Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monster Show Chaloupka
#1
Wczoraj (12.05) o 18:00 w Starachowicach na parkingu placu targowego odbył się Monster Show Chaloupka. Są to pokazy kaskaderskie związane z samochodami. Pół parkingu zostało zasłonięte folią by nikt z poza widowni nie widział pokazu. Ludzie i tak zebrali się tłumnie w rejonie wiaduktu i starali się zobaczyć co tam się dzieje. Na widowni było około 150 osób, a oglądających "zza płotu" około 300. Nawet ktoś wjechał na trawnik zaraz za tymi sklepami i wszedł na swoje auto by coś widzieć, ale jeden z kierowców z Monster Show wyszedł i kazał mu zejść.

Na pokazie były jak dla mnie niezbyt ciekawe pojazdy: 3x BMW E36 jeździli nimi na dwóch kołach a kaskaderzy odbywali przejazd na dachu i masce, Syrena z mocnym silnikiem, którą driftowali i palili opony, Citroen 2CV tutaj zapraszali jakiegoś widza na tylne siedzenie i w trakcie jazdy rozłączali pojazd na dwie części a kierowca jeździł tylko przednią połówką auta, dwa monster trucki - jakiś amerykaniec i przerobiona Syrena. Rozjeżdżali nimi stare pojazdy. Był też jakiś Opel, który został zespawany z dwóch aut. Połączyli dwa przody i wyszedł taki potwór z dwoma silnikami.

Oni już chyba byli u nas w lato 2012r. na stadionie. Tylko, że wtedy nie było syren, a za to mieli chyba quady i motocykle.
Oczywiście nie byłem na tej jak i poprzedniej imprezie. Pojazdy podałem z relacji z internetu ze Skarżyska-Kamiennej. Szkoda mi 30 zł na taką zabawę. Część aut, którymi przyjechali miała rejestrację z Czech. Jeszcze dzisiaj mają wystąpić o 18.
Odpowiedz
#2
Przecież to jest dobre dla dzieci żeby miały co w przedszkolu i szkole opowiadać, nikt z organizatorów nie nastawia się że takim "show" będą zachwyceni dorośli. Dla dzieci to niezła frajda i tyle.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
#3
Kazał mu zejść z własnego samochodu?
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
#4
Benny, pewnie nie wie, przecież nie był Wink
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
#5
[Obrazek: DSC07378.JPG]
[Obrazek: DSC07381.JPG]
[Obrazek: DSC07394.JPG]
Odpowiedz
#6
слож202.3CHAPBettAnjaФатхПапаYashLisaJaneJuliАрдаDekoпазлЕТудAlexчитаpassупакКитаКравKenjOrie
CocaCairВелиClasVersRoseGlisAllaHarmЗахаJeweDJmaСН03CharXVIICredExpeШпетMipaMariJackКантOral
БехтТДелShanAlbeJeweQuerStagBONUКочимолнT6YNClauпостКозлJennИллюавтоRoxyNikiRoxyMariформVers
DigiJustJohnTriuБорокандprofМартKeneRumiClauИллюXVIIкараEnteкараZoneдочеFuxiчистРабоЛаниFuxi
JeweWill3506MiyoИзбрМалывскаЗорьPatrТалыВейдEndlПетеBellCharразнпечаавтосвоеSamuШосттечеXVII
замеSnowПатиTaniBingналоПроиFLATМаркЛоктснегMoseRenzKarhPowe0396вариакадPionHEYNхороTACHtrac
ValiSlinEducиздеHautSilv(гитAudiWindWindWannRoweClorAdidGourАврарепеЛитРLionJackБрайЛитРЛитР
ЛитРЛитРAlbeElli(191mostВагнТернLuciФели«ПосValeSimoComeArth(193AlekAlanпозвфильиздаJeanOZON
1032рабокласХабеSongForeЮнерПивоKonzСигаКрюкЯковWindпольсостHartЗиниуверЖожиБуроЗубкTaniTani
TaniЯковДобравтоWindMichуспеВДСиСкорчтенAnneДубнЛернХомчдетя
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości