Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory Parlamentarne 2015 + ankieta
[Obrazek: 11141353_415989695252239_238413813049160...e=55E67546]
Odpowiedz
Star 266 napisał(a):Kopacz: obniżę podatki,zlikwiduję śmieciówki. Zakłamany populizm. Było bardzo dużo czasu aby to zrobić a n ie na ostatnią chwilę. Żenujące zabiegi.
Nagle się okaże, że w 4 miesiące DA SIĘ, a przez 8 lat nie dało się. A może to tak celowo, całe 8 lat nie popuszczamy społeczeństwu a w chwili zagrożenia, zrealizujemy kilka punktów z programu i pokażemy ludziom jak to w 80% program realizujemy.
Tak, tak zaraz ktoś napisze, że przecież kryzys. Otóż, wiele korzystnych zmian dało się przeprowadzić bez obciążania budżetu państwa. Nawet sobie nie wyobrażam jak oni by rządzili gdyby nie te miliardy z funduszy europejskich...

"Z wielkim zainteresowaniem przyjęliśmy Pani [premier] oświadczenie, że we wrześniu obniży Pani podatki. Co prawda od 8 lat bardziej czekamy na ich uproszczenie i jednoznaczność – z niskim podatkiem też można zostać zniszczonym przez Pani Orłów ze Świętokrzyskiej – ale dobre i to. Rządy PO w tym zakresie mają wielkie doświadczenie – to Wy wprowadziliście do praktyki podatkowej model „podatki 5 lat wstecz z odsetkami, bez zmiany prawa, na podstawie <kreatywnej> zmiany interpretacji, wbrew 20 letniej praktyce”. Ani za SLD, ani za AWS, ani za PIS tego typu działań nie było. Powinna Pani twórcy tej metody, ministrowi Kapicy, przyznać jakąś nagrodę w świetle jupiterów''. - [url]http://forsal.pl/artykuly/879704,kazmier...apicy.html[/url]

Powyższe jest prawdziwym obrazem polityki gospodarczej tego rządu przez PO-PSL. Nawet SLD prowadziło lepszą politykę gospodarczą państwa, choć to socjaliści.
Odpowiedz
@Star266
Nikt Wam tyle nie da ile PO obieca !

[Obrazek: 2hpqg7b.jpg]
Odpowiedz
"Chcę obniżyć podatki... ale już nie zdążę" ^^
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz
Nie mam pojęcie po co obniżać podatki, skoro przeciętny Kowalski tego w portfelu nie odczuje. Ostatnie poczynania tego rządu (może oprócz ustawy inVitro) wołają o pomstę do nieba. Nagle bezrobotni, rolnicy, studenci będą dostawać po 1000zł miesięcznie na dziecko. Spowoduje to że przeciętna para, której dochody są bardzo niskie ale je ma, o dziecko się nie postara bo nic mu państwo nie dołoży a z marnych pensji dziecka nie utrzyma. Natomiast margines będzie się mnożył jak króliki bo 12tys. rocznie to niezła kasa.

Zgodnie z sondażami do sejmu wejdą 3 partie:

PiS i na premiera mądra Szydło:
https://www.youtube.com/watch?v=a31XwjgwFf0

PO - Kopacz w całej okazałości - patrz poczatek,

i Cookies czyli partia - nie partia - takie nie wiadomo co, ale porządek zrobi, odsunie od władzy establishment i co dalej nie wiadomo Smile

W ciekawych czasach żyjemy, oj w ciekawych
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Chyba każdy chociaż średnio rozgarnięty Polak wie ,że stawki podatków i ZUS to jest jedno zagadnienie a ŚCIĄGALNOŚĆ to drugie. Cóż tu bić pianę skoro lwia część gospodarki zatrudnia na czarno i ma w dupie podatki stawek takich czy innych. Rząd przedstawiał coraz to wyższe szacunki wyłudzeń VAT , zupełnie nie psując sobie tym dobrego humoru. WTF ??????????????????? Statek przecieka i tonie ale orkiestra gra nadal.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
olek2601 napisał(a):PiS i na premiera mądra Szydło:
Właśnie się zastanawiam... jak można tego nie wiedzieć. Być tak nieogarniętym.
Ja rozumiem antyeuropejski kierunek polityki zagranicznej PiS, ale chyba aż taka ignorancja nie jest wskazana... :|
Nie mniej, udaję że tej wpadki nie widziałem i na Panią Szydło będę patrzył jeszcze przychylnym okiem.

olek2601 napisał(a):PO - Kopacz w całej okazałości - patrz poczatek,
No niestety... PO może się skapnęła (ale to jeszcze nic pewnego), że po 8 kilku latach administrowania państwem.... wypadałoby "coś" zrobić. Wczorajsza ustawa o in-vitro - jakże potrzebna i jakże wyczekiwana - jest tego dobrym dowodem.
Myślę, że należy się przygotować na dwie biegunki legislacyjne: projektów PO-PSL z jednej strony, a z drugiej strony przyszłego Prezydenta Dudy. Oba obozy będą zarzucać Sejm projektami... które druga strona będzie krytykować i blokować.

BennyBenassi napisał(a):Program jest, nawet wywołał juz sporo kontrowersji. Wiedza jest ogromna, chłop siedzi w tym od lat. Pomysłów mnóstwo. Ludzie skrzykują się jako wolontariusze do tworzenia struktur w całej Polsce. Brak doświadczenia? Jak ma mieć takie doświadczenie jak członkowie PO, to jest to duży plus (brak rzecz jasna). Nazwa to chwila roboty.
Jednak nie mam pretensji, że nie masz wiedzy o panu Kukizie. W TVN i GW o tym nie mówią Big Grin
@Benny, to gdzie ten program? Albo chociaż jakakolwiek wskazówka jakie pomysły na ugrupowanie pana Kukiza w sprawie: wieku emerytalnego, KRUS, ZUS, rozbudowanych przywilejów emerytalnych, podatków, opieki socjalnej, polityki prorodzinnej, polityki zagranicznej w stosunku do UE, Rosji i Stanów Zjednoczonych, co sądzi o bankach, zapłodnieniu in-vitro, związkach partnerskich?
Pytam, bo okazało się, że program który rodził się w takich bulach, mękach i przy rockowym akompaniamencie w ogóle nie powstanie. Cóż, Pan Kukiz udowodnił... że nawet programu nie umie stworzyć.
Nawet kilku sensownych punktów. Dno i pięć metrów mułu.

Ale cóż pozostaje... bez żadnego programu zdobył wielki elektorat. Na haśle JOW zbudował swoje poparcie. Opłaciło się? Opłaciło. Także będzie dalej z 20% Polaków robił pożytecznych idiotów, oby tylko dostać się do Parlamentu.
Z mocno ideowym Ruchem Narodowym się nie udało, z Solidarnością się nie udało, z Korwinem się nie udało, nawet z Oburzonymi się nie udało.
Uda się na krzyczeniu "JOW", "establiszment", "okrągłostołowe", "magdaleńskie".
Szkoda tylko, że połowa wyborców ów kandydata pewnie nie wie nawet, czym ten Okrągły Stół był.

olek2601 napisał(a):i Cookies czyli partia - nie partia - takie nie wiadomo co, ale porządek zrobi, odsunie od władzy establishment i co dalej nie wiadomo Smile
A ja mam nadzieję, że skończy jak Palikot. Bo wszystko na to wskazuje... skoro nawet szczątków programu nie ma.
Przecież 4 lata temu, to Janusz Palikot był takim głosem młodych i oburzonych, miał być zmianą.
Myślę, że i za 4 lata pan Kukiz skończy na dnie tak, jak pan Palikot. Chociaż oczywiście najpierw pokrzyczy, a my się pośmiejemy a to z jego niewiedzy a to innych kwiatków których pewnie będzie wiele Wink
Odpowiedz
Napiszę tak, śmiać mi się chce co do pewnego wpisu... Stawiam dolary przeciw orzechom, że lwia część Polaków gdyby ich zapytać, nie była by w stanie podać daty wstąpienia Polski do UE. Ba, co ja w ogóle piszę.... no przecież wystarczy wejść na youtube i poszukać jak dziennikarze robili takie ''konkursiki'' przedstawicielom czołowych partii w Polsce. Niektórzy nie byli w stanie podać nawet skali bezrobocia, albo rzeczy i danych w sprawie których tego samego dnia głosowali w Sejmie.
Jeśli przyjąć kryterium iż nie pamięć o wstąpieniu Polski do struktur UE ma kogoś dyskwalifikować do piastowania stanowisk to 3/4 posłów powinniśmy wyrzucić z Sejmu.
P.S. A zresztą, sam się przyznam, że mimo iż doskonale pamiętam moment wejścia Polski do UE to jak zobaczyłem ten filmik, który już był znany wcześniej zresztą, to sam sobie zadałem pytanie i oprócz roku tak nagle jakby mnie ktoś zapytał to po prostu nie pamiętałem. Na prawdę są ważniejsze daty w historii Polski.
Jesion napisał(a):Pytam, bo okazało się, że program który rodził się w takich bulach, mękach i przy rockowym akompaniamencie w ogóle nie powstanie.
Pozdrawiam, Bronisław Komorowski.
olek2601 napisał(a):W ciekawych czasach żyjemy, oj w ciekawych
To prawda. Nie mogę się doczekać już tych wyborów, jestem bardzo ciekaw kto będzie Polską rządził a kto zniknie - przynajmniej z Sejmu - z polskiej sceny politycznej. Wydaje mi się, że na pewien sposób mogą to być przełomowe wybory, i niektórzy mogą odejść na zasłużone, polityczne emerytury.
Odpowiedz
abcde napisał(a):Pozdrawiam, Bronisław Komorowski.
Exactly! Big Grin
Odpowiedz
Jesion napisał(a):
olek2601 napisał(a):PiS i na premiera mądra Szydło:
Właśnie się zastanawiam... jak można tego nie wiedzieć. Być tak nieogarniętym.
Ja rozumiem antyeuropejski kierunek polityki zagranicznej PiS, ale chyba aż taka ignorancja nie jest wskazana... :|
Panowie, proponuję posłuchać oryginalnego nagrania całej tej wypowiedzi (szczególnie dalszej części), a nie tylko takiego "chwytliwego" fragmentu wygodnego do puszczenia w mediach i wyśmiania pani Szydło. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i czasem czegoś nie dosłyszymy albo nasz mózg zinterpretuje to w tylko sobie znany sposób, w efekcie palniemy jakieś głupstwo zupełnie niezwiązane np. z zadanym pytaniem. Myślę, że większości polityków się to zdarza i już mieliśmy wiele takich przypadków.
https://www.youtube.com/watch?v=q73PmB7QNvc
Chociaż swoją drogą z tym Euro to też bzdura. Wink Ale widać po pani Szydło, że jest chyba jeszcze oszołomiona zwycięstwem Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich i zaskoczona tym jak to wszystko się dla niej dalej potoczyło. Podczas przemówienia na konwencji PiS też walnęła kilka "baboli". Ale przynajmniej nie czytała z kartki...
Odpowiedz
Cieszę się panowie ze widzicie tragizm rządów po. Ale popatrzcie też na żenujący poziom polityków pis. Bo gwarantuje wam ze dużej zmiany na lepsze nie będzie gdy do władzy dojdzie pis. Tu trzeba całkowitej zmiany na wiejskiej.
Odpowiedz
gallo88 napisał(a):Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i czasem czegoś nie dosłyszymy albo nasz mózg zinterpretuje to w tylko sobie znany sposób, w efekcie palniemy jakieś głupstwo zupełnie niezwiązane np. z zadanym pytaniem. Myślę, że większości polityków się to zdarza i już mieliśmy wiele takich przypadków.
@gallo88, masz rację. Oczywiście, że tak.
Ale przypomnij sobie całą machinę naśmiewania się z wpadek Prezydenta Komorowskiego - w jego przypadku, litości nie było.

Z tym euro mogłeś już nie dokładać i nie pogrążać Pani poseł Tongue
Odpowiedz
Pogodzę Was wszystkich. To jest alternatywa Wink PPU!

[Obrazek: 2a66mfc.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 68408992831435400879.jpg]
Odpowiedz
Peter napisał(a):Cieszę się panowie ze widzicie tragizm rządów po. Ale popatrzcie też na żenujący poziom polityków pis. Bo gwarantuje wam ze dużej zmiany na lepsze nie będzie gdy do władzy dojdzie pis. Tu trzeba całkowitej zmiany na wiejskiej.
Racja . Jak się posłucha czołowych postaci PiS-u to ciarki po plecach przechodzą .Póki co dali sobie spokój z zamachem smoleńskim , ale to co wygadują o in vitro czy chociażby nasz poseł o "sabacie czarownic" woła o pomstę do nieba. Toż to oszołomy całą gębą.
Odpowiedz
Dali sobie spokój bo schowali Antka w szfie, po wyborach pewnie wyjdzie:-)
A co do szydło i UE, zgadzam się pewnie lwia cześć polityków i przeciętnych ludzi nie zna daty wejścia ale na boga, zastanawiac się czy to było może w latach 80-tych :-)
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Kiarb, najlepszym rozwiązaniem dla Polski jest totalne odsunięcie od korytka zarówno PO jak i PiS. Najgorsze jest jednak to, że wielu ludzi nie potrafi w ogóle obiektywnie spojrzeć na te dwie partie i nie ma z nimi dyskusji merytorycznej. Wielu twierdzi: zagłosuję na PiS, żeby tylko PO nie była u władzy. Myślenie bardzo złe i na krótką metę.
Odpowiedz
Peter napisał(a):Kiarb, najlepszym rozwiązaniem dla Polski jest totalne odsunięcie od korytka zarówno PO jak i PiS. Najgorsze jest jednak to, że wielu ludzi nie potrafi w ogóle obiektywnie spojrzeć na te dwie partie i nie ma z nimi dyskusji merytorycznej. Wielu twierdzi: zagłosuję na PiS, żeby tylko PO nie była u władzy. Myślenie bardzo złe i na krótką metę.
Niestety. KK ma taki wpływ na ten ciemny lud , że pod byle pretekstem bierze krzyże i "wyrusza w bój". Pozostali bronią się jak mogą , ale jak widać coraz więcej osób nieświadoma tego co grozi nam ze strony PiS-u daje się skusić na obietnice zmian. Póki co tych omamionych przez PiS jest zbyt dużo by można było zagłosować zgodnie ze swoim przekonaniem na inną partię niż PO lub lewicę.
Odpowiedz
chłopie...Ty takie coś piszesz na trzeźwo czy zwyczajnie sobie jaja robisz bo w aż tak nieograniczoną głupotę wierzyć mi się nie chce...
volenti non fit iniuria
Odpowiedz
@abcde, zarzucałeś Prezydentowi Komorowskiemu wojenną retorykę, mnie krytykowałeś za podobne rzeczy... twierdzisz, że "straszenie PiS" jest głównym narzędziem PO.

Czym wszak jest według Ciebie jest nowy spot PiS?
https://www.youtube.com/watch?v=wfyFRDAf8Gw

Bo jak dla mnie to ewidentna retoryka wojenna, sięgająca najbardziej prymitywnych instynktów oraz najtragiczniejszego okresu we współczesnej historii Polski - do stanu wojennego.
Rozumiem, że PiS chce być nową Solidarnością? Bo już role PZPR i Jaruzelskiego są zajęte.

kiarb napisał(a):Póki co tych omamionych przez PiS jest zbyt dużo by można było zagłosować zgodnie ze swoim przekonaniem na inną partię niż PO lub lewicę.
Niestety, wielu tak myśli... głosuje i utrwala ten bardzo szkodliwy podział sceny politycznej.
Odpowiedz
@Jesion, nie wciągniesz mnie w dyskusję o PO-PiS więc to będzie jedyna odpowiedz na Twój post.
Ale jeśli już pytasz czym jest ? Nie wiem jakie było zamierzenie, do tej pory PiS nie prowadziło negatywnej kampanii. Ale to co na tym filmiku jest prezentowane to przecież nic innego jak zdarzenia które miały miejsce niedawno w Polsce.

P.S. Tak przy okazji, niejednokrotnie się spieraliśmy, i dobrze bo co by to było jakby wszyscy mieli podobne zdanie na różne tematy, ale chciałem Cię o coś zapytać... to coś kolorowego na obrazku zestawiłeś z oficjalnym symbolem państwowym chronionym prawnie, powiedz, czy to delikatnie mówiąc, nie jest nie smaczne? jeżeli w ogóle w takich kategoriach można to rozpatrywać.
Ja jestem tolerancyjny, nie oceniam ludzi po tym z kim sypiają z kim nie, jaką mają orientację czy poglądy, ale ta durna moda z ostatnich dni mnie przeraża. Nie wiem czy część społeczeństwa ma już wyprane mózgownice czy o co tutaj chodzi. Jeżeli są Ci bliskie ideały osób LGBT i rozumiem, że ta kolorowa flaga to symbolizuje, to świetnie, masz przecież do tego prawo, ale zestawianie tego z flagą Polski, oficjalnym symbolem państwowym ? Noo... grubo. Jeszcze wetknij kupę jak zróbił to Kupa Fojefódzki w swoim programie.
Z pewnych powodów mam bardzo poważne podejście do flagi, orła w koronie, generalnie symboli państwowych, i bardzo mocno mnie irytuje kiedy różne organizacje, jak LGBT, czy zupełnie inne ''wycierają sobie gębę'' tymi symbolami.
Odpowiedz
@abcde, nie wycieram sobie gęby symbolami państwowymi.
Nie uważam, żeby zestawienie symbolu państwowego, chronionego prawnie - z symbolem równości i tolerancji było jakimkolwiek znieważeniem. Żeby mówić o zniewadze przeze mnie flagi państwowej, musiałbym ją zestawić z jakimś elementem który byłby obsceniczny, ohydny, obrzydliwy. Którego konotacja wskazywałaby jednoznacznie na pogardę i umniejszenie wagi biało-czerwonej flagi - tak jak na przykład zrobił to Kuba Wojewódzki.
Jeśli uważasz, że mój awatar to znieważenie - musisz zatem sądzić, że flaga tęczowa jest synonimem czegoś niegodnego.
Dla mnie, to symbol równości, wolności i tolerancji.
A jedna flaga, drugiej nie wyklucza. To nie jest wybór zero-jedynkowy. Wartości wolnościowe, tolerancja mogą spokojnie iść w parze z dumą bycia Polakiem.

abcde napisał(a):Z pewnych powodów mam bardzo poważne podejście do flagi, orła w koronie, generalnie symboli państwowych, i bardzo mocno mnie irytuje kiedy różne organizacje, jak LGBT, czy zupełnie inne ''wycierają sobie gębę'' tymi symbolami.
Możesz przytoczyć przykład "wycierania sobie gęby" przez organizacje LGBT, symbolami państwowymi?

@abcde, skoro masz takie poważne podejście do symboli, to nie irytuje Cie wycieranie gęby sobie flagą, terminem patriotyzmu przez gimbopatriotów, łyse pały, kiboli i innych zadymiarzy?
Ja - przeciwieństwie do prawicowych środowisk - nie odmawiam nikomu poczucia patriotyzmu, nie zawłaszczam sobie symboli i wartości. Ostatnio przecież "prawdziwi Polacy" głosowali na Andrzeja Dudę, bo "patriotycznym obowiązkiem" było głosować właśnie na niego.
Tutaj streszczenie objawionego patriotyzmu młodych Polaków, oraz skala nienawiści w barwach biało-czerwonych: http://julianjelinski.natemat.pl/147085,...nawisci?fb

abcde napisał(a):@Jesion, nie wciągniesz mnie w dyskusję o PO-PiS więc to będzie jedyna odpowiedz na Twój post.

A to szkoda. Widzę wybiórcze stosowanie tej tezy, sobie tematy wygodne dla Ciebie i Twojego światopoglądu.
Przecież jeszcze kilka postów wcześniej zalewałeś wątek falami krytyki w PO.

ps. a co do flagi, to zastanawiałem się czy opuścić nawet te biało-czerwone barwy... bo w ostatnim czasie (przynajmniej na facebooku) zyskały znaczenie homofobiczne, agresywne i na wskroś wynaturzające pojęcie szacunku. Ale stwierdziłem, że lepiej trzymać się swoich ideałów Wink
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Możesz przytoczyć przykład "wycierania sobie gęby" przez organizacje LGBT, symbolami państwowymi?
Parady Równości. Wystarczy odpowiednio poszukać w internecie, w jaki sposób flagi, orzeł były przerabiane. Choć domyślam się, że to mniejszość. Ale z drugiej strony nie oszukujmy się, doskonale wiadomo jaki stosunek do państw narodowych, do patriotyzmu, i do promowania tego typu postaw ma część tego środowiska.

Ja napiszę tak, dla mnie to niesmaczne.Dla Ciebie nie, i na tym warto poprzestać jeśli o tą kwestię chodzi.
Mnie już nie wiele zdziwi. Był czekoladowy orzeł, różowe baloniki i kokardy wyglądające jak nie wiadomo co.
Jesion napisał(a):@abcde, skoro masz takie poważne podejście do symboli, to nie irytuje Cie wycieranie gęby sobie flagą, terminem patriotyzmu przez gimbopatriotów, łyse pały, kiboli i innych zadymiarzy?
Irytuje to mało powiedziane! Jak widzę zbydlęcenie niektórych pseudo-patriotycznych środowisk to coś się we mnie gotuje.
Ostatnio widziałem zdjęcie jak jakaś grupa ok.20 kiboli prezentuje chusty z symbolem Polski Walczącej. Chusty których pózniej używają w zadymach na różnego rodzaju imprezach. Bo do czego taka chusta służy innego?!
Według mnie taki symbol jak Polski Walczącej powinien być prawnie chroniony tak by byle kto nie mógł sobie go drukować, i latać po ulicach napierniczając kamieniami w służby podczas np. Marszu Niepodległości. Patrioci walczący podczas II W.Ś. w grobach się przewracają jak widzą co wyprawia dziś część środowiska mieniącego się patriotami. Oczywiście to podobnie jak do środowisk LGBT, mniejszość.
Jesion napisał(a):A to szkoda. Widzę wybiórcze stosowanie tej tezy, sobie tematy wygodne dla Ciebie i Twojego światopoglądu.
Przecież jeszcze kilka postów wcześniej zalewałeś wątek falami krytyki w PO.
Po prostu o czym rozmawiać? Podałeś jeden link, jakiś lekko ponad minutowy spot PiS odnoszący się do wydarzeń z przed kilku miesięcy, i jego chcesz zestawiać, tak jakby stawiając znak równości, z ośmioletnimi rządami PO, konkretnymi decyzjami, konkretną polityką tego rządu ? To po prostu nie poważne, i dlatego napisałem, że nie ma o czym dyskutować.
Bo o czym? Że PiS przedstawił pierwszy negatywny spot? Nie wiem, pewnie chcą uderzyć w obłudę rządu który 8 lat ''olewał'' Śląsk a nagle chce walczyć o interesy górników i Slązaków. Nie lubię negatywnych kampanii, ale PiS powinno spokojniej punktować rząd w tej kwestii. Bo jest za co, i żadne wycieczki Pendolino na Śląsk tego nie zmienią. No chyba, że Ślązacy mają krótką pamięć...
Odpowiedz
http://www.wprost.pl/ar/512230/Raport-Wp...a-stojaco/
Już niedługo obrazek z avatara @Jesiona się ziści - przy urzędach obok flag najjaśniejszej Rzeczpospolitej tudzież Unii Jewropejskiej zawiśnie taka tęczowa. W imię "tolerancji"...
Odpowiedz
Bardzo przyglądam się ostatnio Panu Kukizowi. Ma miejsce od jakiegoś czasu zmasowany atak na jego osobę, i co najgorsze z wielu stron sceny politycznej i jej medialnych przyjaciół. To może oznaczać tylko jedno, obawiają się go i chcą zdyskredytować. A już samo to może znaczyć, że warto mu się przyglądać i ewentualnie poprzeć.
Mam nadzieję, że efekty jego pracy poznamy przed wyborami. Tu nie chodzi o jakieś wielki programy, bo jak większość z nas wie, programy polityczne przed wyborami to w większości ściema. Bardziej już wolę podejście : diagnoza problemu - sposób rozwiązania - rozwiązanie. I tak po kolei usuwać bariery tłamszące nasz kraj.

Oczywiście prym w atakach wiedzie sponsorowana przez instytucje państwowe wyborcza. A to daje mi już powód do zastanowienia się czy nie warto czasem poprzeć Kukiza. Skoro tak kłamliwe tuby propagandowe jak wyborcza atakują Kukiza to znaczy, że robi on coś wartościowego.
Zresztą, nie ma właściwie dnia by Kukiz na swoim profilu nie musiał dementować kłamliwych wypocin, pisanych zapewne na zamówienie.
Jest ciekawie, a będzie jeszcze bardziej im bliżej wyborów. Po wakacjach będzie ostro na pewno.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości