Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakończenie Lata
Koncert - tandeta, piosenki źle wykonane i nuda na scenie.
Odpowiedz
Nie rozumiem, co to znaczy, że piosenki źle wykonane? I co miało się dziać na scenie żeby nie było nudno?
Odpowiedz
kolega chyba oczekiwał jakichś tańców synchronicznych i efektów pirotechnicznych. Tych kawałków nie da sie lepiej zagrać :!:

Jak to sie mówi nie da sie dogodzić wszystkim
MOTOKOPYTKO--------->RULEZZZ
Odpowiedz
Uwierz mi że się da Smile Już nie chodzi mi o tańce, wystarczy odpowiednia oprawa.
Odpowiedz
No tak, ludzie naoglądają się różnych zespołów Disco Polo to potem jak przyjedzie Dżem to mówią, że kiepski koncertSmile
O jaką oprawę Ci chodzi? Jedynie ludzie na widowni mogli się lepiej bawić, pod sceną było trochę sztywno, mało kto się ruszał, również niewiele osób śpiewało, ale to chyba nie wina Dżemu tylko osób obecnych na koncercie.
Odpowiedz
Najlepszy koncert na jakim byłem do tej pory w Starachowicach... Jeżeli chodzi o oprawe... Było wprost idealna... Właśnie o taki styl chodzi... Chłopaki przyszli i po"dżemowali". Taka oprawa jest celowa... Zagrali genialny koncert...
Odpowiedz
eskaibea, zgadzam sie w 100% nie było lepszego koncertu w Starachowicach ;] szkoda tylko, że nie zagrali "Skazany na bluesa" i "Sen o Victorii" Sad no ale cóż, nie można mieć wszystkiego... Wokalista niezły ale Ryśka [*] brakowało...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
Cytat:Jedynie ludzie na widowni mogli się lepiej bawić, pod sceną było trochę sztywno, mało kto się ruszał, również niewiele osób śpiewało, ale to chyba nie wina Dżemu tylko osób obecnych na koncercie.
I to jest właśnie cały urok niebiletowanych koncertów.Przychodzi kto chce.A nie tylko prawdziwi fani.Gdyby ten koncert był płatny to uwierzcie mi przyszliby tylko Ci co naprawdę kochają ten zespół i wtedy atmosfera byłaby napewno dużo dużo lepsza.Tak jest zawsze na tego typu "festynach".
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
panowie nie wiem gdzie wy staliście oglądając ten koncert ale ja stałem pod samą sceną i kocioł był taki ze ochrona musiała interweniować :mrgreen:
MOTOKOPYTKO--------->RULEZZZ
Odpowiedz
dobrze że nie wall of death Big Grin
Odpowiedz
@Priest skazany na bluesa był Big Grin
Odpowiedz
Eee, chyba jednak nie było.
Nie wiem czemu, ale Sen o Victorii nie pojawia się na każdym ich koncercie, za to bardzo fajnie zagrali Lunatyków, a ten utwór również nie pojawia się na każdym ich koncercie.
Ja stałem z tyłu, na górce i właśnie bardzo dobrze widziałem co działo się pod sceną. Owszem, była grupka osób które skakały, klaskały itd ale naprawdę, byli to nieliczni.
Koncert uważam za bardzo dobry, na początku trochę chyba akustycy jeszcze mieli problemy, ale po 3-4 kawałkach już wszystko było tak jak trzeba. Ze spraw takich, że tak napiszę "technicznych" to jeszcze brakowało mi świateł, np. gry Jurek Styczyński grał solówkę, powinni skierować na niego jakiś reflektor, a on musiał stać wtedy w cieniu.
Odpowiedz
карт197.5CHAPBettTeicAccaAdamBoadTommEmilJohnArthХлопупакWolfScraсборКитаСЮМеRingXVIIсемеMeta
NaomTescШвейClicExpeErbaGarnСемеАлмаEdwiBallBobbKillсертчитаColgFreeИллюMineсертSharFeelCred
SanjPonsRobeMichзавесмерJeweTracIrisArcaMarvLittJohaоблигостМаслАрхаarisSelaSelaтелеSuitIntr
HaleBrazGeorуслоавтоКуродопеРусамастБерзШвинВилиMickчистFuxiZoneZoneпредFuxi(184продармименя
караопубзакаFuxi1935лучшЛегоGezaRobeИванHenrЮлдаManlсклаКайдХусеСажинапиТориРузаЧуднМоскEdga
завеклейЕвроTaniFasoхудоCataMetaCoolустаФормScreИталCrocвысоТурцSaveрабоHyunBELLметаPlantrac
EconАртиTrefиздевокрActiAvenWindБезеWindAgriBrauhappCoctDeliКоваЛитРдомыЛитРРониЛитРЛитРЗвер
ЛитРЛитРAlfrBriaЭверKareШервСтепWailСодепедаармиDonaспекрабоспраПрихLandJewePameSainСамоКняз
нароКапиБельHappДружKataучащавтоавтоПетрKienАргиStonКостЦыгаXVII(196ElecВласАрсеmostTaniTani
TaniJustхудоPhotСолоwwwaучитВавиБэррДаниСодеЩепиЕршоСывоШала
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości