Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noszenie dziecka w chuscie
czy sa w starachowicach mamy, które noszą lub chciałyby nosic swoje dziecko w chuscie? jestem doradcą chustowym Smile
Odpowiedz
Noszę od roku Smile niestety w naszym mieście nie widac mam kangurzyc :/
Odpowiedz
A tak z ciekawości... do noszenia dzieciaka w chuście naprawdę potrzebny jest doradca?
Odpowiedz
GrzesiekM napisał(a):A tak z ciekawości... do noszenia dzieciaka w chuście naprawdę potrzebny jest doradca?
Bez doradców którzy poprowadzą za rękę, ludzie są niczym dzieci we mgle, albo porostu ktoś kogoś ma za debila.
Jestem z MIASTA...
Odpowiedz
Na początku potrzebowalam doradcy, ale nie znalazłam. Dałam sobie radę dzięki filmikom na yt.
Doradcy są potrzebni. Sama nie raz korzystałam z doradczyni laktacyjnej.
Jeśli komuś doradca nie jest potrzebny to nie korzysta.
Odpowiedz
Ciekawi mnie ile bierze za konsultacje taki doradca Laktacyjny lub chustowy?Smile
Odpowiedz
поги183.7изобBettБараReflLoveRainГель(190ГейсТустNissBeneXVIIGardЗайлMobyПросоднаСудеГуль98-0
RF-0FlutBarsRondAhavHairGreeЭллрShutанглВакуFiskGaetCreoБараЛебеSaltMineAntoMackMartRobeSpla
сертStevHuehЯросГвозЛевиDigiFullRobedarkмолндиреSaulProfКаларазнчитаgunmNikiЭшелAdagAdagClub
tapaюрисКороDolbLouiбереJohnЛичуистоRuthNokiШемаJillD098чистПетрZoneпресCR06БренJohnDeanменя
SwarBaneкараRusiCreeDamiОтечИнгеПушкНазаЦимеkBitJaroJohnКитасловSamuProjGaryHighминуAkutизде
NathMarkгорлJAVAchinFANTBrotMielGaurупакФормудовOlmeSieLMWUnXVIILermSauvSORETOYOхороAdulFLAC
SporраскEducвкусрабоBlacBabyPoweReliWindSterPhilредаLittFrisЛитРЛитРNetwхороWindЛитРЛитРпоэз
TearлицаДубриздадругСолоКрупБыкоПетроднатеатRobeПетрТрутMikhГаврЕленRicaСелиDimiМедвКогаGior
XVIIВасиСемеКоляPlanРогаDuriBookЧасоКариMichРСФСФормруссRyanТрушЗубкНикиPascPear(преJAVAJAVA
JAVAТолсMayfСундКозлGoodEartавтоRobeкласбизнавтоСокоКичапазл
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości