Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kasowanie postów
ech... wybaczcie ze pisze ten temat ale 1 rzecz mi zaleciała sse.. mianowicie już kasujecie niepasujące posty... może najpierw jakis regulamin...?? i wogóle skoro post już został usunięty to może jakies PW chociaż z powodem jego usunięcia ?? a no i któryś z moderów mógłby się pod tym podpisać. pozdrawiam
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Regulamin już przygotowywany. Usunąłem może ze dwa posty jakieś o treści mniej więcej "ok tez tak sadze". W by Przemo jest okienko do wpisywania powodu usunięcia postu ale tutaj zostało to wyłączone nie wiem czemu.
" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
FORUM DOKUMENTU POLSKIEGO
no akurat mój post nie był typu "ok też tak sądze" no chyba że stwierdzenie że teraz w parku jakby mieli bar otworzyć to głównym trunkiem były by siarkofruty dla stałych bywalców ..... jest w jakiś sposób nie zgodny z regulaminem - którego jeszcze nie ma. a co do opcji wpisywania powodu kasowania postu to macie zamiar to włączyć ?? bo nie powiem że z czasem sie przyda Smile żeby nikt nie pisał tego typu postów jak ten Smile
UWAGA !! Gryzę

Ja twojego akurat nie kasowałem Smile Co do opcji to panie Admin prosimy włączyć Wink
" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
Natomiast ja nie rozumiem dlaczego osoba 3cia zmienia posty?
jak to dlaczego, bo mu się nie podobają... nawyki takie i już, jak ktoś ma jakąś władze i mu się coś nie podoba, od razu zmienia... Ot taka mała woda sodowa do mózgu uderza xD
Chyba takie posty z błędami i wulgaryzmami nie powinny być kasowane ani zmieniane tyko trafiać do purgatora/Wysypiska. Przecież po to tu jest.
Nikt nie lubi jak się coś kasuje bez jego wiedzy.
Ja mam takie zdanie, ze błędy robi każdy, wiec nie ma po co kasować za ort'a ale wulgaryzmy, no jeśli nie są one skierowane w innego usera, to można kilkukrotnie to tolerowac, ale wiadomo, nic z przesadą.

[ Dodano: 2007-07-04, 15:01 ]
Cytat:Natomiast ja nie rozumiem dlaczego osoba 3cia zmienia posty?
Piekna słuchaj są sytuacje, w których w jakiś mało radykalny sposób ktoś zachował sie nie uprzejmie, lub zrobił rażącego orta, lub ewentualnie wstawił zdjęcie które psuje wygląd forum. No i wtedy możliwe ktoś edytuje tego posta. Teraz powinno być powiadomienie o tym.
regulamin którego na oczy nikt nie widział jeszcze Smile ;-)
UWAGA !! Gryzę

są skrypty które wychwytują wulgaryzmy i zamieniają np. takie kur* na "motyla noga" :mrgreen: Może coś takiego zastosować?
Na necie dostępne są spisy takich wulgaryzmów razem z tym na co mają je zmieniac Smile Można to ustawić w PA.
Cytat:[ Dodano: 2007-07-04, 15:01 ]
Piekna słuchaj są sytuacje, w których w jakiś mało radykalny sposób ktoś zachował sie nie uprzejmie, lub zrobił rażącego orta, lub ewentualnie wstawił zdjęcie które psuje wygląd forum. No i wtedy możliwe ktoś edytuje tego posta. Teraz powinno być powiadomienie o tym.

Słuchaj Piękniś ;] akurat mniej więcej wiem które to posty były zmieniane i nic co napisałeś w tym poście nie było w Angeliki poście, tak więc pytanie nawiązuje raz jeszcze.

i także proszę o odpowiedź...
nie mów mi co to czytanie ze zrozumieniem bo widzę, że coś Ci nie wychodzi!
mówię o tym, edytowane były posty, i jak zauważyłem było też usuwane cytowanie, które było bezpośrednio pod moim postem, nic w regulaminie o tym nie ma. Ba! więcej! sam zrobiłeś to samo! O to mi chodzi!
[ Dodano: 2007-07-04, 15:01 ]
Cytat:

---------------------------------------------------------------

Pięknisiu mnie się wydaje że jak ktoś coś zmienia w poscie innej osoby to powinien napisac z jakiego powodu... a nie tak poprostu zmienic. :mrgreen:

//porawa tagów cytatu dj_ip

Normalnie extra super czad aż urosły mi skrzydełka - fajnie ze udało nam sie to tak łagodnie załatwic.
W imieniu wszystkich "zielonych" i "pomarańczowych" obiecuję poprawę. Jak ktoś będzie edytował post np. aby poprawić tagi, "byka", albo link to zostawi informację i się podpisze tak jak to miało miejsce piętro wyżej.
________m_(o.o)_m___________
Takie pytanko, Nawet sie nie czepiam. Chodzi mi o dział Wysypisko. Wczoraj była spora dyskusja i ponad 30 postów poleciało do kosza. A miały lądowac, własnie tam. No to jak jest, regulamin został złamany, owszem. Ale czemu inni nie mogą przeczytać to co było zawarte w wątku??
Dzieki za odpowiedz.
Mogę powiedzieć a nie mówiłem. Po pierwsze nie zycze sobie zadnego spamu od was. po drugie spodziewałem się nadużywania władzy przez tutejszych adminów, zapraszałem was na starachowickie forum bez cenzry ale wy wolicie siedzieć tu no to proszę bardzo. Życzę powodzenia, ale jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam Forum bez cenzury

//Oscar--> Edycja linka z powodu spamu, dwa nie ten dział, trzy to juz kolejne podejście tego pana i ten sam przekaz. Dla informacji wystarczy napisać posta w dziale informatyka napisać coś więcej na temat strony a nie ładować sie w każdego możliwego posta.
Tu szybciej posty znikają niż na sse.pl
Moich postów też troszkę już zostało usuniętych.
Copyright by White Men
Cytat:Tu szybciej posty znikają niż na sse.pl

Bez powodu posty nie są usuwane. Każdy skasowany post wiąże się z informacją dlaczego został skasowany. Jeśli nie zgadzasz sie z tą decyzją, zawsze możesz napisać do mnie (pisze o tym w regulaminie) a ja rozpatrzę taką sprawę.
Jak Okcar napisał: zawsze dostajesz powód usunięcia - jeśli się z nim nie zgadzasz napisz do któregoś z adminów - lecz najlepiej do osoby która usunęła Ci post.
Cytat:Mogę powiedzieć a nie mówiłem. Po pierwsze nie zycze sobie zadnego spamu od was.
Domyślam się, że chodzi Ci o maila z wiadomością, że forum znów działa. Zarejestrowałeś się tutaj, podałeś maila, więc nie marudź. Też dostałem i jakoś żyje.

Role się odwróciły, co nie panie Administratorze? A może powinienem napisać Supervisor.

Swoją drogą po co dział "Wysypisko" skoro i tak nikt tego nie używa i pewnie nie będzie? I czy nie mieliście się podpisywać kto i co pozmieniał (usunął?) przy edycji postów?
Cytat:Swoją drogą po co dział "Wysypisko" skoro i tak nikt tego nie używa i pewnie nie będzie? I czy nie mieliście się podpisywać kto i co pozmieniał (usunął?) przy edycji postów?
A ktoś się nie podpisuje?
Żeby daleko nie szukać np. 9 post od góry na tej stronie. Niby widać kto, ale co to już nie, a miała być taka informacja przy każdej edycji. Przeglądając forum trafiłem parę razy na podobne posty. W tym wypadku domyślam się, że była to zmiana podanego linka.
O przepraszam, czasem mi sie zapominaSmile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości