Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chamstwo "obsługi forum"
W wątku z powyborczymi uwagami napisałem odnosząc się do żenującej wypowiedzi niemilca

Cytat:czy poseł K.L. pozostał w sejmie czy nie?Jest o ważne bo jako poseł nie robił nic (parę wymuszonych interpelacji), jeśli jakieś barany go wybrały to przynajmniej mają prężnego opzycjonistę.

Odpisał
Cytat:Wystarczy trochę poszukać w necie...

i ja:
Dokładnie, tylko baran, ciemniak ewentualnie osoba niedotykająca komputera nie potrafi odnaleźć takiej informacji.

-----
Mój post został wykasowany z komentarzem:

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Forum Starachowickie", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Bez wyzwisk typu "baran". Zaraz by się zaczęła kłótnia...

TO JAK TO JEST? Jeden może obrażać a drugi powiedzieć prawdy już nie? Albo się wykasowuje oba posty zawierające słowo baran albo żaden.
Po pierwsze to nie chamstwo, a co najwyżej niedopatrzenie.
Po drugie nie powinienem odpowiadać na powyższego posta, bo to nie ma sensu.
Po trzecie użyłeś słowa baran, w odniesieniu do konkretnego użytkownika, a on użył go w odniesieniu do bliżej nie określonej grupy.
Po czwarte skoro już pilnujesz porządku na forum, powinieneś wiedzieć, że w ogóle twój post nie powinien się tam znaleźć, ze względu na to że to był zdublowany wątek.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Cytat:Dokładnie, tylko baran, ciemniak ewentualnie osoba niedotykająca komputera nie potrafi odnaleźć takiej informacji.
i
Cytat:Chamstwo "obsługi forum"
To Ci dam jeszcze ostrzeżenie, abyś mógł dalej marudzić na obsługę.
I to jest argumentacja Administratora :?: Słuchajcie,Wy naprawdę przeginacie.To się nie tyczy wszystkiego,ale poszczególnych sytuacji.Już nie mówię o tym jak rozmawialiśmy o wyborach kilka dni temu,ale ta sytuacja.Niemilec powinien dostać ostrzeżenie.Dlaczego do nie dostał :?: A inny użytkownik tak :?:
Oto argumentacja jakiej użyłeś wobec użytkownika Tomekk: ''Za obrazę obsługi forum, jak i prowadzenie bezsensownej rozmowy która w dalszym czasie mogła prowadzić do kłótni.
Gdzie on Ciebie i innych chłopaków uraził :?: Przerasta Cie bycie mentorem tego forum i nie pierwszy raz to pokazujesz.Bez obrazy,ale rozumów świata nie zjadłeś,a tak się tutaj często zachowujesz.To,że posiadasz wiedzę na temat informatyki szeroko pojętej nie znaczy,że możesz traktować w taki sposób jak kilkanaście minut temu dając 2 ostrzeżenia użytkownikowi za rzekome obrażanie Was.A on tego nie zrobił,a jeśli tak to pokaż mi gdzie :!:
Cytat:Po pierwsze to nie chamstwo, a co najwyżej niedopatrzenie.
Po drugie nie powinienem odpowiadać na powyższego posta, bo to nie ma sensu.
Po trzecie użyłeś słowa baran, w odniesieniu do konkretnego użytkownika, a on użył go w odniesieniu do bliżej nie określonej grupy. .
Żartujesz :?: Skoro niedopatrzenie to czemu słowo 'baran' nie zostało usunięte z wypowiedzi Niemilca :?: Bądzcie konsekwentni.Co to za tłumaczenie w ogóle :?: Jak to grupy nieokreślonej ? Nie można nikogo obrażać,a Wy dzielicie na forum obrażanie kogoś na kategorie.Parodia.
Nikt tu nie ma zamiaru najeżdżania na Was bez powodu,ale panowie troche konsekwencji w swoim działaniu,a przedwszystkim przestrzegania regulaminu.Administrator Oscar wielokrotnie łamie jeden z jego punktów cytując post poprzedzający bezpośrednio jego wypowiedz.Mi to nie przeszkadza bo nie ja tym zarządzam,ale napisałem to dla przykładu.Przecież Tomekk nie miał zamiaru marudzić na obsługę a zwrócił uwagę na post Niemilca.
Cytat:Niemilec powinien dostać ostrzeżenie
Nie Tobie o tym decydować.
Cytat:A inny użytkownik tak :?:
Bo inny użytkownik tylko bezsensownie ciągnie temat. Gdyby to olał, głosił naruszenie regulaminu proszę bardzo, rozpatrzymy to i zdecydujemy, ale on musiał uszczypliwie wdawać sie w bezsensowną dyskusję. I po drugie, tomekk skierował bezpośredni atak w obsługę forum, czego nie będę tolerował.
Cytat:Oscar wielokrotnie łamie jeden z jego punktów cytując post poprzedzający bezpośrednio jego wypowiedz
No i? Od zgłaszania nadużyć jest odpowiedni przycisk.
Ogon sie poskarżył i proszę bardzo
http://st-ce.pl/forum/warnings.php?mode=detail&userid=3
No tak,najlepiej ''powyciągać'' kilka zdań z całej wypowiedzi się do nich odnieść.A tu chodzi o cały sens Twojego i innych działania.Pytam,gdzie Was obraził :?: Pokaż mi to :!: A może Tomekk nie wiedział,że można coś takiego zgłaszać do Was,zapytaj jego.
Cytat:Pytam,gdzie Was obraził :?: Pokaż mi to :!:
Temat tego wątku.
Cytat:A może Tomekk nie wiedział,że można coś takiego zgłaszać do Was,zapytaj jego.
Ale to przecież nie moja wina, ze nie wie do czego służy wykrzyknik przy danym poście. Przecież nie mogę odpowiadać za nie wiedzę każdego użytkownika. Wiesz ze nieznajomość prawa, nie zwalnia z odpowiedzialności?
Może troszkę przesadził z tytułem,ale chodzi o Wasze podejście.
Cytat:
Cytat:A inny użytkownik tak :?:
Gdyby to olał, głosił naruszenie regulaminu proszę bardzo, rozpatrzymy to i zdecydujemy, ale on musiał uszczypliwie wdawać sie w bezsensowną dyskusję.
Rozpatrzyć :?: Twoi modowie powinni sami wyłapywać takie kwiatki,tak swoją drogą i reagować na obrażanie ludzi na forum za pomocą wypowiedzi.A tu trzeba zgłaszać wszytko.
Więc dobrze,zgłosiłem Twój post z tematu o Wimax'ie łamiący Regulamin.Czekam na rozpatrzenie <lol>.Śmieszne to jest.Na tym ma to polegać :?: Wątpie.
Cytat:Po trzecie użyłeś słowa baran, w odniesieniu do konkretnego użytkownika, a on użył go w odniesieniu do bliżej nie określonej grupy.
No i o czym Wy w ogóle dyskutujecie? Bo według mnie to nie ma o czym dyskutować :!:
Cytat:Może troszkę przesadził z tytułem,ale chodzi o Wasze podejście.
No i dostał ostrzeżenie!
Cytat:Rozpatrzyć :?: Twoi modowie powinni sami wyłapywać takie kwiatki,tak swoją drogą i reagować na obrażanie ludzi na forum za pomocą wypowiedzi.A tu trzeba zgłaszać wszytko.
Spoko, tylko po co mieszał się w bezsensowną dyskusję?
I właśnie za to dostał odemnię ostrzeżenie
Cytat:Więc dobrze,zgłosiłem Twój post łamiący Regulamin.Czekam na rozpatrzenie <lol>.Śmieszne to jest.
Gdybym miał takich pierdół sie czepiać jakie Ty mi zarzuciłeś to nikt by tu nie pisał.
Spoko, ropatrzyłem i za małą szkodliwość czynu odrzuciłemSmile
Someone
ooo a to dobre :mrgreen: Na tym forum dzielicie obrażanie ludzi w odniesieniu do konretnego użytkownika i to jest przykład obrazy,a już obrażanie ''grupy bliżej nie określonej'' to już nie obraza :?: :lol: Pogratulować.Na tym forum wprowadzono podział dla obrażania osób :lol: Czyli można napisać,że wszyscy modowie wszystkich for w Polsce to barany :?: Przecież nie odnoszę się do konkretnej osoby.Hehe,to taki przykładzik.

Odrzuciłeś :?: haha. I właśnie na tym to forum się opiera.Jak pisałem w innym temacie.Jesteście słabi i nie dajecie rady w prowadzeniu tego forum.Jeśli to obraza osobista czekam na ostrzeżenie :lol:
Ręce opadają.Dla mnie EOT w tej kwestii.Nie ma o czym dyskutować.Odrzuciłeś za małą szkodliwość,a dostałeś za to już ostrzeżenie.Jednak robisz to poraz kolejny i nic.Coraz weselej się tu robi. :lol:
Cytat:Odrzuciłeś :?: haha. I właśnie na tym to forum się opiera.Jak pisałem w innym temacie.Jesteście słabi i nie dajecie rady w prowadzeniu tego forum.Jeśli to obraza osobista czekam na ostrzeżenie :lol:
To nie obraza, Tylko urażona duma. Tylko dziwi mnie to czemu jeśli Ci sie tak bardzo nie podoba, to tworzysz naszą społeczność?
Cytat:Odrzuciłeś za małą szkodliwość,a dostałeś za to już ostrzeżenie
No a co Ci to da że dam sobie ostrzeżenie? och będę miał 2?Smile nawet i 99 mogę miećSmile będzie trzeba to sobie usunę.Smile
Też uważam to za EOT. I zamykam. W razie jakiś wątpliwości proszę na pw.
Coraz weselej się tu robi przez takich jak Ty. Racja, większość Twoich postów to naprawdę konkretne i merytoryczne dyskusje. Ale czepiasz się wszystkiego jak rzep psiego ogona! Skoro ktoś obraził konkretną osobę, innego użytkownika forum, to mamy tolerować? W zależności od okoliczności, piszesz, że jesteśmy słabi, bo:
1. Nie każemy użytkowników na wykroczenia.
2. Każemy użytkowników za wykroczenia.
Zdecyduj się :!:
Podobnie było na starym (sse.pl), gdzie też wszyscy się wszystkiego czepiali, byleby dogryźć szaranowi i spółce. Taka już jest mentalność Polaków, że wszystko chcemy zniszczyć, co nie jest nasze. Każdymi możliwymi sposobami.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości