Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakończenie Lata
Uwierzycie! Będzie Dżem! wreszcie normalna gwiazda zaproszona przez SCK:>
Odpowiedz
SuupEEr.! Kiedy będą i o której ? Wink :lol: :-o :-D
Pozdrawiam i całuję Wink
Odpowiedz
30 tego miecha od 16.00 czyli dżem pewnie o 20-21Smile
Zrobie zdjęcie plakatu i wrzucę na neta.
Odpowiedz
Plakat ;-)

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/3392...howice.jpg
Odpowiedz
O tym, że będzie Dżem to wiedzieliśmy już przy okazji festynu z "gwiazdą" Boys, zapowiadał to pan Kordeusz z SCK. jakieś inne atrakcje przewidziane?
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
Moim ulubionym punktem jest pokaz sprzętu ratowniczego Smile. Stały punkt każdej dobrej imprezy na szlakowisku.
Odpowiedz
Mnie to ciekawi co sie stało ze Dyrektor SCK wreszcie zaprosił zespół wart uwagi?
Odpowiedz
Bez przesady, a IRA to zespół który gra do kotleta??
Odpowiedz
dokładnie :!: własnie miałem to powiedzieć
MOTOKOPYTKO--------->RULEZZZ
Odpowiedz
Marudzicie Dżem to fajna kapelaSmile stara, ale nadal fajna. Smile
Lepsze już to od wszystkich zespołów discopolo które zapraszało SCK do Starachowic.
Nie jest to na pewno topowe gwiazdy Polski, ale chyba na to możemy liczyć dopiero po zmianie władz decyzyjnych.
Odpowiedz
Jakby nie patrzeć Dżem, to jest jeden z najlepszych polskich zespołów. Nie każdemu ich rodzaj muzyki odpowiada, ale każdy zna ich hity. Tego typu zespół jest dobry i dla młodych mieszkańców, jak i dla trochę starszych, bo gra już koło 30 lat. Na każdym ich koncercie na jakim zdarzyło mi się być bawią się zarówno studenci jak i osoby w wieku 40-60 lat.
Na koncercie na którym jest klimat potrafią grać 3 godziny ( z kilkoma długimi bisami). A taka lista dobrych koncertów to:
T.Love, IRA, Myslovitz, Strachy na lachy, Lady Punk (zależy od przypadku) disco polo mimo wszytko też cieszy się dość dużą frekwencją i ludzie dobrze się bawią.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
Mozna powiedziec ze Disco Polo coraz czesciej gosci na imprezachSmile I zaskakuje bardzo pozytywnieSmile
SZLACHCIC
Odpowiedz
No i na galach disco polo prezydenci "ladnie sie bawia" , ze omal ze sceny nie spadaja Smile Ciekawe czy na Dżemie El Presidento bedzie spozywal whiiskey Tongue
Odpowiedz
haha no to prawda;D Miejmy nadzieje że takBig Grin
SZLACHCIC
Odpowiedz
ale prawda jest taka że niby nikt disco polo nie słucha a wszysscy się przy tym bawią. zarówno młodzież jak i osoby starsze
Pozdrawiam
Wicher

http://www.soundfactory.org.pl
Odpowiedz
nie wszyscy bo ja się nie bawię przy takiej muzyce Smile
Odpowiedz
Nawet nie wiesz kiedy w jakim kolwiek klubie leci Disco Polo lub jakiś remixSmile
SZLACHCIC
Odpowiedz
witam,jestem nowy na forum,a co do imprez to dzisiaj jest jakiś pokaz monster truck ale przy tej pogodzie oglądanie nie będzie należało do przyjemności. Rolleyes
Odpowiedz
Co jak co, ale Dżem bez Ryśka Riedla inaczej smakuje...
Odpowiedz
Racja,ale jednak obecny sklad daje rade.glownie chodzi mi o wokal.
Jesli zagraja tak jak tydzien temu w Nowej Slupi na Dymarkach to bedzie rewelacja! :-)
Wreszcie ktos zaprosil porzadny zespol.
Odpowiedz
amateur, ja akurat wiem Smile
Odpowiedz
i jak koncert ? Dali radę ?
Odpowiedz
Dali !!!
Copyright by White Men
Odpowiedz
Nie dali. Zawiodłem się.
Odpowiedz
Jak dla mnie koncert rewelacja panowie dali rade nawet porozmawialiśmy :!: