Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego łącza nie różnią się wyglądem od zwykłego txt? Hmm?
Jak wyżej Smile
Nie za bardzo rozumiem o co dokładnie chodzi??
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
http://www.st-ce.pl - Forum Mieszkancow Starachowic
jak wyzej Smile
link i tekst roznia sie kolorem.
AREK-SLUBNE.COM - NOWA JAKOŚĆ WSPOMNIEŃ - FOTOGRAFIA ŚLUBNA | BLOG

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
Nie bądź śmieszny bo ja niedowidzący jeszcze nie jestem. To ma być różnica? Może zapoznaj się trochę z tematem usability i dopiero zabieraj głos.

[Obrazek: stce.png]
Jeżeli nie widzisz różnicy w tych kolorach to proponuje zmienić troszeczkę kontrast monitora. Różnica jest wyraźna, chociaż może dość mocno na nią wpływać odwzorowanie przez monitor skali szarości, a na to ma wpływ kontrast i jasność. Na obu moich LCD wyraźnie linki różnią się od tekstu.
Cytat:Dlaczego łącza nie różnią się wyglądem od zwykłego txt?
Cytat:link i tekst roznia sie kolorem.
Cytat:Nie bądź śmieszny
padlo pytanie, padla odpowiedz.
nie pisales o tym, ze ci to nie pasuje. nie padla propozycja aby to zmienic.
Cytat:ja niedowidzący jeszcze nie jestem.
nic takiego nie napisalem.
Cytat:To ma być różnica?
tak, to jest roznica. nie pisalem, ze jest wielka - napisalem, ze jest. ja nie mam problemu z odroznieniem..
Cytat:Może zapoznaj się trochę z tematem usability i dopiero zabieraj głos.
temat znam a glos zabralem bo wydawalo mi sie, ze pytanie jest skierowane do mnie.
przepraszam jesli sie pomylilem ale nie napisales kto ma na nie odpowiedziec.

MARYSIA.SZARANIEC.org Przekaż 1% swojego podatku Marysi. Ona potrzebuje Twojej pomocy!
u mnie różnica jest na 1szy rzut oka niemal niewidoczna. proponowałbym jakiś inny kolorek czy coś bo faktycznie czasem się pogubić idzie
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Tak dla pełnej przejrzystości proponowałbym podawanie pełnych linków, bez rzeczy typu:

Więcej przeczytasz tu .

Tak to wygląda przejrzyściej

http://st-ce.pl
Cytat:u mnie różnica jest na 1szy rzut oka niemal niewidoczna
ale gdyby riven nie zalozyl tematu to bys nie zauwazyl ;-)

hehe Smile fakt bo jezeli jest podany pełny adres to prędzej czy puźniej zajrzę ale łącza nie rzucają się w oczy na dziendobry. nie mówię że tak powinno być ale to takie moje małe przyzwyczajenie z innych for.. zwykle łącza wyróżniają się kolorem. ocenę pozostawiam administracji ;-)
UWAGA !! Gryzę

Cytat:zwykle łącza wyróżniają się kolorem

Bo tak powinno być Smile Jeśli nie inny kolor to chociaż podkreślenie łącza.
Cytat:Jeżeli nie widzisz różnicy w tych kolorach to proponuje zmienić troszeczkę kontrast monitora.

Mógłbym to zrobić ale zauważ że lepiej jest Wam jako moderatorom zmienić kolor łącza na inny lub je podkreślić, niż informować każdego użytkownika o tym aby podkręcił sobie parametry monitora Wink
Cytat:lepiej jest Wam jako moderatorom zmienić kolor łącza na inny lub je podkreślić
przeciez oni do tego uprawnien nie maja 8-)

oki - administracji Wink
Cytat:chociaż podkreślenie łącza
zrobione

Ja niestety się nie wypowiem bo mam czarno-biały monitor ;(
Copyright by White Men
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu robisz o to aferę, określanie ze tak powinno być, no wiesz to już zależy wyłącznie od webmastera strony, czy chce uwidaczniać linki, czy też wręcz przeciwnie. A Ty jako user, powinieneś sie do tego przyzwyczaić.
Cytat:Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu robisz o to aferę
To jeszcze nie jest afera Wink

Cytat:Określanie ze tak powinno być, no wiesz to już zależy wyłącznie od webmastera strony czy chce uwidaczniać linki, czy też wręcz przeciwnie.
Są pewne reguły do których należy się stosować i ja ich nie wymyśliłem - to potwierdzone badaniami przyzwyczajenia użytkowników. Jeśli webmaster ich nie zna to powinien zająć się czymś innym- forum nie jest dla niego ale dla użytkowników. I na co komu ukryte linki?

Cytat:A Ty jako user, powinieneś sie do tego przyzwyczaić.
Jako user odpowiadam Ci że nie chce mi się ;P
Cytat:A Ty jako user, powinieneś sie do tego przyzwyczaić.
teraz Oskarku to Ty robisz problem. przecież to forum to nie ma być przyjazne tylko dla Ciebie ale głównie dla zwykłego usera. Ty tym administrujesz .. fakt. ale weź pod uwagę że forum nie kręci się wokół twojej osoby Smile powinieneś brać pod uwagę głosy zwykłych userów jeżeli takowe się pojawiają.
UWAGA !! Gryzę

Cytat:I na co komu ukryte linki?
a ja jeszcze raz napisze, ze nie byly ukryte - ja je widzialem Smile
niedlugo ktos napisze, ze podkreslenie jest nie na miejscu bo przeciez w bbcode mozna sobie podkreslic i bedzie to wygladalo jak link. zaczna sie problemy typu "ja klikam a to nie dziala" ;-)
tak czy inaczej sprawa wyjasniona, zalatwiona, podkreslenie jest. mam nadzieje, ze widoczne Smile

Cytat:Są pewne reguły do których należy się stosować i ja ich nie wymyśliłem - to potwierdzone badaniami przyzwyczajenia użytkowników. Jeśli webmaster ich nie zna to powinien zająć się czymś innym- forum nie jest dla niego ale dla użytkowników. I na co komu ukryte linki?
Jakie zasady, ja żadnych takich nie znam? a na pewno nie widziałem nigdzie informacji ze linki mają być uwidocznione, bo userowi nie chce sie przeczytać całego posta ze zrozumieniem, tylko lubi bezmyślnie klikać w linkiSmile
Co do tego czy były ukryte, to potwierdzam zdanie bluma, gdyż ja tez je widziałem, i mi to nie przeszkadzało ze nie są uwidocznione jakimiś kolorami, podkreśleniami lub nie wiem neonami świecącymi w prawo czy w lewoSmile
Cytat:teraz Oskarku to Ty robisz problem. przecież to forum to nie ma być przyjazne tylko dla Ciebie ale głównie dla zwykłego usera.
Przy takim myśleniu Piotrze, to powinienem pozwalać pisać "dopshe" lub "DoPsHe" ewentualnie "d00pSSShE", bo niektórzy tak lubiąSmile nie poprawiać błędów, nie scigać userów za błedy, obraźliwe uwagi. Są pewne rzeczy określone przez nas, i do nich wy jako userzy musicie sie przyzwyczaić, bo jeśli co chwile chcielibyśmy zmieniać coś, bo komuś nie odpowiada, to za chwile znajdzie sie ktoś, komu będzie coś innego nie odpowiadało, i znowu będziemy musieli coś zmieniać, zmieniać i jeszcze raz zmieniać z powodu czyjegoś nieprzemyślanego kaprysu.
Oskar widzę że nie czaisz bazy.
hehe dobra wyłączam się z dyskusji Smile nie zrozumiałeś mnie Oskarze. Smile ale to omówimy na piwie ewentualnie bo nie wiem jak Ci to przekazać na forum Smile
UWAGA !! Gryzę

Cytat:Oskar widzę że nie czaisz bazy.
Ja czajeSmile widać Ty nie czaisz mojej wypowiedzi. Sad A szkoda.
bio3y, No może dziś?
A ja zamknę. Sprawa rozwiązana, a nie potrzebne dyskusje są niepotrzebne :-)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości