cała obłuda tych elit które rządzą w UE.
@abcde, a czy któreś z moich słów które napisałem o Orbanie albo Cameronie jest nieprawdziwe? Nie. Wiem, że w przypadku Premiera Camerona to trzeba rozpatrywać szerszy kontekst polityki wewnętrznej, ale w przypadku Orbana już nie Wink

abcde napisał(a):Poza tym niesamowicie imponuje mi naród brytyjski, byłeś tam kiedyś dłużej ? Tam nie widać żadnych fascynacji jakąś Unią Europejską.
Gdybym był Brytyjczykiem, gdzie głowa mojego kraju jest głową kilku państw na świecie, gdzie mój kraj byłby w kręgu siedmiu najbardziej rozwiniętych krajów świata, gdzie PKB na jednego mieszkańca tego kraju jest o 500% większe niż w Polsce - też bym się nie fascynował.

@abcde, co do przedstawiciela Europejskich Konserwatystów... widziałem, nie ma. Cóż, dziwne.

Nie wiem czemu, ale dostrzegam i w Tobie i w części naszych polityków strach przed pojęciem "Federacji Europejskiej". Nie mam pojęcia skąd się wzięło to przekonanie, że Unia właśnie w tym kierunku idzie. Faktycznie, był kiedyś pomysł Konstytucji dla Europy, ale upadł. Jest Traktat Lizboński i ma się dobrze. Ja nie widzę jakiś postulatów utworzenia FE.
A pro po dalszej integracji... czy nie właśnie w polskim interesie byłoby utworzenie - lansowanej przez Premiera Tuska - unii energetycznej, i kupowania przez całą Unię Europejską gazu od Gazpromu po jednolitej cenie dla wszystkich państw członkowskich? Teraz za gaz płacimy chyba najwięcej lub prawie najwięcej w Europie. Negocjacjami za gaz dla Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, krajów bałtyckich i bałkańskich zajęłaby się zapewne Komisja Europejska. Przeszkadzałoby komuś w Polsce to, że PGNiG obniżyłoby ceny za gaz, w zamian za oddanie negocjacji do Brukseli?
No wątpię.
http://wybory.gazeta.pl/ParlamentEuropej...xSlotI3img

Uważajcie na to, co w weekend polubicie, udostępnicie itp Smile
Jedyny sensowny wybór to oczywiście lista nr 7 - Nowa Prawica. Osobiście mój głoś pójdzie na Konrada Berkowicza:
https://www.youtube.com/watch?v=8HQyvhO488Q

Uzasadnianie wyboru zbędne. Powyższe wystąpienie wszystko wyjaśnia.
Tych, którzy jeszcze nie zdecydowali na kogo zagłosują w niedzielnych wyborach zachęcam do oddania głosu na kandydatów z listy Ruchu Narodowego.
Ruch Narodowy to jedyny nie partyjny komitet startujący w tych wyborach.

Jesteśmy młodzi, dobrze zorganizowani i zdeterminowani do walki o przyszłość Polski!

RUCH NARODOWY - LISTA NR 2!

[Obrazek: 2iuzt44.jpg]
"Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów, w których żyjemy" - Jan Mosdorf
Ja głosuję na KNP.
Szkoda że nie ma ankiety głosujących, ciekawe jak u nas w TST kształtuje się poparcie. Pewnie wygra PiS u nas.
gallanonim napisał(a):Jedyny sensowny wybór to oczywiście lista nr 7 - Nowa Prawica.
@gallanonim, popierasz partię człowieka, który twierdzi, że picie z wina gwinta jest bardziej uwłaczające dla prawdziwego dżentelmena niż zgwałcenie kobiety? Na dodatek który twierdzi, że kobiety są z natury mniej inteligentne od mężczyzn, a ponadto powinno im się odebrać prawa wyborcze?
Do tego, wyznaje idiotyczne teorie o magicznej roli plemników w "upodabnianiu" kobiety, do właściciela plemników?
Współczuje Twojej żone/dziewczynie, córkom i wnuczkom...

O! Nikt nie przyszedł...? http://natemat.pl/103529,uwertura-do-wie...yborami?fb

Drogie Panie, jeśli nie macie same do siebie szacunku... to Nowa Prawica jest dla Was!

DrHouse napisał(a):Jesteśmy młodzi, dobrze zorganizowani i zdeterminowani do walki o przyszłość Polski!
No tak, same łyse pały z wyszczekanymi zniewieściałymi liderami - Winnickim, Bosakiem... nawołujący do obalania Rzeczpospolitej, wieszania prezydentów i premierów RP. Cóż, różne są poglądy i przekonania, jeśli komuś się podobają hasła i nastroje dobrze znane z lat 30. XX wieku z Niemiec, specyficzne pozdrowienia prawą ręką... niech głosuje. Ale niech pamięta, że dzięki takim ludziom mieliśmy II wojnę światową.

Panowie, z JKM się podobno wyrasta... Wink

Myślę, że gdybym głosował w naszym okręgu, bez wahania oddałbym swój głos na Panią Róże Thun, tak jak w poprzednich eurowyborach. Pracowita i kompetentna europosłanka, dwukrotnie nagrodzona jako najbardziej pracowita posłanka Parlamentu Europejskiego.
http://www.rozathun.pl/pl/aktualnosc/nie...o,134.html
http://www.youtube.com/watch?v=Ltiptt6uXtY
Miejsce 1, lista nr 8 Smile

No nic... za chwilę cisza wyborcza!
Czekamy do niedzieli, do 21:00 Wink
Jesion,nie KŁAM,jesteś zwyczajnym kłamcą,Twoje cytaty są FAŁSZYWE a najciekawsze jest to,że prawdopodobnie o tym wiesz,robisz to celowo.Jaki można mieć szacunek do kłamcy?odpowiedz sobie na pytanie.
ps:KŁAMSTWO udowodnię Ci po ciszy wyborczej,spokojnieSmile
volenti non fit iniuria
@Rejon, na każdą z przytoczonych przeze mnie sentencji można znaleźć całe filmiki (z radia, czy z telewizji), gdzie padają takie słowa.
Wystarczy sobie wpisać inicjały mówiącego, oraz puentę wypowiedzi np. napisaną przeze mnie - google znajdzie nam te wypowiedzi w mniej niż sekundę Smile

Wiem, brak szacunku do kobiet, czy ofiar gwałtu czy niepełnosprawnych (bo i takie kontrowersje były) boli, ale cóż...
Jesion = starachowicki Jarek Kuźniar Smile
gallanonim napisał(a):Jesion = starachowicki Jarek Kuźniar Smile
Trafne. bardzo.
Takiego nie poważnego człowieka (tak lekko napisane, żeby mnie nie zbanowano) dawno nie spotkałem w życiu. I nie chodzi o fakt, że popiera popaprane lewactwo.
@Jesion, takiego klakiera jak Ty nigdy, powtarzam nigdy nie poznałem. A znam mnóstwo ludzi nawet o skrajnie lewicowych poglądach.
JKM dawno już wytłumaczył te słowa, a Ty powtarzasz te nagłówki z durnych mediów.
P.S. Czy ktoś Ci płaci za bycie nie poważnym czy robisz to po godzinach ?
Jesion napisał(a):Wiem, że w przypadku Premiera Camerona to trzeba rozpatrywać szerszy kontekst polityki wewnętrznej, ale w przypadku Orbana już nie Wink
Bzdura.
Człowieku, przecież Ty się kompletnie nie znasz na polityce. To tak jak ja bym pisał o budownictwie albo architekturze.
Jesion napisał(a):Gdybym był Brytyjczykiem, gdzie głowa mojego kraju jest głową kilku państw na świecie, gdzie mój kraj byłby w kręgu siedmiu najbardziej rozwiniętych krajów świata, gdzie PKB na jednego mieszkańca tego kraju jest o 500% większe niż w Polsce - też bym się nie fascynował.
ble, ble, ble... gdyby baba miała wąsy. Taka ta Twoja argumentacja.
Pytam, byłeś tam? Rozmawiałeś z angolami? Ja tak.
Nasza fascynacja durnotami jest znana od wieków.
Jesion napisał(a):Nie wiem czemu, ale dostrzegam i w Tobie i w części naszych polityków strach przed pojęciem "Federacji Europejskiej". Nie mam pojęcia skąd się wzięło to przekonanie, że Unia właśnie w tym kierunku idzie.
Ty na prawdę bardzo mało wiesz. To zdanie doskonale prezentuje Twój poziom wiedzy politycznej.
To wyobraz sobie, że tych których popierasz dążą do federacji.
Unia Europejska sama w sobie jest dobrze przemyślana, do momentu kiedy tyczy się to wspólnego rynku, ale nie na zasadzie, że dyktuje warunki na zasadzie limitów np. na mleko.
Ś.P. Margaret Thatcher już dawno oceniła projekt Unii. To wytwór lewicowych intelektualistów. Ale mam nadzieję, że kiedy w Europie prawica dojdzie do głosu zmieni Unię od środka i zatrzyma pęd eurokratów do stworzenia federacji.
Zatrzyma też tworzenie idiotycznego prawa.
Czy Tobie nie przeszkadza to, że UE mówi Ci jaką żarówkę i termometr masz kupować ? To pytanie łatwe, ale ważne bo pokazuje kim jesteś.
del.
abcde napisał(a):A znam mnóstwo ludzi nawet o skrajnie lewicowych poglądach.
abcde napisał(a):Pytam, byłeś tam? Rozmawiałeś z angolami? Ja tak.
abcde napisał(a):Człowieku, przecież Ty się kompletnie nie znasz na polityce
@abcde, przyzwyczaiłem się, Ty znasz mnóstwo ludzi, i prokuratorów, i specjalistów od lotnictwa, i urzędników z ministerstw, i byłeś w LONDYNIE na dodatek! Jeszcze do tego znasz ludzi o lewicowych poglądach, no nieprawdopodobne! Niemożliwe wręcz Smile
No i tak, tutaj, na forum, na polityce się znasz tylko Ty. Ewentualnie Ci którzy Tobie pasują Smile

abcde napisał(a):Ty powtarzasz te nagłówki z durnych mediów.
Durnym medium, nazywasz również blog JKM, na którym ów człowiek publikuje te swoje teorie? Smile Na przykład tą o plemnikach?

abcde napisał(a):Czy Tobie nie przeszkadza to, że UE mówi Ci jaką żarówkę i termometr masz kupować ?
A co ma mi przeszkadzać zakaz produkcji/sprzedaży termometrów rtęciowych? Idę do lekarza/szpitala, ten przykłada mi do czoła termometr elektroniczny, po 2-3 sekundach mam wynik mojej temperatury, nie muszę czekać i sobie wkładać w różne części ciała termometru rtęciowego i czekać 10min, aż ów słupek podskoczy.
Poza tym, już chyba w podstawówce się dzieci uczą o szkodliwości rtęci, jej toksyczności. A w przypadku zbicia termometru przez np. małe dziecko skutki mogą być poważne. Trzeba mieć też na uwadze, że rtęć jest bardzo ładna, na podłodze formuje ładne srebrzyste kuleczki, dla dziecka, może być to bardzo ciekawe doświadczenie.
Poza tym, mamy społeczeństwo na tyle nie odpowiedzialne, że takie termometry jest zdolne wyrzucać do zwykłych śmietników (podobnie jak baterie). Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat taka rtęć lub związki chemiczne z baterii w końcu spłyną do wód podziemnych, najpierw zaskórnych, później gruntowych.
@abcde, uznajesz wyższość termometrów rtęciowych nad elektroniczne? W takim razie smacznej i zdrowej herbaty życzę Twoim wnukom! Ja w domu mam i taki i taki termometr. Nie mam zamiaru tego rtęciowego oddawać do apteki, bo coś mi unia zakazała.
Żarówki - temat bardziej złożony. Szczerze - u mnie w domu używa się od kilku lat tylko świetlówek, i żaden zakaz, nakaz unijny nie był mi potrzebny. W 2001 roku w swoim pokoju miałem pierwszą świetlówkę, działała do jesieni ubiegłego roku, czyli 12 lat. Widziałeś kiedykolwiek jakąkolwiek zwykłą żarówkę, która świecąc się dzień w dzień przez 2-4 godziny, działałaby przez 12 lat? Pamiętam, że w kuchni zwykłe żarówki wymieniało się co rok, dwa lata.
Poza tym, to oszczędność prądu, prawda? Jeśli mamy do wyboru żarówkę zwykłą 100W o natężeniu oświetlenia około 110 luksów i cenie 2zł, oraz energooszczędną 20W o natężeniu oświetlenia około 90 luksów i cenie 12zł. Wybierzesz tą tańszą?

abcde napisał(a):P.S. Czy ktoś Ci płaci za bycie nie poważnym czy robisz to po godzinach ?
Niepoważnym? Może trochę... Wink
Płaci? Nie... tak jak tobie.
Jesion napisał(a):@abcde, przyzwyczaiłem się, Ty znasz mnóstwo ludzi, i prokuratorów, i specjalistów od lotnictwa, i urzędników z ministerstw, i byłeś w LONDYNIE na dodatek! Jeszcze do tego znasz ludzi o lewicowych poglądach, no nieprawdopodobne! Niemożliwe wręcz Smile
No i tak, tutaj, na forum, na polityce się znasz tylko Ty. Ewentualnie Ci którzy Tobie pasują Smile
Ciekawe gdzie taki pisałem...
Pozostawię te chamstwa bez szerszego komentarza. Takich bredni nie czytałem nigdy i nigdzie na forum.
Musisz biedaku też wiedzieć, że Ci z moich znajomych którzy mają lewicowe poglądy mają pojęcie o czym mówią, Ty po prostu jesteś klakierem.
Taki starachowicki Kuzniar jak ktoś wyżej napisał.

Co do żarówek i termometrów, dziękuję za odpowiedz. Już wiem kim jesteś. Takimi ''barankami'' jak Ty najłatwiej sterować. płyń z nurtem, tylko na Boga pamiętaj - rób tylko to co Ci urzędnicy w Unii nakazują. Inaczej nie będziesz dobrym europejczykiem.

Ok, my tu gadu gadu, ale na koniec napiszę krótko: Tak jak Jarosław Kaczyński nie podaje ręki Januszowi Palikotowi tak jak nie mam ochoty wchodzić w dyskusję z Tobą.
Nie dlatego, że masz lewicowe, prawicowe czy jakiekolwiek poglądy. Na pewno Cię to nie urazi w końcu od dawna nie pałamy do siebie miłością. Klakieruj sobie dalej, starachowicki Jarku Wink
Rejon napisał(a):Jesion,nie KŁAM,jesteś zwyczajnym kłamcą,Twoje cytaty są FAŁSZYWE a najciekawsze jest to,że prawdopodobnie o tym wiesz,robisz to celowo.Jaki można mieć szacunek do kłamcy?odpowiedz sobie na pytanie.
ps:KŁAMSTWO udowodnię Ci po ciszy wyborczej,spokojnieSmile
Liczę, że to zrobisz Jarkowi.
@abcde, dyktujesz bardzo niski ton naszej dyskusji... szkoda.
Gdybyś zachowywał choć odrobinę obiektywizmu nasza dyskusja miała by odpowiedni ton.
A tak trzeba się dostosowywać i pisać dobitnie.
Koniecznie znajdz i poczytaj dlaczego idioci z UE debatowali nad krzywizną bananów, a zrozumiesz jaką to UE popierasz.

No nic, warto jutro iść na wybory. Życzę dobrych wyborów Smile
Jesion, powiem Ci ze Cie podziwiam, ze nadal chce Ci się z nim prowadzić jakąkolwiek dyskusje. Smile Moim zdaniem to nie ma sensu, bo on zawsze wie lepiej, zawsze zna kogoś kto wie lepiej. Wink A jak nie zna to i tak Twoje nie może być na wierzchu, bo tak jest i tak ma być. Smile
A i jeszcze jedno, jeżeli poczułeś się obrażony przez to co napisał abcde to wystarczy ze napiszesz, bo moim zdaniem masz do tego podstawę.
@Oscar no właśnie tak to jest, że jak mi ktoś wytknie głupotę w jakiejś wypowiedzi na forum to przyznaję to i tyle.
Ty natomiast nigdy tego nie robisz i należysz do osób które wszystko wiedzą najlepiej. Tak było na sse jak się chłopaki musieli z Tobą użerać, tak jest i tutaj w setkach dyskusji w których wcale nie ze mną się spierałeś.
Ileż to już razy musiałeś tłumaczyć ''tępym'' użytkownikom forum w jakim to znajdują się błędzie Wink
Ja nie dzieciak, nie musi być moje na wierzchu ale irytuje mnie kiedy taki Jesion lub Ty narzuca swój jeden jedyny, nie omylny rzekomo punkt widzenia i nie docierają żadne argumenty
Poza tym o czym my tu mówimy... Pozdrawiam Cię bardzo mocno specjalisto od wszystkiego Wink
abcde napisał(a):j. Tak było na sse jak się chłopaki musieli z Tobą użerać, tak jest i tutaj w setkach dyskusji w których wcale nie ze mną się spierałeś.
Na SSE dostałem bana na konto które mialo 3 posty, za wrzucenie posta 2X ze zdjęciem. I na tym skończyła się moja kariera na SSE, więc tak definitywnie musieli się ze mną użerać. (kolejny przykład jak lubisz wypaczać fakty)

CO do dalszej dyskusji i reszty Twoich argumentów to już przyznaje Ci racje bo ja nie mam tyle chęci do dyskusji z Tobą ile Jesion. Smile Tak więc niech Ci tam będzie co sobie królewicz chce. Smile
No tak się składa, że mam ''troszkę'' inną wiedzę na temat Twojego zachowania na sse. ale nie będę wnikał w szczegóły, myślę że kolega @MB też doskonale pamięta jak to z Tobą było i jak komentowaliśmy Twoje zachowania. wesoło było.
Ahh jestem królewiczem Smile jak to miło, wieczór z ligą mistrzów, 15 letnia whiskey na stoliku, dobra przekąska i jeszcze człowieka królewiczem nazywają, rewelacja Wink

Nie ma co psuć tematu, tym bardziej że jutro będziesz w złym nastroju bo Twoja partia przegra a okropny JKM dostanie wysoki wynik.
abcde napisał(a):No tak się składa, że mam ''troszkę'' inną wiedzę na temat Twojego zachowania na sse. ale nie będę wnikał w szczegóły, myślę że kolega @MB też doskonale pamięta jak to z Tobą było i jak komentowaliśmy Twoje zachowania. wesoło było.
No i taki jest obraz dyskusji z Tobą. Ty wiesz lepiej co robiłem przynajmniej 8lat temu (bo gdzieś od tak dawna działa to forum) a pewnie i dalej bo ja tego ban jakoś w połowie działania sss dostałem (czyli z 10 lat temu albo i więcej)I pewnie ja teraz nie chce się do tego przyznać. Smile
No tak cały abcde Wink
Ehh... no jak mogę nie wiedzieć jak byłem tego świadkiem? Oj Oscar Oscar, przestań błaznować Wink
Doskonale pamiętam wewnętrzne rozmowy między chłopakami i doskonale pamiętam Twoje zachowanie. Brałem w tym udział Wink
Dobrej niedzieli. EOT jeśli chodzi o ''dyskusję'' z Tobą.
Oscar napisał(a):A i jeszcze jedno, jeżeli poczułeś się obrażony przez to co napisał abcde to wystarczy ze napiszesz, bo moim zdaniem masz do tego podstawę.
Poczułem się obrażony, oczywiście.
Ale nie do tego stopnia, żeby na niego donosić i banować. W tedy by dopiero tu krzyczał, że wolność słowa mu się ogranicza. Że "lewactwo" mi usta knebluje.

Oscar napisał(a):Jesion, powiem Ci ze Cie podziwiam, ze nadal chce Ci się z nim prowadzić jakąkolwiek dyskusje. Smile
Po prostu, jestem uczulony na idiotyzmy wygadywane tak przez fanów i niektórych liderów partii/ugrupowań politycznych.
Jak słyszę o "mniej inteligentnych kobietach", którym należałoby "odebrać prawa wyborcze", albo o "walce z gender", czy znaczącej roli i ogromnym wpływie Eurowizji na Unię Europejską, Polskę - to mnie skręca.
Eurowizja - festiwal "piosenki" który więcej ma wspólnego z reklamą niż ze śpiewaniem.
Gender - wyimaginowany wróg rodziny, Kościoła, Polski, itp. Który w polskie prawodawstwo został wprowadzony w 2005 roku, a 9 lat później ktoś zrobił z tego wielkiego wroga.

Niech każdy głosuje jak chce, bylebyśmy poszli na wybory.
Tylko niech każdy się zastanowi, czy warto głosować na ludzi, głoszących surrealistyczne poglądy.

abcde napisał(a):Koniecznie znajdz i poczytaj dlaczego idioci z UE debatowali nad krzywizną bananów, a zrozumiesz jaką to UE popierasz.
@abcde, odpowiedziałem ja na Twoje pytanie, odpowiedz Ty na moje.
Co złego widzisz w zakazie produkcji i sprzedawania termometrów rtęciowych na terenie Wspólnoty? oraz...
W czym Ci przeszkadza wycofanie ze sprzedaży zwykłych żarówek?

A pro po, żarówek. W całym kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w naszym mieście, od 10 lat palą się energooszczędne świetlówki, zakaz UE nie był potrzebny. Można powiedzieć, że przykład idzie z samej "góry".

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości