Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga.
Oscar zadałes mi pytanie i zamknąłeś temat.Nie uczciwie.Skoro zadałeś to na forum to i ja chcę tu odpowiedzieć,a nie na PW.
No a co Ci to da że dam sobie ostrzeżenie? och będę miał 2?Smile nawet i 99 mogę miećSmile będzie trzeba to sobie usunę.Smile
Też uważam to za EOT. I zamykam. W razie jakiś wątpliwości proszę na pw.

Niech sobie teraz ludzie to ocenią.Właśnie do tego dążyłem.Sam się idealnie pokazałeś,jaki jesteś i jak sprawujesz swoją funkcję Administratora.
Mi to nic nie da i TY tego właśnie nie rozumiesz :!: Każesz innych za podobny szkodliwością czy,a innym nie dajesz w tej sprawie ostrzeżenia.I chwalisz się,że usuniesz sobie ostrzeżenia jak będziesz chciał :!: To już świadczy Tylko o Tobie.Bez odbioru i koniec dyskusji z mojej strony.
P.S. a tworzę społeczność tego forum ze względu na społeczność użytkowników z którymi można i da się porozmawaiać.Z Tobą nie.I nie tylko z tego forum jesteś z tego znany ;-)

Someone nie czepiam się jak pies psiego ogona.Tylko chciałbym żeby Regulamin był przestrzegany przez wszystkich tak samo.Myślałem,ze na tym forum nie można w ogóle używać słów pokroju 'baran'.Myliłem się w takim razie.Przepraszam za ''czepianie się''.
Co do sse.Wiem,że tak było ale może nie wiesz - byłem jednym z moderatorów tamtego forum także wiem jak to było bardzo dobrze.
Cytat:.Skoro zadałeś to na forum to i ja chcę tu odpowiedzieć,a nie na PW.
Za niestosowanie się do zaleceń Administracji dostajesz upomnienie w postaci ostrzeżenia.
Cytat:Każesz innych za podobny szkodliwością czy,a innym nie dajesz w tej sprawie ostrzeżenia
Każe osoby które uważam że powinny dostać upomnienie.
Ale skoro Ci tak bardzo TU sie nie podoba, to po co piszesz? przecież jestem niesprawiedliwy, zły niedobry do tego nieuczciwy i pewnie jeszcze nadużywam swojej władzy. Więc po co sie tu pchasz, nikt Cię nie zmusza.
Cytat:Z Tobą nie.I nie tylko z tego forum jesteś z tego znany ;-)
Skoro wiesz jaki jestem, to po co siedzisz u mnie? przecież wszechwiedzący Enzo powinien wiedzieć ze tak to sie skończy.
Jak już napisałem, nie powinienem odpowiadać na posta tomekk, bo to nie ma sensu i nie miało. Zamykam.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości