Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kasowanie postów
Cytat:Mogę powiedzieć a nie mówiłem. Po pierwsze nie zycze sobie zadnego spamu od was. po drugie spodziewałem się nadużywania władzy przez tutejszych adminów, zapraszałem was na starachowickie forum bez cenzry ale wy wolicie siedzieć tu no to proszę bardzo. Życzę powodzenia, ale jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam Forum bez cenzury

//Oscar--> Edycja linka z powodu spamu, dwa nie ten dział, trzy to juz kolejne podejście tego pana i ten sam przekaz. Dla informacji wystarczy napisać posta w dziale informatyka napisać coś więcej na temat strony a nie ładować sie w każdego możliwego posta.
Oskar zmieniłeś całkowicie treść mojej wypowiedzi, a tego się nie robi, ponieważ to ja jestem jej właścicielem, kurcze jaka tu u was cenzura
Cytat:Oskar zmieniłeś całkowicie treść mojej wypowiedzi, a tego się nie robi, ponieważ to ja jestem jej właścicielem, kurcze jaka tu u was cenzura
A ja jestem Administratorem, i mam do tego prawo to raz dwa zmieniłem tylko linka, nic więcej! Trzy to nie żadna cenzura, wytłumaczyłem Ci czemu treść została zmieniona, i to nie żadna cenzura, pisze Ci przecież ze jeśli napiszesz to w dziale informacje, Twoj post będzie sensowny to wtedy nie będę nic zmieniał, tylko po prostu wypowiem sie na temat który poruszysz.
Cytat:Oskar zmieniłeś całkowicie treść mojej wypowiedzi, a tego się nie robi, ponieważ to ja jestem jej właścicielem, kurcze jaka tu u was cenzura
Czy wy kiedyś zrozumiecie że administrator/moderator ma do tego prawo?
Zresztą każdy rejestrujący tutaj się z tym zgodził:
"(...)Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.(...)"
no jesli sie juz czepiamy
to ten zapis odnosi sie do watku nie do postow danego usera
zmien regulamin zeby byl bardziej jednoznaczny.
Bo w tej chwili mozna go interpretowac na dwie strony.

Poza tym wypowiedz to twor osoby, ktora ja napisala czyli podlega pod prawa autorskie.
Nazwiem ja utworem
Zeby zmodyfikowac utwor nalezy miec zgode autora.
Zeby go publikowac dalej tez.
Cytat:Poza tym wypowiedz to twor osoby, ktora ja napisala czyli podlega pod prawa autorskie.
Nazwiem ja utworem
Żeby zmodyfikować utwor nalezy miec zgode autora.
Ok bo widzę że to się robi śmieszne i za wszelką cenę podważana jest rola moderatorów.

Więc teraz co lepiej? Wywalić cały post czy go edytować...
Więc zostanie edytowanie.
Regulamin także zostanie zmieniony.

Jeszcze ciekawe jest to że najwięcej zamieszania wprowadza konkurencja ;-)
Dlatego topic zamykam.
Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post.
Do tematu:
Aby wypracować i utrzymać dobry poziom forum należy moim zdaniem bezwzględnie przestrzegać zasad zawartych w regulaminie. Zachwaszczenie zbędnymi postami powoduje brak przejrzystości i zdenerwowanie, gdy chcąc uzyskać konkretną informację trzeba przerzucić 3 strony bzdurnych postów. Moim zdaniem opcja edytowania powinna być używana przez moderatorów tylko w uzasadnionych przypadkach, większość postów nie nadających się do publikacji należałoby usunąć.
Cytat:zmien regulamin zeby byl bardziej jednoznaczny.
Dziękuje za rade, nie skorzystam. Możesz poruszyć ten problem w innym poście, ale i tak nie skorzystam!Smile
Cytat:Bo w tej chwili mozna go interpretowac na dwie strony.
Interpretacja zależy wyłącznie od administratora/moderatora
Cytat:Poza tym wypowiedz to twor osoby, ktora ja napisala czyli podlega pod prawa autorskie.
Ale podlega mojej moderacji, mam prawo do ich zmiany nawet bez podania przyczyny!
Cytat:Nazwiem ja utworem
Zeby zmodyfikowac utwor nalezy miec zgode autora.
Nie, do puki Autor nie jest zrzeszony w zaiks, gdzie dopiero prawnie zostaje określona własność utworu
Wiecie Co (modowie i admini) Wywalcie te wszystkie bzdury na temat,(kasowanie postów itp) nie bedzie dyskusji. Przecież robią to specjalnie userzy. Wywalić i kasować za każdym razem jak cos powstanie w tym temacie. Bedzie miło i spokojnie. Nie podoba się spadać. Proste i logiczne. A Wy męczycie się i piszecie kolejne wyjaśnienia. Po co!! wywalić do kosza. :evil:
do Dejmian i izzy. Nie pasuje wam? TO WYPAD NA WASZE FORA. Nikt was nie zmusza do pisania tu i do czytania innych wypowiedzi. Ja rzadnej cenzury nie zauważylem. A wam sie nie podoba? No to wara stąd i po problemie
Jak na to patrze to widzę lustrzane odbicie sse.pl. Ale i tak wam życzę powodzenia i wytrwania.
Temat został wyczerpany.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości