Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkt 11 regulaminu
Skoro wg punktu 11 regulaminu wszystkie skargi należy kierować na PW, to czemu istnieje osobny dział "Skargi, uwagi, problemy"?

I jeszcze jedno, bo regulamin owy dręczy mnie niesamowicie - skoro zgodnie z punktem pierwszym nie wolno zawierać żadnych treści obscenicznych, dlaczego awatar oscara zawiera dwie postaci uprawiające seks (pozycja i kontekst wskazywałaby na seks analny) ? Czuje się tym osobiście urażony.
Pisać już nie mogę, pozostał mi niemy chichot. I pamiętajcie, to co zostawicie na stole w knajpie idąc do toalety staje się publiczną właśnością...
Proszę was my popełniliśmy kilka błędów. Oscar nie potrzebnie wszedł w dyskusje z userami, ale przerwijmy to, bo to do niczego nie prowadzi.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
"związanych z Moderatorami lub Administratorami" proszę dokładnie czytać regulamin.
Czyli moderatorzy i admistratorzy mogą zamieszczać obsceniczne informacje w swoich profilach?
Pisać już nie mogę, pozostał mi niemy chichot. I pamiętajcie, to co zostawicie na stole w knajpie idąc do toalety staje się publiczną właśnością...
Cytat:Czyli moderatorzy i admistratorzy mogą zamieszczać obsceniczne informacje w swoich profilach?
DO czego zmierzasz?
Jeszcze raz!!
Opanujmy się. Oscar w tym temacie przesadził. Dyskutujmy na poziomie. Nie ma sensu sie na wzajem oskarżać itd, itp. Dajmy sobie na wzajem szanse. Userzy którzy chcą rozpoczynać dyskusję prowadzącą do konfliktów, niech tego nie robią. Moderatorzy i admini niech także nie wdają się niepotrzebnie w dyskusje oraz niech "zwiększą" poziom. Bo na razie jest gorzej niż na sse.pl.
Staram się, ale widzę że chyba nie wszyscy chcą żeby ten serwis wyglądał tak jak miał wyglądać.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości