Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezydent Bernatowicz
Cytat:Ja dziś zostałem kolejny raz mile zaskoczony. Świetna postawa Pana Prezydenta, jak i Pana Piuro. Potraktowali nas poważnie, przejawili dużą chęć współpracy, na prawdę Jestem bardzo miło zaskoczony. Smile
Ech Panie Kałórza, to pisze Pan, że był Pan u pana Piuro?
Odpowiedz
Samo zaangażowanie w forum, dostaliśmy odpowiedź na pytania, bardzo miła współpraca, i co najważniejsze traktowanie nas poważnie. (nas jako forum). Ufam ze współpraca będzie nadal układać sie nam jak najlepiej. Smile
Odpowiedz
chyba jednak Bernatowicz startuje.....
http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4...&startsz=x
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
ale jaja .
125
Odpowiedz
czy cxi ludzie nie mają choć odrobiny samokrycytyzmu? przecież to są kpiny .
125
Odpowiedz
Prezydent Bernatowicz hmmm .... "wertt" z bilarda na grach online na wp <lol>. Dziękuję, nie zagłosuje napewno.
Odpowiedz
Prezydent we wszystkich lokalnych mediach zaprzeczył plotce o swoim kandydowaniu.
Odpowiedz
enzo jest to prawdopodobne ale i nie niemożliwe. Trzeba zwrócić uwagę na to ,ze PIS wystawi 2 kandydatów z naszego miasta. A kto będzie tym drugim?
Jeśli nie Bernatowicz to Skibiński lub Bogumił?
Warto zagłosować na Starachowice w konkursie Nivea 100 placów zabaw.
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/13...obrowolska
Odpowiedz
Cytat:jest to prawdopodobne ale i nie niemożliwe.

Ekhm...?

Wracając do tematu - moim zdaniem szanse na start Pana Prezydenta w wyborach parlamentarnych są nikłe, chyba, że nastąpi zamiana stanowiskami - Pana Posła Lipca z Panem Prezydentem Bernatowiczem...:-)

Pozdrawiam...
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
Wywiad z "Echa Dnia" z włodarzem naszego miasta ;-)
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/art...1/71212151
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
Wstyd Panie Prezydencie, że nie potrafi Pan zapanować nad sytuację która ma miejsce w Urzędzie Miejskim, jeżeli nie odpowiada Panu współpraca z Panią Sekretarz to przy udziale Rady Miejskiej można było usunąc taką osobę i powołać taką która Panu odpowiada, a tak za pieniądze podatników tworzy Pan stanowisko dla kolegi za 5000 zł, teraz dopiero ogłosza konkurs na stanowisko dyrektora generealnego, tylko, że przed konkursem wiadomo kto wygra, Pan A.Łącki, śmieszne to i żałosne.
Odpowiedz
Bernatowicz jest sługusem Lipca , taka jest prawda !
Odpowiedz
Ho Ho,prawda powiadasz ? dla każdego może ona być inna.Coś takiego zarzucano mu przed wyborami i zaraz jak wygrał.Ale troszkę się pozmieniało w ostatnim czasie ;-) Także,jeśli masz pisać coś takiego to zachowaj dla siebie swoje subiektywne spostrzeżenia.Pozdrawiam.
Odpowiedz
Cytat:Bernatowicz jest sługusem Lipca , taka jest prawda !
Tak, Gosiewskiego, Kaczyńskirgo, Kurskiego, Rydzyka i Jankowskiego. HAHA

Nie ma to jak rzeczowy głos sługusa Kwietnia, Jagiełły, Basiaka i spółki. Co im zawdzięczasz? Pracę po znajomości czy niesamowity rozwój Starachowic (głównie w mediach) za ich kadencji, CZERWONY MOHERZE?
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:Bernatowicz jest sługusem Lipca , taka jest prawda !
Tak, Gosiewskiego, Kaczyńskirgo, Kurskiego, Rydzyka i Jankowskiego. HAHA

Nie ma to jak rzeczowy głos sługusa Kwietnia, Jagiełły, Basiaka i spółki. Co im zawdzięczasz? Pracę po znajomości czy niesamowity rozwój Starachowic (głównie w mediach) za ich kadencji, CZERWONY MOHERZE?

przepraszam, alenie mogę się powstrzymać
cyt.
Cytat: Żenua,przez wielkie Ż.
pachnie UKŁADEM więc szable w dłoń ................
"...my jesteśmy tu ... , a oni ..."
Odpowiedz
Panowie wstydzcie się !
Odpowiedz
Cytat:pachnie UKŁADEM więc szable w dłoń ................
"...my jesteśmy tu ... , a oni ..."

Tak. A nawet czosnkiem.

Wejdź w swój profil, zobacz swoje posty. Ot krynica mądrości.

Każda inteligentna osoba zobaczy, że moje odpowiedzi (niektóre chamskie) dopasowują się treścią i stylem do poprzednich postów (do których się odnoszę). Ale tylko dlatego by "delikwent" mógł je zrozumieć - ale widzę że nawet to "zniżanie się poziomem" nie przynosi efektów.

Mają ci prezydenci i radni elektorat, oj mają.
Odpowiedz
Tomekk zauważyłem,że nie warto się przepychać i zniżać do pewnego poziomu.Wystarczy (jak w temacie o Drodze 42) pisać konkretnie,nie zwracając uwagi na chamskie zagrywki nie których forumowiczów,a sami po pewnym czasie zauważą że piszą bzdury.Zniżając się do ich poziomu (chamskiego-który ma w tym przypadku zastępować brak racjonalnych argumentów bądz wiedzy,by w normalny sposób dyskutować),wykorzystają to i pokonają Cię doświadczeniem.Ten typ tak już ma ;-)
Odpowiedz
Cytat:Tak. A nawet czosnkiem.
teraz czosnek, wcześnij bąki czujesz... schizofrenia paranoidalna?

Cytat:Wejdź w swój profil, zobacz swoje posty. Ot krynica mądrości.
Ale mi dowaliłeś. Łoł..
Przepraszam, że lektura moich (niestety) marnych postów Cie rozczarowała. Pewnie z wypiekami na twarzy przystąpiłeś do poszukiwaań. HIHI

Cytat:Każda inteligentna osoba zobaczy, że moje odpowiedzi (niektóre chamskie) dopasowują się treścią i stylem do poprzednich postów (do których się odnoszę). Ale tylko dlatego by "delikwent" mógł je zrozumieć - ale widzę że nawet to "zniżanie się poziomem" nie przynosi efektów.
Mają ci prezydenci i radni elektorat, oj mają.

w porządku,, ale nie musisz się tłumaczyć. Twój problem i Twojego kręgosłupa

pozdrawiam
miłego dnia życzę
ZIELONY, CZARNY, CZERWONY, TĘCZOWY MOHER
Odpowiedz
Cytat:teraz czosnek, wcześnij bąki czujesz... schizofrenia paranoidalna?

O zapachach pierwszy napisałeś przedwczoraj "pachnie UKŁADEM" (ciekawe jakim?) A ja dopiero wczoraj dostosowałem się do twoich mądrości.
Schizofrenia paranoidalna? A skąd takie dobrze obcykane specjalistyczne słownictwo diagnostyczne?

Cytat:Przepraszam, że lektura moich (niestety) marnych postów Cie rozczarowała. Pewnie z wypiekami na twarzy przystąpiłeś do poszukiwaań. HIHI

Twój przypadek ;-) jest taki, że napisałem to w ciemno, bez sprawdzania. Na tyle ile cię znam ( Confusedhock: ?!) , zazwyczaj jęczysz o lokalnej władzy np. o Kwietniu czy Bernatowiczu (wspominam by nawiązać do bohatera wątku) i zazwyczaj na te tematy zabierasz głos. Miej pretensje do siebie.

Cytat:w porządku,, ale nie musisz się tłumaczyć.
To jest to "doświadczenie", którym się jest pokonanym?
Cytat:Twój problem i Twojego kręgosłupa
Spoko, od tego jest forum, by pisać i byś mógł przyjmować tłumaczenia lub czyjeś problemy. Znając twoje podejście tak odpowiedziałbyś "oskarżanej" na forum władzy gdyby chciała odpowiedzieć.
Jak powiedział poeta hehe: Ten typ tak ma.

Cytat:pozdrawiam
miłego dnia życzę
ZIELONY, CZARNY, CZERWONY, TĘCZOWY MOHER
A dziękuję, wzajemnie. Ale bez przesady, nie za dużo byś chciał? A zresztą nazywaj się jak chcesz Tongue
Odpowiedz
Odwołanie Pana Nowaka z funkcji Przwewodniczącego RM będzie chyba początkiem końca koalicji PO -PIS w mieście, Prezydent będzie musiał pomyśleć chyba o stworzeniu nowej bardziej przychylnej koalicj, która będzie wspierała jego działania.
Odpowiedz
Prezydent i rada nie myśli o żadnej koalicji.Pytanie o czym oni myślą? Najprawdopodobniej chyba tylko o tym

Rosną pensje prezydentów, burmistrzów i wójtów. Dziś starachowiccy radni zdecydowali o podwyżce wynagrodzenia dla prezydenta. Uposażenie głowy miasta wzrosło z 10 tysięcy do 12 tysięcy złotych. Rada Miejska przekazała pieniądze także dla Starachowickiego Centrum Kultury. Na zorganizowanie koncertów i imprez kulturalnych SCK dostało 100 tysięcy złotych.
Radni wybrali nazwę dla ronda, od którego odchodzą ulice: Armii Krajowej i Konstytucji 3 Maja. Radny Michał Sendecki powiedział, że były dwie propozycje nazwy ronda: "Rondo Metalowców" i "Generała Hedy Szarego". Radni wybrali drugą propozycję.
Na sesji prezydent Wojciech Bernatowicz złożył wniosek o odwołanie ze stanowiska Sekretarza Urzędu- Małgorzatę Pruś. Decyzję uzasadnił utratą zaufania.

za Radiem Kielce

Uwązam że to jeszcze za mała podwyzka dla pana prezydenta ja postuluje do 15000 netto...
Rada miasta na czele z prezydentem zajmuja sią głupotami.Przez okres kadencji pana Bernatowicza słychać tylko o zmianach nazw ulic bo na tylko tyle go stać.Siedzą i wykłucają się czy ulica Buczka ma nosić nazwe imienia Sw Barbary...Szkoda mi tego miasta że zarządzane jest przez tak nieodpowiednie osoby.A panu Michałowi Sendeckiemu proponuje podnieśc diete o 100% za trafny wybór...Ostatnie zdanie bez komentarza.
Kto dumną przyszłośc Polski smiałby łączyć z nikczemną radością z nieszczęcia bliżniego- nie jest przeto ani Polakiem ani katolikiem.-Jan Karski
Odpowiedz
Prezydent jedyne o czym myśli to o tym jakby tu wywalić z Urzędu Miejskiego i miejskich spółek ludzi powiązanych z Lipcem i obsadzić ich swoimi , poczynania oczywiście sterowane przez mentora Prezydenta czyli Pana Kosiora , szarą eminencję Urzędu Miejskiego i tego co się w starachowicach ostatnio dzieję ( mam na myśli wyrzucenie Państwa Pruś i przeniesienie Pana Ambroszczyka) , szkoda że ludzie Ci za państwowe pieniądze uprawiają swoją własną politykę i mszczą się za osobiste niepowodzenia,
Bierzcie się do roboty a nie do wewnętrznych wojen,
Odpowiedz
Cytat:ciach! Rada miasta na czele z prezydentem

W celu doprecyzowania - prezydent stoi na czele Zarządu Miasta. Na czele Rady Miasta stoi przewodniczący rady. To gwoli ścisłości, bez obrazy naturalnie Smile

Co zaś do samej informacji - na pewno będziemy mądrzejsi w przyszłych wyborach, czyż nie?

Dopiero teraz widać jak na dłoni, co przydałoby się Starachowicom. Wysokiej próby menadżer, który zamiast podnosić sobie pensje, "politykować", wziąłby się wreszcie za środki unijne i zadbał o to miasto tak jak należy. Tym bardziej szkoda, że startujący w ostatnich wyborach Adam Węgrzecki wycofał się wcześniej, bo moim zdaniem prowadząc swoją firmę, że wie na czym polega zarządzanie. Być może zdał sobie sprawę, że PSL nie należy u nas w mieście do partii wiodących...

W ogóle odchodząc trochę od tematu - czy zgadzacie się ze mną, że należy odpolitycznić odrobinę samorząd? Wg mnie w wyborach samorządowych i tak głosuje się na człowieka, więc wikłanie się w jakąkolwiek etykietkę partyjną uważam za przykład uległości i braku niezależności. Przecież można utworzyć swój komitet wyborczy i mieć wszystko w tyle. Jak myślicie?

Pozdrawiam,
B.
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
NIe che obrazac pana Sendeciego ale czemu on jest takim kretynem .Naprawde czy wladze miasta nie maja nic lepszego do roboty niz zmiana nazwy ulic??.Z początku bylem dobrej mysli co do prezydenta(myslalem czlowiek wyksztalcony moze cos ruszy)a tu jednak nic nie ruszyl, połowa kadencji a on jedyne co zrobil to 2 ronda wyremontowal i zamontowal pare koszy na smieci.Przeciez obiecywal galerie handlowa,basen, stadion,skate park i wiele innych rzeczy ktorych nie chce juz mi sie wymieniac.Jestem juz na 100% pewien ze na najblizsze wybory(jak bede mial juz prawa wyborcze)napewno nie zaglosuje na ta wlasnie osoba , gdyz stracila cale moje zaufanie ktore miala.A tak z innej strony jak moglem myslec ze cos zrobi skoro jest slugusem Lipca i czlonkiem PIS.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości