Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory Parlamentarne 2015 + ankieta
"Kiarb Ty skoczonyh baranie. nie ma takich idiotów jak Ty. Jesteś czerwoną kur.wą.
Nie pamiętasz ?? - https://www.youtube.com/watch?v=CRUG7Pr9aTg

Jesteś komnistyczną szma.tą. Chętnie Cię poznam Ty baranie.
Dostanę bana, ale wiem co piszę. jesteś czerwoną ku.rwą. Ty baranie.
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=ksHn0pkt...2940051561

@Kiarb to dla Ciebie Ty czerwona świnio.
Odpowiedz
@abcd

"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pie cię jebał,
Bo to mezalians byłby dla psa."
Odpowiedz
Umówmy się,że złotówka jest całkiem fajną walutą Wink
Na pewno nie jest walutą słabą.

PS. Szok co się dzieje w Grecjii. Europróżniaki powinni się opamiętać trochę !!!
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
abcde napisał(a):Według mnie taki symbol jak Polski Walczącej powinien być prawnie chroniony tak by byle kto nie mógł sobie go drukować, i latać po ulicach napierniczając kamieniami w służby podczas np. Marszu Niepodległości.
W 1938 roku Sejm II RP uchwalił Ustawę o ochronie Imienia Józefa Piłsudskiego, gdzie za zniewagę jego imienia przewidywano karę pozbawienia wolności nawet do lat 5.
@abcde, we współczesnej Polsce nie ma co liczyć na poważne traktowanie symboli narodowych. Podobnie jak wartości patriotyczne są zawłaszczane przez niektóre środowiska (np. prawicę), uroczystości państwowe są "upolityczniane" gwizdami tego całego "prawilnego" elektoratu. Wygwizdywało się przecież bohaterów - Premiera Mazowieckiego, prof. Bartoszewskiego, nie wspominając już o Prezydencie
gallo88 napisał(a):najjaśniejszej Rzeczpospolitej
jak to ujął kolega powyżej.

abcde napisał(a):No chyba, że Ślązacy mają krótką pamięć...
Myślę, że "ukrytej opcji niemieckiej" długo nie zapomną.

abcde napisał(a):@Jesion dowiedz o co Kukizowi chodzi i dopiero tak zdecydowanie feruj wyroki, okej ? A jak nie wiesz skąd się dowiedzieć to masz problem. Masz fejsbunia to czytaj, nie rozumiesz - to zadawaj pytania, dociekaj, ale do cholery odpuść sobie obrażanie 20% wyborców którzy wzięli udział w wyborach.
Zapytałem się na forum o program, nie widzę odpowiedzi...

Peter napisał(a):Alwaysdrunk, stajesz się nudny. Zamiast wrzucania linków i zdjęć to lepiej wyciągnij wnioski z tej błazenady. I bądź obiektywny, powrzucaj też coś od strony PiS. Tam wcale nie jest lepiej.
Jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia to może lepiej jak się taką drogą wyraża swoje emocje a niżeli miałoby się to forum jeszcze bardziej zaśmiecać.

abcde napisał(a):Sympatyczny tęczowy-kolorowy kolego forumowy - zajrzyj sobie na swoim sympatycznym tęczowym i kolorowym fejsbuniu
abcde napisał(a):I proszę mi się tu nie obrażać na tęczowo-kolorowy, to z lekką nutką złośliwości,
Opłacało się ustawić takiego avatara, żeby Ci się ta żółć ulała z tego zakiszonego w średniowieczu światopoglądu.
Cóż, dowodzisz tylko swojego - jak to w Warszawie mówią - kołtuństwa. Dowodzisz braku szacunku do ludzi o innym światopoglądzie, kierując do nich prześmiewcze - jak to nazwałeś - "sympatyczne" teksty.

@abcde, pamiętaj jedynie, że nietolerancja taka jak Twoja, doprowadza czasem ludzi do ruiny. Ludzie Twojego pokroju, mają przysłowiową krew na rękach takich chłopców jak ten z Bieżunia, który powiesił się na własnych sznurowadłach, bo tak był w szkole wyzywany - pd pedałów, ciot czy czego tam jeszcze.
http://www.polskatimes.pl/artykul/391885...,id,t.html
Wklejam Ci linka, żebyś sobie poczytał. Bo zapewne nie słyszałeś o tej tragicznej historii. Niestety... Twoje "niezależne" i "wolne" media - tj. Niezależna, Fronda, Nasz Dziennik nawet się o tym nie zająknęły.
Chcesz, możesz zajrzeć
abcde napisał(a):sobie na swoim sympatycznym tęczowym i kolorowym fejsbuniu
na stronki, gdzie tą śmiercią się cieszą - gdzie mówią, że dobrze że zdechł, albo że szkoda... bo nie będzie czego gnoić.
Możesz sobie te homofobiczne stronki polubić. Ale spiesz się, bo ten "tęczowy i kolorowy fejsbuń" na bieżąco usuwa te siejące nienawiść profile.

Ale... co tu dużo mówić. Te posty:
abcde napisał(a):"Kiarb Ty skoczonyh baranie. nie ma takich idiotów jak Ty. Jesteś czerwoną kur.wą.
abcde napisał(a):Jesteś komnistyczną szma.tą. Chętnie Cię poznam Ty baranie.
abcde napisał(a):jesteś czerwoną ku.rwą. Ty baranie.
abcde napisał(a):@Kiarb to dla Ciebie Ty czerwona świnio.
...mówią o Tobie aż zanadto.
A pomyśleć że @kirab po prostu uważa że euro byłoby lepsze a Ty się z nim nie zgadzasz.
@abcde, sięgasz dna. Nie wiem czy może być już coś niżej...
Odpowiedz
Star 266 napisał(a):Umówmy się,że złotówka jest całkiem fajną walutą Wink
Na pewno nie jest walutą słabą.
Polska złotówka w przeciągu ostatniego roku nie straciła tylko do rumuńskiej lei i węgierskiego forinta.
Nawet bułgarska lewa była lepsza .
Odpowiedz
Cóż z tego ? Mimo dosyć niefrasobliwego działania naszych polityków jesteśmy całkiem dużą i całkiem stabilną gospodarką.

I nie wierz we wszystko co czytasz.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Po dyskusji członków PiS-u na temat in Vitro zarówno w sejmie jak i w senacie proponuję by wszystkie kobiety utożsamiające się z poglądami pisu chodziły do toalety z sitkiem bo , a nóż widelec spuszczą z wodą człowieka. Ja już złapią w sitko tego człowieka ( zarodek) to koniecznie z nim do inkubatora.
Odpowiedz
@Kiarb

Przecztaj to proszę :
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,1835...#BoxBizImg
Odpowiedz
przeczytałem i co?
Odpowiedz
Kod:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,183 … #BoxBizImg

Z całym szacunkiem ale p. Kawalec to kiepski ekonomista. Również wyjście ze strefy euro Grecji nie jest dobrym pomysłem jak ten pan radzi. Przecież Grecja ma nadwyżkę budżetu pierwotnego. Wystarczyło by skreślić część długu resztę rozłożyć na dłuższe raty. Polityka oszczędności niczego dobrego nie przyniesie. O zgrozo już nawet MFW to krytykowało. Oni i tak już ponoszą potężne koszty społeczne przez ostatnie lata. nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że ekonomiści i nie tylko szczególnie w UE bardzo demonizują dług publiczny(we własnej walucie). Oczywiście w strefie euro to inna para kaloszy bo nie można samemu prowadzić polityki pieniężnej. A kiedy już przeczytałem jego komentarz do wywiadu Belki udzielonego GW to ręce opadają.
Odpowiedz
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Smile Krzysztof LipiecSmile http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warsz...=onetsg_fb
KAMIL
Odpowiedz
Ciekawe gdzie pan Lipiec się tak spieszył?
Rozumiem, że mandaciku nie zapłacimy... punktów karnych tez nie będzie bo nie mamy za grosz honoru i zasłaniamy się immunitetem?
Odpowiedz
Krzysztof Lipiec: Nie widziałem policjanta

- Nie zatrzymałem się, bo nie widziałem policjanta, który chciał mnie zatrzymać - tłumaczył na antenie RMF FM poseł PiS Krzysztof Lipiec. - To było nieprofesjonalne zachowanie - dodał.

Wytłumaczył też, że nie było żadnego pościgu, bo usłyszał sygnał policyjny, natychmiast się zatrzymał. - Gdy pojawi się wniosek o uchylenie immunitetu, to się go zrzeknę. Nie warto było od razu płacić mandatu, bo jestem zobowiązany poinformować organy, że chroni mnie immunitet - powiedział na antenie TVN24.

- Przepraszam za tę sytuację, bo zawiodłem swoich wyborców. Ale pokazuje to też, jaki panuje bałagan w polskim prawie. Też jestem zadziwiony, że ta sprawa tak szybko wyszła. Prawa kierowców do prywatności nie są chronione - dodał. Podkreślił też, że spieszył się do Warszawy na obrady.
KAMIL
Odpowiedz
KAMIL_TST napisał(a):Przepraszam za tę sytuację, bo zawiodłem swoich wyborców. Ale pokazuje to też, jaki panuje bałagan w polskim prawie.
Gdzie w całej sytuacji jest ten "bałagan" w polskim prawie?

KAMIL_TST napisał(a):Podkreślił też, że spieszył się do Warszawy na obrady.
W nocy?
Odpowiedz
tym przy korytach wszystko wolno. Jeden motorówką inny piratówką , a jeszcze inny tirówką.
Takie to już ich zwyczaje.
Odpowiedz
Co za tupet ma nasz poseł. Ale luzik, tyle dobrego zrobił dla regionu naszego, że na pewno go wybiorą raz jeszcze. Nikogo przecież nie zawiódł. Biedaczek nawet po nocy debatuje nad dobrem naszego kraju i jeździ na narady, podczas gdy reszta kraju smacznie śpi. Dlatego też zobowiązany był skorzystać z immunitetu, bo ma taki przywilej, nie miał czasu na mandaty bo kraj w potrzebie i dalej pojechał radzić - pewne uporządkować ten bałagan w prawie chciał.
Odpowiedz
Prawy i Sprawiedliwy. To jeden z przykładów odnowy moralnej o ktorej tyle mówią wyznawcy Pis-u . Ńajgorsze jest to, że tego wyznawce lojca dyrektora i tak wybiorą na nastepna kadencję. Bo on jest prawdziwym Polakiem i tyle narobił dla naszego miasta, że az nikt nie potrafi wymienic nawet jednego przykladu.Bravo Panie Pośle.
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój. Oceniajmy czyjąś pracę, czyny, wypowiedzi al nie to,że przekroczył prędkość o 45km/h.

Oczywiście każdy powinien przestrzegać przepisy ale nie dajmy się zwariować. Beznadziejne drogi i oznajkowanie sprawia ,że o przekroczenie prędkości nietrudno.
Odpowiedz
Prędkość przekroczyć nie trudno ale spróbuj się nie zatrzymać do kontroli
Odpowiedz
Star 266 napisał(a):Dajcie sobie spokój. Oceniajmy czyjąś pracę, czyny, wypowiedzi al nie to,że przekroczył prędkość o 45km/h.
@Star266, wyobrażasz sobie spazmy histerii polityków PiS jeśli jechałaby na przykład z taką prędkością Premier Kopacz/marszałek Sikorski/ albo ktokolwiek z PO?
Odpowiedz
ok star 266 skoro o ocenie pracy mowa to wymień proszę jakieś zasługi tego posła dla naszego regionu.
Odpowiedz
Zmieńmy temat, dajmy panu Lipcowi już spokój... Smile

Ciekawie się dzieje u pana Kukiza, tyle było szumu tak połowa tego forum piała z zachwytu. A teraz widzę cisza... Otoczenie Kukiza się od niego odwraca, co jakiś czas któryż z byłych współpracowników udziela wywiadu gdzie pan Kukiz nie stoi w świetle takim, jakim zapewne chciałby stać. Wychodzi niestety na zadufanego w sobie egoistę o autorytarnych zapędach.
No i do tego ten system, który nie dał Kukizowi czasu antenowego... i to spadające poparcie, ile już 10-14%?

Miałem nadzieję, że Pan Kukiz sam zacznie ginąć śmiercią naturalną, ale nie spodziewałem się że ten proces zacznie się tak szybko. Widocznie jednak "JOW, magdalenka, system, jow, magdalenka, system, republika okrągłosowłowa, jow jow JOW" to za mało Big Grin
Odpowiedz
Jako, że zbliżają się wybory, a co za tym idzie kończy się obecna kadencja proponuję podsumować czteroletnie "zasługi" posła Lipca dla naszego miasta i regionu

1. Brak nowego stadionu
2. Marsz w obronie ... TV TRWAM
3. Reklama miasta (patrz ostatni rajd)

O czymś jeszcze zapomniałem?
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
PiS juz sądzi, że wygrało wybory i daje temu wyraz. W Szczecinie radni przegłosowali postawienie pomnika Lecha Kaczyńskiego, podczas debaty do głosu byli dopuszczani tylko zwolennicy pomnika, przeciwników nie dopuszczano do debaty :-) . Demokracja pełną gębą.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości