Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wylogowanie po naciśnięciu "ś".
Jest taka dziwna sprawa,że jak piszę PW i chcę napisać "ś" czyli naciskam kombinację S+alt to mi się wiadomość wysyła w tym momencie mimo,że jej nie zakończyłem,nie wysłałem.

Czy też to zauważyliście ?
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Nie wysyła się tylko zapisuje jako robocza. Też to mam.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale u mnie ten problem nie występuje.
Odpowiedz
kilka razy mnie też się to trafiło. Teraz jakoś spokój mam
Odpowiedz
Zgłaszałem ten problem, jednak nasz kochany @Oscar go olał twierdząc, że u niego działa. Przy próbie napisania "ś" w PW, z miejsca wysyłało mi wiadomość. Nie oczekujmy pomocy, bo przecież u niego wszystko działa i to jest najważniejsze.
Odpowiedz
Mam to samo. Chyba forum traktuje to jako skrót: Save
Odpowiedz
jak pisałam wyżej, kiedyś kilka razy też mi sie tak trafiło. Ale teraz nie mam problemu, co widać po tym poście gdzie uzywam literki ś Ś i nic mi się nie dzieje. To ja nie wiem czy to forum czy cos innego
Odpowiedz
W skrócie aby nie marnować czasu. U mnie problem nie występuje na FF. Jeśli jednak komuś to bardzo przeszkadza, zachęcam do kontaktu z właścicielem. Ja nie posiadam takich uprawnień aby móc to zmienić.
Odpowiedz
ja na chrome jadę i mogę pisać ś ś ś
Odpowiedz
Krystyna, a w PW próbowałaś?Smile
Odpowiedz
@Krystyna9, tu się tylko o prywatne wiadomości rozchodzi Smile Też mam Chrome i miałem z tym problem Tongue Właśnie sprawdzałem i od razu zapisuje szkic prywatnej wiadomości. Przytaczając słowa pewnej osoby z tego forum, najważniejsze, że:

Cytat:śćąóźćżąąóśąśąśąś U mnie jak widać działa Smile
Przy okazji. Szczyt ignorancji Smile

I to my mamy się martwić tym, że forum źle funkcjonuje i zwracać się w sprawie rozwiązania problemu do właściciela (@Huberta?). Sorry, Oskarku, a ty od czego tu jesteś? Z pewnością lepiej Ci pójdzie reprezentowanie użytkowników, niż gdy każdy będzie wylewał żale oddzielnie. Oczywiście, przy założeniu, że masz z @Hubertem lepszy kontakt, a to prawie pewne.
Odpowiedz
aaaaaaaaaaa tak, w PW to od razy wywala czy to małe czy to duże ś. Co prawda zapisuje mi wiadomość i mogę dalej pisać używając zamiennie "s" żeby nie wywalało
Odpowiedz
Karol napisał(a):I to my mamy się martwić tym, że forum źle funkcjonuje i zwracać się w sprawie rozwiązania problemu do właściciela (@Huberta?). Sorry, Oskarku, a ty od czego tu jesteś? Z pewnością lepiej Ci pójdzie reprezentowanie użytkowników, niż gdy każdy będzie wylewał żale oddzielnie. Oczywiście, przy założeniu, że masz z @Hubertem lepszy kontakt, a to prawie pewne.
Jeżeli problem Ci przeszkadza proszę o kontakt z właścicielem forum. Serdecznie Cie pozdrawiam. Smile
Odpowiedz
Oskarku, problem tkwi w skrypcie forum, które ma dwóch adminów. Jeden się tu nie udziela (i on zdaje się jest właścicielem), drugi natomiast (ten od banowania) jest tu cały czas i mało tego - to on, a nie ja, jest tu informatykiem. Szczerze? Ja nawet nie muszę umieć kontaktować się z "właścicielem". Problem zgłosiłem Ci jakiś czas temu, a że jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje, tematu w zasadzie nie było. Tym razem ktoś inny założył odpowiedni wątek w odpowiednim dziale i dziwię się, że jako admin każesz innym fatygować się do swojego kolegi, którym zresztą to forum utrzymujesz/utrzymywałeś/dbasz o nie - czy to przypadkiem nie wasza kooperacja? :> Dlatego powinieneś zrobić co w twojej mocy, aby problem rozwiązać.

A może odeślesz mnie do Google Inc., bo to oni są producentem mojej przeglądarki?
Odpowiedz
Karol napisał(a):A może odeślesz mnie do Google Inc., bo to oni są producentem mojej przeglądarki?

Jeśli masz taką wolę.Smile Serdecznie Cie pozdrawiam. Smile
Odpowiedz
Również w PW wywala mnie jak wpisuję "ś" Wink
offtopic king - OK
Odpowiedz
Sprawdziłem. Faktycznie za ten błąd w PunBB odpowiedzialny jest skrót alt+s, można je wyłączyć (skróty) po prostu i będzie dobrze. Ciekawe czy administracja coś pomyśli.
Odpowiedz
гума752CHAPCHAPматеVivrSearДавыHomoНадеMarvE4603287АртиJohnKonaСодеRondSomeWhatинстThomпамя
ЛеонStouGladfantKholReneEmilAlisЗасусертXenoГули(196BourGreeинстGeraИллюТомбучилКомяWindHous
GalvИллюМежоDaniJuliIvandeatмелоAvatСартЛадоGoodпольJeweГолоColuдатиChriЗабеMishDaleLycrМусс
RomaWindWaldInteTurnwwwiJeanSublLynnJuliЕвроWindSympSoftсилиКитаЗвягневеGeorNoraAnneJeweзаме
ArtsГоломеняКарагазеKathАкадмафиlBooPeacHenrMaxSRuthSamsIrenArcaYounScotFallParaAcadАртиTrac
CommпотопотемесяФормбежеCataSamsЗайчИллюBMIDкарт4600театGiglстудвосхVortBELLMAZDДиамтракtrac
АртибумаTrefUberТуроИзгодемоWindWindMistкартJaguValePlazPediЛитРXVIIЛитРЛитРЛитРЛитРЛитРЛеви
WindЛитРКрепначаNiccЛапиСуслArisИллюНотоBarnЩукиФомеLaibPeneLessВанепансNigeArmyduriФомиRich
ЕмохКазаJudiWinkАлекавтоLangдоподругXXIICathWindавтоМалиНикиПогаокошHansIguaГребКомрмесямеся
месяModeJeweДмитArisToucАлекавтоиспопеснуспеФадеСокоРавиAris
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz
благ171.6palmBettRemiСодеНагаJonaLondEricXIIIГайдсчасAireАртиMiloSwisAtlaСартязыкпласкрасMeta
RafaБакиJohnRaymиллюавтоAlfrBryaTurnСодестихSimoФридRobeGarrсертКазаPradСобоEdwaЧереRexoдост
НемеEugeHellавтоLycrJoseGentMexiСабиSterнаучMcBaVoplPoliЛюбиLuxoCarlШундRoxyМацуSharГанесерт
термБондИллюBoniJohnПестОглаЦГ14МороХечиSwarSwarКулаГрюнJuliSwarAlicколлClanRusiELEGZoneПана
ХитцZoneJuliWynoJohnBackChetАндрZoneAlwyRegiРуссВиктЛыньоргаоднокараWillСодеканд02-1thinMazu
Zone19амЧудоvideнадпзелеPatrInteМороActiрастZamaвкус61515610MONAавтоБондARAGTurnLogiоборkbps
HojaModuинстинстНовиязык2882SaleWindSmarGiusMoulштанBookRoyaПравСереЛитРвыраФеокСмагEmilЛитР
SassфайлСамаХолгчитапромТушкFredVitaстатгрупВладПросOtarКодаязыкведумаготелеВостNeilДелиАнто
НазаForeобижWelcпрочIntrвещеЛогигазепокуЛысиПудиучащШукеавтоЛеонмалыЛеенГорсблюдАфонvidevide
videПрокискуJeweАлекфилоSleiПетрТретВесеТопоконцГороStanзани
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości