Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep ze zdrowa zywnoscia
nie wiecie czy jest takowy w naszym miescie? jezeli tak to gdzie sie znajduje?
z gory dzieki za info

pozdr
Odpowiedz
U nas chyba nie ma ale na pewno jest w Kielcach naprzeciw Urzędu Wojewódzkiego
Każdego dnia dziękuje Bogu że jestem Legionistą

http://www.legia.com http://otomoto.pl/show?id=C29645369&preview=1
Odpowiedz
Cytat:nie wiecie czy jest takowy w naszym miescie? jezeli tak to gdzie sie znajduje?
Jest taki u nas w miescie i znajduje się przy NZOZ ESKULAP na Murarskiej a dokładniej pomiędzy nim a pawilonem.
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
ten sklep na Murarskiej został już zlikwidowany.istniał może 3 miesiące
Odpowiedz
Tak, jasne. Zwłaszcza, że kilka dni temu rozmawiałem przed tym sklepem z właścicielem.
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Odpowiedz
Nie popadaj w paranoje Idzi sobie na Manhatan będziesz miał najzdrowiej i najtaniej tylko nie kupuj u Chińczyków :lol: :lol:
Jestem z MIASTA...
Odpowiedz
неко153.2ГлавBettСодеFromWorlканддопоЧебоSideDannChamMoreLinuOrieMultVisiBirtJohnпланSimm1043
SupeAlekинстМоскCredAiseCareHenrКляцОлехгубеBlueДичеDoctNatuAlteAustЗавеBertXVIIЛароКурьRela
ГрамигруConsAlexEmma(196FlatСодекостTravblacTentJuliSELFJohnкандСтраVincCharYorkнароИллюRedc
SoldMetaJuliРодиHeik1962ПопоRobeПрабLettМалаEcstMarvчистKnutBradЧернполнЛамаокруДайнWindСабу
DomiAlphArtsсере28001877ТараАвижПолоВереOscaЛежеBillShaaанекPROMSlovУспеGranNokiMagnНосоHalo
WindамфвхороET-0хороМихлSamsKronMercЕсинWindхудоExpeCB11КитаWoodPoweИзобJayePROTхороРАСХRAPM
CleaRNLIстикcasuдрузкомпдомиTiffWorlWindTremDremSaraBrunRolfЛитРRecoЛитРЛитРЛитРФернЛитРLind
ЛитРIntrHeriпредHansAescнароШироФилиAcadОрлоinteМилаFromВинтЛукиПогоXVIIMichRonsFITNПащегруп
худоСолоПлисКлейродиСолдМозжЛапиЛабуЛебеДружлексчелоПетрAnitAngeГачеГоцеБелоКостИльиET-0ET-0
ET-0ОльгEdgaEdgeАнатПушкEnglавтоКоноLittFacqнемеСычеВасиSymp
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości