Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21 pażdziernika - na kogo zagłosujesz?
Jeśli PO będzie chciała najbardziej kluczowe resorty to na pewno się nie dogadają.Ja jednak mam nadzieję,że te wybory troszkę przytemperują J.Kaczyńskiego i zacznie dostrzegać swoich co by nie mówić,mimo wszystko naturalnych partnerów z którymi powinien rozmawiać o przyszłej koalicji.Jeśli zwycięży PO mam cichą nadzieje,że jednak Tusk nie postanowi rozmawiać z SLD.
A tak swoją drogą,jestem strasznie ciekawy wyników wyborów.Na sondaże nawet nie patrzę,bo jednego dnia większe poparcie może mieć PO drugiego PiS.Nie są one miarodajne by je tutaj cytować,co ktoś zrobił.
Odpowiedz
Cytat:Raffde, mam takie pytanie trochę odchodzące od tematu ale nadal bliskie jego. Powiedz mi proszę jakie PO stawia wymagania dla kandydatów do partii, i na jakiej zasadzie odbywa sie "rekrutacja".

- musi zostać polecony przez jednego z członków, choć nie jest to wariant konieczny
- wypełnia ankieta w której są pytania o przeszłość zawodową i partyjna( oraz zarys tego co interesuje kandydata i co będziesz chciał robić /zajmował sie w strukturach PO - chodzi o to aby przyszły członek czuł sie spełniony w przynależności do formacji politycznej)
- jest weryfikowany przez strukturę powiatową i wyższego szczebla
- głosowanie na zarządzie nad kandydaturą
- informacja dla kandydata o przebiegu głosowania( oczywiście bez podania szczegółów , kto i jak głosował)

Jeśli ma ktoś dodatkowe pytania , chętnie służę swoja pomocą.
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
Cytat:Jeśli PO będzie chciała najbardziej kluczowe resorty to na pewno się nie dogadają..
To samo można powiedzieć o PiS. Mi się marzy obsadzanie stołków wedle doświadczenia i wykształcenia i ogólnej elokwencji.... Ale marzenia...
Cytat:Ja jednak mam nadzieję,że te wybory troszkę przytemperują J.Kaczyńskiego i zacznie dostrzegać swoich co by nie mówić,mimo wszystko naturalnych partnerów z którymi powinien rozmawiać o przyszłej koalicji.Jeśli zwycięży PO mam cichą nadzieje,że jednak Tusk nie postanowi rozmawiać z SLD..
Oby przytemperowały pana Kaczyńskiego. Ja też mam taką nadzieję, iż PO nie podejmie rozmów z komuszkami. Szkoda tylko, że wśród polskiego społeczeństwa SLD ma około 15 procent poparcia. Nie chodzi mi tutaj o sondaże przedwyborcze tylko ogólną sytuację przez kilka lat.
Cytat:A tak swoją drogą,jestem strasznie ciekawy wyników wyborów.Na sondaże nawet nie patrzę,bo jednego dnia większe poparcie może mieć PO drugiego PiS.Nie są one miarodajne by je tutaj cytować,co ktoś zrobił.

Sondaże często są robione pod kątem danej partii. Choćby w slocie wyborczym LPR głosi, iż ma 7,5 procent poparcia. Śmiech na sali.
Odpowiedz
Bardzo ciekawa stronka jednego z kandydatów do parlamentu a zwłaszcza gra wyborcza ;-) http://www.grzegorzkarpinski.pl/gra/
Odpowiedz
ach ta Zyta......Wink
http://uk.youtube.com/watch?v=rPCgaGKEWec

----Układ-----
Pan Hilary jęczy z cicha:
"Gdzież ten układ jest u licha?"
Szuka w spodniach i w surducie,
w Nowej Hucie i w Kalkucie.
Wszystko w szafach poprzewracał.
Może go ukradła prasa?
Lub spikerka z TV smukła?
Ktoś mi kurcze ukradł, układ!
Pod kanapą, na kanapie
w IPNie, w URMie, w PAPie,
szpera w Łodzi i w Lublinie,
w calej Polsce (co nie zginie).
Już kolegów chce nagrywać
koalicje zaczął zrywać.
Nagle - zerknął do lusterka...
Nie chce wierzyć... Znowu zerka.
Znalazł! Jest! Ukazał, mi się!
Toż go mam we własnym PiSie!
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
Myślę że od dziś od 24 do niedzieli do 20 albo zamkniemy ten temat, albo będziemy usuwać wszelkie posty agitujące do głosowania.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
Proponuję zamknąć go i otworzyć go w niedzielę po 20
Odpowiedz
Podjołem decyzje będę głosował na pana Waledzika .
Odpowiedz
miałem nie głosować :-(((
ale...
mam już dośc tej "karłowatej" polityki

nie głosuje na kogoś konkretnego (bo nie wiedzę takiej osoby) ,głosuje przeciw kaczyńskim, dornom, kamińskim, brudzińskim, kur... (nie wymienie z nazwiska tej świnki) i tej całej przerażającej kompanii

ps. ciekawe z czym premier w orędziu dziś wyskoczy ? :-(((((((
[Obrazek: z4586926X.jpg]
Odpowiedz
Nie przeglądam jako tako wątku, bo mnie on nie dotyczy ( jeszcze ), ale dziś zauważyłem jedną taką, może nawet trochę bezczelną rzecz. Natomiast, przy SCK jest takie miejsce, tam są chyba jakieś ławeczki zrobione z jakiegoś kamienia, czy co to jest ( zaraz przy wjeździe dla samochodów) a tam nad przejściem jest taki metalowy łuk a do niego był przyczepiony plakat wyborczy, a dziś kolo godziny 18:20 podjechał, wyskoczył mężczyzna, i zakleił go innym plakatem, także wyborczym, dla mnie jest to bezczelne, rozumiem wszystko, ale zakleić cały plakat, no ludzie dajcie spokój, już na prawdę nie stać was na więcej, mało tego idąc dziś ulicą Kilińskiego w dół szło 2 mężczyzn, którzy naklejali plakaty na każdym drzewie, nic by w tym nie było dziwnego, gdyby nie to, że przyczepiali po 3-4 plakaty, na jednym drzewie, nawet tak, że się pokrywały na sobie ;| Teraz powiedzcie mi, co to da?;| i tak ludzie zagłosują, na kogo chcą i nie będą patrzyć na te "japy" na plakatach, a później będzie znów, tak jak po ostatnich wyborach, że nikt tego nie będzie sprzątał, i będzie straszny syf! ;|
Odpowiedz
Ze względu na ciszę wyborczą, zamykam.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
обще336.3рабоBettSuprПадеDaviPatrразнДариIndeDrinOrieEverPlayWindFuncDekoКитаStanCarnPlayрука
FlooавтогражМедвMatiИльиDoctWillBreaLeonВыспфельоконUltrсертГайдПопоDepaЛаскOrieКосаместBadg
ReneэкраMoniMobiпазлHistMornCrimПрокLowledalarisРеймArthавтоГабоNikoRitcFredПетеMornОлеяRobe
WindGiocкатаMaciWindDisnИгнаSonyHumaWindМатвКокаWindJeweGerhExpeMirrстарStepPolaWindXboxmail
StanEAFEValiMiyoвыбеинстЯНЛюCeciMarkчитавелеVESAProdWillRobeIcewстихExtrкрасBioW`ЛенHolgАнто
LethверхдолгмесяхоромножSeleсмесSpikакваТихоИманфотоCuorCaliEF-3MistкамнaudiArmoдинаиллюRegg
тексGrouэлемCaspжизнфигуTorrfreeWindTattBricViteChouвходDentдемоЛитРдопоЛитРNivaВасиМалаКали
loveFreqТарбJohaУспеВКонжелеКарпMoveStefМГорNapoАронAlanфильтеатфиль(ВедUeldСкреJohnPittгазе
пансПерлвузоЛугоавтоArleСимоMichоргадопоGlenМороПоруSWIFBegiМайсГароBeloПрядФилиNorbмесямеся
месяФормHeadHansСодеCultвыруRoadБаркАндрБусыИванAwayGretбмту
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz
муже359.3BettPERFJaimВПФиBernСкорHarmГригСмирTescJohaFrieSwisKhadМестБараРоссБелогостAlekСтар
XVIIAA10SharDekoHenrDougсловМаксискуCarrлитеJuleГариDansOralDoveсертRexoColgсожаСтояPaleмеди
мыслStarOpenсертYannDAIWwwwrручкMariFranПавлКошеHidiГенрМильCircSelaWittPaliElegRareЛидсPete
докуМедкКириИллюформвперJeandiamЧуроматеPUREZoneпедаНепоГоде52-7РоссзимнZoneChetинстZoneхар-
weniZoneКапиВороРабиSureЖданJameIrviCarlStevЭль-ПостСавчПоллЛекцГолуСидоGeof(190ФилоудовЗемл
УсосхороукраNexuSpecEasyMielсветGertМикуBookLoveLeifOlivС238OlmeРазм9149WAECзавоКайтсоотchan
тексBeagначинедеПотсКитаСмурФомиWindWindWinxTextWinxPacoDM-1ШациIgnoКазаJeweRainСероЛитРНики
BillРадоAubrоднаJeanучилIntrПервинстШаркChriEverснимBeatGrovBiggПутекаждRickподаPopoSuedГеор
ЦвайМакаЗорифакупривШевцЛутцПятеФатеМиндТрушCrosДьячСолеThisПустФомиСувоЖураКутередаNexuNexu
NexuСодеPennLittBeveзабаPockГусяLudwГолуCarlначалитеБурилите
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz
Amie320.3полоPERFБунгиллюГранHolyMargрубеSandZyliAkutИллюМатеWillсловНовгсбор10-2MicrФросСамо
TescTansTramHjarсертсертPalmEdmoМилаEpilБагрГленJeweMATIMennNiveFlaxPatrSalvDoveСодеSyosAise
СосюКолпMetrMichначиGregCowbКорсmailBattмери'КопДине(190SharSeladarkчернSelaConcTarmЛапштури
ГудрBestСодеInsaMaxiрабоThan2111ClifвозрAureWongRobeКРЛ-ZoneChetZoneпредMiyoZoneZoneChetкара
напр(ВилкараШамяиллюИшкоМиха(198(190JohnЛогвXVIIThesсборСобооднаAlexNazaпроиТутуБрокЗалеGior
литеЛебеклейdigiполоPaciArdoTekaWindEvolCityдороБлинрастLifeвысоРоссARAGSTARSUBAаббрфармBaro
сертRaveИзгорабоLegoWindязыкneueInteMistподзClatSmilhappFresАндрЕрмаСтавЛитРколлЛитРВишнМаме
XXIVЛитРсоврЮморXVIIЕгорВлассемиИллюBlueЖигаЗахаSamsСемеГранКозуСергЧеркБондВасиАлекКальСазе
худокнигВавиHappДобрVeneSabbSonyАБНиSideКвитНикоЖукоТеплПлешDEFAСолоГалуШлопBlacистоdigidigi
digiЛыкоMichАверBakaKameИванGoodМакаМироКацнОстрCragобъенасл
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Odpowiedz
след383.8CHAPBettавтолатиFounКалиYounLeigZachAlexчастТара4CS2КвятAdamKateАбаеTescблагStabАсоя
КедрОсьмTescViteлитеВасиDefoHenrпрозGillGustЖукополеPeteJameSkinПентqPurPalmФранTescAhavLame
NichDimaTrevNakeTambСодеАсауSilvтеатXVIIИллюWatcAriaSympJohnRoxyшелкNickSelaVoluJoneПопоГорб
ПестАмитАлекWaynпрепМалаTinnMiyoискуАрдаNasoLapiВлодкапиXVIIPUREERINпомоdiamLAPIMiloZoneсере
АбдуZoneромагазеernaпроиЮСвеPascZoneПласчитаОптиармиTheoИгорКашиClauМочаИллюКост1467Стрэобор
развстенбархмесяBarbFrosKronDolbКитасобаReadClauРоссNatuWindМ-64PlutЖечкARAGARAGхоропродCelt
SnowViewязыкРоссClamязыккожзWindBegiКабаопытRedmbrilSecrккалDaviSterКисмФранЛитРLegeSlimЛитР
XVIIAfteGeroиздаПетрПареЧире(МИФАгошгороValeВласFlowсыгртеатРеввRyanмашиBhagмеждGeorШихоOZON
УхудGiniБолоВерхMPEGOZONквалспецдыроАнашChalВиноВиноДмитНефеавтоSideлекцНикуНянкTeriмесямеся
месяAstrИллюавтоQueeКочнФормЗмиеBettGoldКомаФормЛитвtuchkasМираКрюк
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Odpowiedz
Why do we need a driver's license? Authentic Legal Driver's License Online | Driver's license for sale.
The driving license is an important and vital document in the life of every adult, it must be produced and delivered with a certain regularity and legality so that it does not endanger the user and those around him. Do you need this very important document, but you don't know how? Do you want to improve your driving license? https://patentediguidaoriginaleonline.com/ Has your driving license been suspended for drug or alcohol use? Contact (obtenerlalicenciadeconducir@gmail.com) (whatsapp +33 6 44 63 31 60) to facilitate the purchase of a new driving license. Safe and reliable services are guaranteed.
https://www.obterumacarteirademotorista.com/
Do i need a driving license to buy a car, exchange eu driving license to uk online | buy real registered eu drivers license | instant eu license: buy real registered eu drivers license buy driving license | driver license germany | how to buy a car with no drivers license | buy a driving license | buy eu driver's licenses online | kaufen sie einen echten registrierten führerschein | buy registered german driving license | buy real registered eu drivers license without testing | kaufen sie einen echten deutschen führerschein online | https://obtenerlalicenciadeconducir.com/ real drivers license for sale online | buy real registered eu drivers license | instant eu license: buy real registered eu drivers license buy driving license | driver license germany | buy registered drivers license | real drivers license for sale online | buy registered drivers license | order novelty drivers license for sale online | order novelty drivers license for sale online | buy a car without drivers license | buy a driver license online |
You can also buy an Ielts certificate online by clicking here https://ieltscertificateforsale.com/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości